Wiadomości - wysokie-obcasy
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - wysokie-obcasy

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Wysokie obcasy

Niestety, nie ma wielu skutecznych sposobów leczenia męskiej niepłodności

- Zazwyczaj przyczyna jest mechaniczna. Okazuje się, że na skutek przebytych stanów zapalnych jąder, najądrzy, czasem jako powikłań chorób wieku dziecięcego lub z innych, często niewyjaśnionych przyczyn, tkankę jąder zastępują zwłóknienia, produkcja plemników zanika i trzeba się pospieszyć z zapłodnieniem, zanim całkiem wygaśnie - rozmowa z dr Katarzyną Kozioł, ginekolożką-położniczką, embriolożką.
Łupiny orzechów piorących bez toksyn i drażniących substancji? Piorę nimi i jestem w euforii

Kilogram łupin orzechów piorących starcza na rok użytkowania dla czteroosobowej rodziny, która pierze przeciętnie trzy razy w tygodniu. Zapłaciłam za niego 18 zł.
Nie wiem, co było gorsze w kuracji z błotem: siedzieć owinięta w folię czy myć po nim łazienkę

- Wcześniej kosmetyki stanowiły narzędzie do walki z ciałem i jego niedoskonałościami. Teraz używam ich po to, żeby moje ciało czuło się dobrze. I nie oczekuję już od niego cudów - rozmowa z Anną Sikorską, nauczycielką WF w szkole dla dzieci z deficytem intelektualnym.
Wszystkiego dobrego na Dzień Matki. Jakiej Europy życzą sobie Kayah, Hartwichowie i Grzebałkowska

Europy bez futer, bez szariatu, bardziej uśmiechniętej, takiej, której nie będziemy się bali. W której najsłabszy i niepełnosprawny są na pierwszym miejscu.
Tomasz Jastrun: Role mamy i moja odwróciły się, gdy zachorowała na chorobę dwubiegunową. To ona stała się moim dzieckiem

"W dzieciństwie dostałem od tych osób najbliższych dużo miłości. Ojciec napisał kilka wierszy o mnie, bardzo pięknych. Miłość była w moim domu. Tam czegoś innego brakowało". Rozmowa z Tomaszem Jastrunem o jego matce Mieczysławie Buczkównie i ojcu Mieczysławie.
Są piękne, ozdobne i starczają na bardzo długo. 8 najnowszych wiosennych palet z cieniami do powiek.

Palety cieni ma dziś chyba każda marka makijażowa. Wiele z nich wygląda jak małe dzieła sztuki. Opakowania mają znaczenie. Choćby dla nich można się pokusić o zakup. Na przykład na prezent. W końcu kto zużyje 30 cieni do powiek?
Dymisja Theresy May. Uparta walka o umowę, której nikt nie chce, upokorzyła ją jak żadnego innego premiera w historii Wielkiej Brytanii

Premier Theresa May ogłosiła swoją decyzję w piątkowym oświadczeniu na Downing Street. Jak premier May oceni historia? Jako osobę, która postawiła dobro swojej partii przed dobrem kraju, a może jako patriotkę, która widząc ryzyko wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej bez umowy, gotowa była poświęcić swoją dumę, byle zapewnić bezpieczeństwo obywatelom?
Siedem zielonych, aromatycznych, świeżych zapachów na wiosnę

Czuję miętę, wierzbę płaczącą, trawę, mech, rosę, wetiwerię. Najnowsze zapachy są świeże, aromatyczne, ziołowe
Wiemy już, jak wygląda świat rządzony przez mężczyzn. Czas na kobiecą empatię i intuicję

Wpadłam na pomysł. Prosty, dający szansę na zmianę światowego układu władzy. Brzmi pompatycznie, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem pewna, że to może się udać. Zasadniczo chodzi o to, żeby w kolejnych wyborach zagłosować wyłącznie na kobiety - zgodnie z własnymi przekonaniami politycznymi, ale wyłącznie na kobiety.
Fundacja "Wyborczej". Bez tego kawałka papieru bylibyśmy dalej od cywilizowanego świata

Wyobraźmy sobie, że można cofnąć czas - jedynie o kilka tygodni - i wprowadzić tylko jedną, pozornie drobną zmian: tym razem historia toczyć się będzie bez "Wyborczej".
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - wysokie-obcasy