Zatrzaśnięte drzwi to nie koniec świata.

Czasem z różnych przyczyn nie możemy dostać się do własnego domu czy mieszkania, bo nie możemy otworzyć drzwi. Taka sytuacja powoduje wzrost ciśnienia i napięcia nerwowego u każdego. Jednak nie wpadajmy w panikę. Nawet na takie przykre niespodzianki są sprawdzone rozwiązania. Dlatego warto zachować opanowanie i spokój.

Problem z dostępem do własnego domu

Czynników odpowiedzialnych za to, że nie możemy dostać się do własnego domu jest wiele. Należą do nich m.in.:
• Kradzież lub zgubienie kluczy
• Awaria dotychczasowego zamka
• Złamanie się klucza w zamku
• Zatrzaśnięcie zamka
Wszystkie wyżej wymienione przypadki ograniczają nam możliwość dostępu do własnych czterech kątów. Jednak możemy sobie w bardzo prosty sposób poradzić z takim zdarzeniem losowym.

Jak poradzić sobie z zatrzaśniętymi drzwiami?

W takiej sytuacji mamy jedno bardzo niezawodne i sprawdzone rozwiązanie. Musimy skorzystać z usług wyspecjalizowanej do takich zadań firmy ślusarskiej – tzw. Pogotowie Zamkowe. Jak sama nazwa wskazuje z usług takiej firmy możemy skorzystać o dowolnej porze dnia czy nocy ( oczywiście jeżeli są w tym czasie dostępni wolni fachowcy od zadań specjalnych). Pracownicy takich firm to wyspecjalizowani fachowcy posiadający bardzo dobre przygotowanie techniczne do wykonywanej pracy. Oczywiście posiadają także szereg uprawnień do wykonywania tego rodzaju zleceń. Firmy takie są przede wszystkim dyskretne. Nikt z nas nie chce rozgłosu, że nie dostać się do własnego domu z banalnych przyczyn losowych. Dla nikogo z nas nie jest to komfortowa sytuacja. Firmy takie posiadają sprzęt lock – pickingowy, który służe właśnie do takich nietypowych zadań specjalnych. Jednak jest on dostępny tylko dla fachowców posiadających na niego licencję ( bardzo wąskie grono).

 

Jeżeli masz problem z dostaniem się do swojego dom u z jakiegokolwiek powodu ( zgubienie kluczy czy zatrzaśniecie ) nie wpadaj w panikę. Sięgnij po swój telefon i wybierz numer firmy ślusarskiej specjalizującej się w tego typu zadaniach. Na pewno uzyskasz szybką i fachową pomoc.