Wiadomości - wszystko-o-sylwestrze
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - wszystko-o-sylwestrze

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Wszystko o sylwestrze

Sylwester na Placu Konstytucji

Zaczynają powoli docierać pierwsze informacje na temat tegorocznych miejskich zabaw sylwestrowych. Jak dowiedziało się "Życie Warszawy", w 2008 roku Sylwester w Warszawie ma być zorganizowany w nowym miejscu - na Placu Konstytucji. Budżet ma być jeszcze większy niż w zeszłym roku. Więcej informacji znajdziecie Państwo tu: Sylwester Na Placu Konstytucji
Oferty Sylwestrowe

Powoli uruchamiamy stronę z ofertami sylwestrowymi. Na razie znajdują się na niej oferty miejskich sylwestrów w trzech największych polskich miastach: Miejski Sylwester Wrocław, Miejski Sylwester Warszawa, Miejski Sylwester Kraków
Zegar i Tapety 2008/2009

Wprowadziliśmy już zmiany polegające na dostosowaniu gadżetów do nowego sezonu 2008/2009. Liczniki javascript odliczające do nowego roku można już pobrać ze strony: Liczniki Javascript, tapety sylwestrowe 2008/2009 znajdują się tu: Tapety Sylwestrowe 2008/2009
Sezon 2008/2009

Miło nam Państwa poinformować, że dnia 15 września 2008 rozpoczęliśmy przygotowania do Sylwestrowo-Noworocznego sezonu 2008/2009. Jesteśmy w trakcie adaptacji naszych stron i i mamy nadzieję, że już niebawem nasz serwis będzie w pełni aktualny i dużo bogatszy niż w poprzednich latach. Już za kilka dni powinny zacząć działać zmienione liczniki odliczające do 2009 roku, pojawią się też zaktualizowane tapety, a nasza przyjaciółka Melania będzie namawiać do porzucenie tradycji Sylwestra na rzecz wspólnego spędzenie Melanii 2008 :). W tym roku planujemy także uruchmienie poważniejszego przedsięwzięcia, które umożliwi Państwu umieszczenie w naszym serwisie ofert Sylwestrowo-Noworocznych. Jeśli organizujecie Państwo w sezonie 2008/2009 imprezy, wyjazdy, bale sylwestrowe prosimy odwiedzić nas pod koniec września w celu zapoznania się z naszą ofertą reklamową. Umieszczenie informacji na naszych stronach będzie darmowe!!!. Póki trwa adaptacja naszego serwisu zapraszamy na strony z filmami i imprezami w celu przypomnienia sobie jak wyglądał Sylwester i przywitanie Nowego Roku w poprzednich latach.
No i Mamy Nowy Rok!!!

Jeszcze raz składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Oby 2008 był jeszcze lepszy. Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok. Mamy nadzieję, że Wasze imprezy sylwestrowe były idane i takiż będzie też 2008 rok.
Dziś Sylwester!!!

No i mamy Sylwestra!!!. Jutro Nowy Rok!!!. Jeszcze raz składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Oby 2008 był jeszcze lepszy, zabawa Sylwestrowa przednia i wesoła. Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok. (PS. i dla pijących jak najmniejszego kaca jutro). Bawcie się setnie!!!
Nowe Informacje

Zbliża się Sylwester - zostało już tylko kilka dni, dodaliśmy więc parę informacji w działach www, imprezy i podsumowania. M.in informację o imprezie Sylwestrowej w Łodzi.
Podsumowanie Roku 2007

I znów dodajemy nowy dział z podsumowaniami i rankingami roku 2007. Przeszukujemy internet i dodajemy wszelkie, interesujące informacje na temat tego co działo się w minionym roku, co nas zainteresowało, czym się pasjoowaliśmy, jak to ocenialiśmy i jak oceniamy teraz.
Zegary Noworoczne

W dziale gadżety dodaliśmy strony z zegarami/licznikami odliczającymi czas do Nowego Roku. Możesz w łatwy sposób skonfigurować zegar i umieścić go na swojej stronie internetowej.
Sylwester w Kamerach

Stworzyliśmy nową podstronę "Kamery Sylwestrowe". Umieszczamy na niej linki do webcamów na całym świecie, w których będzie można zobaczyć imprezy sylwestrowe. Na początek Times Square, Kraków i Wrocław.
Kontakt z Nami

Bijemy się w piersi, że dopiero teraz dodaliśmy stronę z informacjami jak się z nami skontaktować. Przepraszamy za niedopoatrzenie, można już do nas pisać.
Poprawione Tapety

Tapeta "Nowy Rok 2008" już poprawiona. Były problemy z wyświetlaniem/ściąganiem tapet w większych rozdzielczościach. Błąd już jest poprawiony. Przypominamy, że już niedługo postaramy się o więcej tapet. Wszystkie będą oczywiście darmowe.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - wszystko-o-sylwestrze