Wiadomości
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Kraj


Episkopat radzi o "smutnych i gorszących wydarzeniach". Oraz wzywa do modlitwy za Polskę

Profanacja obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, brak szacunku dla Eucharystii, propagowanie wrogich ideologii pod płaszczykiem edukacji seksualnej - na takie kwestie biskupi zwracają uwagę po zebraniu plenarnym Episkopatu. W komunikacie piszą wprawdzie również o ochronie dzieci i młodzieży, ale słowo "pedofilia" nie pada.
"Ta ustawa musi przerażać prawnika". Profesorowie prawa apelują do Dudy, by zawetował kodeks karny Ziobry

Nowelizacja kodeksu karnego podważy sens resocjalizacji i zaostrzy kary do granic barbarzyńskich. Staną się prymitywnym odwetem praktykowanym w zamierzchłych czasach - piszą do prezydenta prawnicy.
Po raz kolejny wysoki przedstawiciel państwa polskiego szkalował sędziów za granicą

Po raz kolejny wysoki przedstawiciel państwa polskiego szkalował sędziów na arenie międzynarodowej i zarzucał im komunistyczną przeszłość, pomijając, że twarzą ostatnich zmian w sądownictwie jest prokurator, który był członkiem partii komunistycznej i oskarżał w czasie stanu wojennego.
Klub parlamentarny Nowoczesnej przestał istnieć. "Krok do zwycięstwa jesienią"

- Tylko konsolidacja sił opozycyjnych może być realnym antidotum na populizm parlamentarny PiS - mówił w piątek Piotr Misiło, który w grudniu przeszedł z klubu Nowoczesnej do PO-KO. Wczoraj obydwa kluby parlamentarne połączyły siły.
Lista Falenty. Kim byli "mocodawcy z PiS"? "Wyborcza" i OKO.press ujawniają cały list do prezydenta Dudy

W wysłanym z hiszpańskiego więzienia liście do prezydenta sprawca afery podsłuchowej podaje 12 nazwisk "mocodawców" z PiS i CBA. Straszy też, że nagrał prowadzone z nimi rozmowy. "Wyborcza" i OKO.press publikują całość listu.
Zaszczuty człowiek szuka wyjścia jak rozjuszony byk. O czym pisał Marek Falenta do prezydenta [CAŁA TREŚĆ LISTU]

Po tym, co dla Was zrobiłem, liczyłem na medal. Wielokrotnie mi też go obiecywano. Dziś wiem, że wykorzystano mnie i byłem naiwny.
Kto wygra wyścig do liceum? Dziś wyniki egzaminów dla podwójnego rocznika

W ośmiu województwach miejsc w liceach może być mniej niż kandydatów. Dlatego każdy punkt na egzaminie jest na wagę złota.
Śledczy ocenią wiarygodność Falenty. Święczkowski: Uwzględnimy pobyt w szpitalu psychiatrycznym

Marek Falenta zapewnia, że to nie on upublicznił list do prezydenta Dudy, w którym domagał się uniewinnienia. Gdy jego pismem zajął się warszawski sędzia, uznał że są podstawy do zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego oraz wiele osób związanych z PiS i służbami specjalnymi.
PiS przegłosował wprowadzenie bezwzględnego dożywocia, czyli "ukrytej kary śmierci"

Przegłosowana przez Sejm reforma kodeksu karnego wprowadzi karę dożywocia bez teoretycznej nawet możliwości warunkowego zwolnienia. Trybunał w Strasburgu uznał ją za nieludzkie traktowanie. Według papieża Franciszka to "ukryta kara śmierci".
PiS cofa reformy, ale nie będę klaskać. Praca nauczycieli poszła do kosza

"Niczego nie forsujemy na siłę" - to najlepszy żart ze środowego posiedzenia Sejmu. Właśnie w ten sposób wiceminister edukacji Marzena Machałek mówiła o reformach edukacyjnych rządu PiS.
Prezydent Duda poszalał na promocjach

Andrzej Duda postanowił najwyraźniej kupić bezpieczeństwo Polski w Stanach Zjednoczonych, a dodatkowo w promocji uzyskał od Donalda Trumpa odpuszczenie grzechu łamania praworządności w Polsce. Tak zapewne należy traktować stwierdzenie prezydenta USA, że o stan demokracji w Polsce się nie martwi, bo w Polsce "żadnych kłopotów z demokracją nie ma".
Co nam dał prezydent Trump. Ekspert: Polska armia ma obecnie inne priorytety

Kiedy padała we wrześniu 2018 r. idea fortu Trump, oczekiwaliśmy czegoś zupełnie innego. Oferowaliśmy 2 mld dol. za stałą bazę, w której miało się znaleźć od 4 do 12 tys. żołnierzy USA
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h