Wiadomości - wahacz-motoryzacja
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - wahacz-motoryzacja

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Wahacz - motoryzacja

Jakie opony zimowe wybrać do samochodu?

Niektóre osoby poświęcają dużo czasu na to, aby zajmować się swoim samochodem. Być może pasjonują się motoryzacją lub po prostu chcą, aby ich auto zawsze prezentowało się doskonale. Niezależnie od tego czy mamy nowe auto z salonu, 5 letnie czy może dwudziestoletnie, warto odpowiednio o nie zadbać. Dzięki temu odwdzięczy się nam doskonałym stanem. Niektórzy […] Artykuł Jakie opony zimowe wybrać do samochodu? pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Outsourcing rozliczania czasu pracy kierowców – wygoda czy konieczność?

Każda firma transportowa prędzej czy później musi zmierzyć się z tematem rozliczania czasu pracy kierowcy. Rozliczanie czasu pracy kierowcy stanowi szerokie zagadnienie obejmujące zarówno kwestie prawa transportowego, kadr i płac oraz prawa pracy. Kontrole w branży transportowej wskazują na stałą praktykę naruszania przepisów o czasie pracy. Na kierowców dopuszczających się manipulacji tachografem oraz na firmy transportowe, […] Artykuł Outsourcing rozliczania czasu pracy kierowców – wygoda czy konieczność? pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Nowy Ford Transit Connect i Courier ? co to za samochody?

Pod koniec 2017 roku amerykański koncern motoryzacyjny Ford przedstawił dwa samochody w segmencie aut użytkowych. To po liftingu: nowy Ford Transit Connect oraz Ford Transit Custom. Weszły one na rynek w 2018 roku. Co też uległo zmianie w tych modelach samochodów osobowo-dostawczych? Kosmetyczne zmiany w modelu Ford Transit Courier Większy ze wspominanych samochodów, Ford Transit […] Artykuł Nowy Ford Transit Connect i Courier ? co to za samochody? pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Coraz więcej nowych aut na polskich drogach

Przez wiele lat Polska uchodziła za kraj, w którym na drogach dominują starsze samochody. Ilość aut używanych kilkakrotnie przekraczała liczbę samochodów nowych, prosto z salonu. Te tendencje mocno uległy zmianie, dlatego niejedna toyota w Warszawie to auto nowe lub o niewielkim przebiegu kilometrów. Polak na czterech kółkach Mimo, że statystycznie najbardziej popularne auta w Polsce […] Artykuł Coraz więcej nowych aut na polskich drogach pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Wycieraczki samochodowe – jak o nie dbać?

Sprawnie działające wycieraczki samochodowe to zwiększenie bezpieczeństwa na drodze w czasie jazdy. Nie da się bowiem ukryć, że warunki atmosferyczne w naszym kraju potrafią poważnie utrudnić poruszanie się po drogach. Dlatego też warto wiedzieć w jaki sposób dbać o wycieraczki w naszym pojeździe, by służyły nam bez zarzutu przez dłuższy czas. Pielęgnacja latem Latem często […] Artykuł Wycieraczki samochodowe – jak o nie dbać? pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Sprawdzamy, co oferuje auto detailing. Kiedy warto sięgnąć po powłoki ochronne?

Dbanie o samochodu to nie tylko regularne przeglądy i wymiana zużytych części. To także stosowanie profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Z czego warto korzystać i w jakich sytuacjach? Czym jest auto detailing? Samochód wymaga stosowania najlepszych rozwiązań. I nie chodzi tu tylko o paliwo, czy części. Zasada ta dotyczy także kosmetyków samochodowych. Współczesny auto detailing jest bardzo […] Artykuł Sprawdzamy, co oferuje auto detailing. Kiedy warto sięgnąć po powłoki ochronne? pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Giulia Veloce: Alfa na miarę Twoich potrzeb

Oczywiście, że możesz zdecydować się na inny samochód ? tylko po co, skoro Giulia zapewni nie tylko komfort, ale także ogromną radość z jazdy? Miłośników Alfy Romeo nie trzeba specjalnie przekonywać do tego, aby siąść za kółkiem Giulii w ulepszonej wersji wyposażenia. Co jednak ze sceptykami? Za moment i oni zmienią zdanie. Rozkosznie delikatna wersja […] Artykuł Giulia Veloce: Alfa na miarę Twoich potrzeb pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
5 żarówek halogenowych, które ułatwią Ci długą podróż samochodem nocą

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się prowadzić samochód, w którym światła nie świeciły tak, jak powinny, z pewnością wiesz, jaka to męka. A teraz pomyśl, że nie pokonujesz 30 kilometrów, tylko 800. Albo 1200 ? na przykład jadąc do chorwackiej Rijeki. I to nocą, bo przecież w dzień upał uniemożliwia komfortową jazdę. Mocne, niezawodne żarówki stają […] Artykuł 5 żarówek halogenowych, które ułatwią Ci długą podróż samochodem nocą pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Serwis BMW nie musi być drogi

BMW to znana niemiecka marka motoryzacyjna o wieloletniej, bogatej tradycji. Nic więc dziwnego, iż samochody tej marki są tak popularne w naszym kraju jeśli kojarzą się z wysokimi parametrami technicznymi, szybkością i niezawodnością. Każdy sprzęt wymaga jednak czasem przeglądu czy naprawy a idealnym miejscem na dokonanie takich zabiegów będzie serwis BMW. Dylemat wielu Wielu właścicieli […] Artykuł Serwis BMW nie musi być drogi pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Jak sprawnie pozbyć się starego samochodu?

Rozstanie z samochodem rzadko kiedy jest przyjemne. Pół biedy, jeśli używany pojazd udaje się sprzedać, choć nawet wtedy trudno o zadowolenie obu stron transakcji. A co jeśli pojazd nie nadaje się do sprzedaży lub przez bardzo długi czas nie można znaleźć osoby chętnej na zakup? Przykry obowiązek Niestety obecne stawki obowiązkowego ubezpieczenia cywilnego pojazdów są […] Artykuł Jak sprawnie pozbyć się starego samochodu? pochodzi z serwisu Wahacz.pl.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - wahacz-motoryzacja