Jak spędzić udane wakacje w Szczyrku?

Szczyrk to piękne turystyczno-wypoczynkowe miasto, w którym można znaleźć liczne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jeśli chcesz, aby Twoje wakacje były wyjątkowo udane, zarezerwuj nocleg w odpowiednio dopasowanym do siebie hotelu. Naszą propozycję stanowi Meta Hotel, oferujący różne możliwości na spędzenie wolnego czasu. Obiekt pozostaje otwarty przez cały rok, ale latem cieszy się największym zainteresowaniem.

Aby pobyt w Szczyrku na długo zapisał się we wspomnieniach, warto odpowiednio wcześnie zarezerwować nocleg w idealnym dla siebie obiekcie. Jednym z najczęściej polecanych w tym mieście jest Meta Hotel. Jego oferta okazuje się właściwa zarówno dla rodzin z dziećmi, par zakochanych, jak i zorganizowanych grup. Pracownik Meta Hotelu w Szczyrku mówi: Liczne atrakcje dostępne w naszym obiekcie sprawiają, że jest on pełen turystów o każdej porze roku. Latem mamy do zaoferowania wiele możliwości na ciekawe spędzanie wolnego czasu. U nas nikt nigdy się nie nudzi!

Coś dla ciała i ducha – strefa relaksu

W Meta Hotelu spędzisz przyjemne chwile, niezależnie od pogody. Nawet latem warunki atmosferyczne mogą okazać się niesprzyjające pieszym wędrówkom czy innym aktywnościom. Podczas takich dni lepiej pozostać w obiekcie i poświęcić czas na przyjemności. W hotelu znajduje się bogato wyposażona strefa Wellness. Nie brakuje w niej basenu, saun oraz jacuzzi. Każdy może więc znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dorośli doceniają również liczne zabiegi kosmetyczne oraz masaże wykonywane przez doświadczonych pracowników. Dzieci mogą w tym czasie bawić się w specjalnie przygotowanym dla nich pokoju. Czeka tam mnóstwo gier i innych zabaw.

Hotel z basenem letnim w Szczyrku

W trakcie ładnej pogody również możesz zadbać o chwile odpoczynku. Nie musisz szukać daleko, bo na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji dostępnych na świeżym powietrzu. Hotel z basenem letnim w Szczyrku to prawdziwy hit! Odkryty basen jest przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, które znajdą wydzieloną i płytką część. Wszyscy goście mogą więc bezpiecznie spędzać na nim czas.

W pobliżu znajduje się bar z napojami, umilającymi odpoczynek na zewnątrz. W hotelu znajduje się również restauracja na świeżym powietrzu. Można w niej zamówić kawę, herbatę oraz pyszne desery. Pobyt w tym obiekcie okazuje się niezapomnianym przeżyciem dla każdego. Potwierdzeniem tego są goście, którzy każdego roku wracają do Meta Hotelu.