Wiadomości - ubezpieczenia
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - ubezpieczenia

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Ubezpieczenia

Saltus: konstrukcja zdrowotnego ubezpieczenia grupowego [Faramuszki]

Xenia Kruszewska, dyrektor Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych w Saltusie, odnosi się do opublikowanych przez Polską Izbę Ubezpieczeń wyników rynku (...)
8,5 mld USD mogą osiągnąć ubezpieczone straty po Dorianie [Szkody]

RMS szacuje, że ubezpieczone straty spowodowane przez huragan Dorian w USA, Kanadzie i na Karaibach wyniosą od 4 do 8,5 mld USD. RMS: straty mogą (...)
Szkody w skrócie [Szkody]

+ Huragan Humberto przeszedł nad Bermudami jako huragan 3 kategorii. Firma energetyczna Belco, informuje, że huragan zrywał linie energetyczne, (...)
UODO: 2,8 mln zł kary dla sklepu za wyciek danych [Szkody]

Urząd Ochrony Danych Osobowych nałożył na sklep internetowy Morele.net karę w wysokości 2,8 mln zł za niewystarczające zabezpieczenie danych (...)
Stanowisko UODO ws. kserowania dowodów osobistych [Prawo na weekend]

W ostatnim czasie kwestia kserowania dokumentów tożsamości, w szczególności w sektorze finansowym (bankowym), spotkała się ze szczególnym zainteresowaniem organów oraz praktyków. Po stanowisku Rzecznika Finansowego, wyjaśniającego wiele wątpliwości jakie pojawiły się w kontekście nowej ustawy o dokumentach publicznych, głos zabrał Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) zamieszczając 9 września br. na swej stronie internetowej kontrowersyjne stanowisko.
Wybory Rzecznika [Profit z tego taki]

Biuro Rzecznika Ubezpieczonych / Finansowego miało szczęście do szefów - zawsze trafiało na ideowców. Mniej lub bardziej znających się na biznesie, raczej gorszych niż lepszych menedżerów od zarządzania zespołem i zdobywania środków na "projekty", ale ciągnących swój wózeczek najlepiej jak się da. A spośród trzech dotychczasowych Rzeczników najbardziej wyróżnia się Aleksandra Wiktorow. Jako merytoryczna, skuteczna, szanowana. Tylko co po jej kadencji...? Sprawdzi się zasada "do trzech razy sztuka", a ktoś nowy, czwarty, przekreśli dotychczasowe dokonania Biura RF? Czy jednak i tym razem - np. przez niskie wynagrodzenie RF - trafi się ktoś z misją, zamiast politycznego karierowicza?
PIU i ZBP: współpraca w obszarze cyberbezpieczeństwa [Rynek]

Polska Izba Ubezpieczeń i Związek Banków Polskich podpisały porozumienie o współdziałaniu w obszarze cyberbezpieczeństwa. Celem jest (...)
Wyniki za KNF: przypis rynku nie rośnie [Rynek]

Komisja Nadzoru Finansowego opublikowała zestawienie wyników ubezpieczycieli za I połowę 2019 r. (zobacz: [[https://s.dzub.pl/40a323f9 biuletyn (...)
Colonnade oficjalnie: Grzegorz Kulik dyrektorem generalnym [Rynek]

Colonnade oficjalnie ogłosiło informację o objęciu przez Grzegorza Kulika stanowiska dyrektora generalnego firmy (zobacz: [[https://s.dzub (...)
Generali chce być partnerem na całe życie [Konferencje]

Wczoraj w warszawskim hotelu Double Tree Hilton odbył się II Kongres Najlepszych Agentów grupy Generali. Gospodarzem spotkania był Tomasz (...)
=> Małgorzata Ślepowrońska nową prezes UFG <= [Rynek]

Rada Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego jednogłośnie podjęła uchwałę o powołaniu Małgorzaty Ślepowrońskiej, dotychczasowego członka (...)
=> (Nie)życiowe formularze w życiówce. Formularze kontaktowe z perspektywy klienta. Raport <= [Reklama]


Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - ubezpieczenia