Wiadomości - ubezpieczenia
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - ubezpieczenia

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Ubezpieczenia

Axa: w majątku technologię wprowadzamy stopniowo [Technologia w likwidacji]

Na polskim rynku większość ubezpieczycieli używa robotów raczej do "łatania dziur" w systemach, na razie nie tworzymy procesów pod roboty. Oznacza to, że roboty najczęściej powstają, bo mamy za mało zasobów, a w poszczególnych procesach trzeba coś przenieść lub skopiować. W Axie jest podobnie. Pierwszy robot, jakiego postawiliśmy, to był robot do wypłacania faktur kosztowych, czyli chodziło o usprawnienie prostego procesu.
Szkody w skrócie [Szkody]

+ Bułgaria padła ofiarą ataku hakerskiego - z państwowego urzędu podatkowego do sieci wyciekły wrażliwe dane obywateli - dane osobowe oraz (...)
Pułapki ubezpieczeń turystycznych [Faramuszki]

Jarosław Sadowski z Expandera wskazuje pułapki, na które można się natknąć przy zakupie ubezpieczenia turystycznego. Podkreśla, by nie (...)
Nowa kampania Rankomatu o ubezpieczeniach turystycznych [Rynek]

W swojej nowej kampanii Rankomat zaznacza, że - jadąc na wakacje - warto wykupić ubezpieczenie turystyczne (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c65f01ff (...)
Smart casco i groźna pogoda w reklamie Link4 [Rynek]

Link4 startuje z nową kampanią. W reklamie z udziałem piosenkarki Kasi Moś promowana jest oferta Smart Casco, które w wariancie "Żywioły, (...)
Aktualizacja raportu bancassurance po I kwartale 2019 [Rynek]

Polska Izba Ubezpieczeń zaktualizowała dane zawarte w raporcie o rynku bancassurance po I kwartale 2019 r. (zobacz: [[https://s.dzub.pl/3a04499c (...)
UFG i Ośrodek Informacji: ciągły rozwój w 2018 r. [Rynek]

Na koniec 2018 r. w bazie danych Ośrodka Informacji Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego zgromadzonych było 448,5 mln rekordów związanych z (...)
Axa Życie: szybkość to przewaga konkurencyjna [Technologia w likwidacji]

Naszym celem zarówno w życiu, jak i w majątku, jest wypłata w jeden dzień. Obecnie w życiu w przypadku roszczeń prostych już z powodzeniem realizujemy ten cel, a wypłat dokonujemy nawet co pół godziny. Klient ma na koncie pieniądze 30 minut po tym, jak zgłosił roszczenie. Technologia jest dla nas ogromnym wsparciem.
=> KNF ostrzega przed Gefionem <= [Rynek]

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w specjalnym komunikacie informuje, że duński organ nadzoru finansowego, Finanstilsynet, opublikował [[https://s (...)
Saltus rozszerza współpracę z brokerami [Rynek]

Saltus podkreśla, że - na bazie rozwiązań poznanych i zweryfikowanych przy wdrażaniu oferty grupowych ubezpieczeń zdrowotnych - poszerza (...)
O legalności triggerów w Polsce [Meandry ubezpieczeń OC]

Temat legalności triggerów przez długie lata wywoływał dyskusje wśród osób zajmujących się u nas teorią i praktyką ubezpieczeń OC. Dzisiaj ma ona w dużej mierze wymiar historyczny, ale myślę, że warto pokrótce przypomnieć, o co w niej chodziło...
Unum wynajmuje cztery nowe biura [Rynek]

Unum wynajęło 4 nowe biura: dwa w Warszawie i po jednym w Olsztynie i Poznaniu. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.Wynajęte przez Unum (...)
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - ubezpieczenia