Wiadomości - trojmiasto
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - trojmiasto

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Trojmiasto

Decydująca bitwa koszykarzy Asseco Arki o finał mistrzostw Polski. W niedzielę piąty mecz z Anwilem

Niezwykle zacięta jest rywalizacja w półfinale play-off Energa Basket Ligi pomiędzy Asseco Arką i Anwilem Włocławek. Po czterech meczach mamy remis 2:2, decydujące, piąte starcie odbędzie się w niedzielę w Gdynia Arenie. Początek o godz. 20.
Dosypią piachu od Helu po Stegnę. Takiego przedsięwzięcia jeszcze nie było

Latem kilka pomorskich plaż zyska dodatkowe metry. We Władysławowie czekają na refulację z otwartymi rękoma, zaś gdańscy przedsiębiorcy z Brzeźna wytykają niefortunny termin. - Prace odstraszą nam turystów - uzasadniają.
"Chcemy dołączyć do Mevo". Rower metropolitalny walczy o przetrwanie i... przyciąga uwagę kolejnych gmin

Mimo że metropolitalne dwa kółka nie działają tak, jak powinny, a operator, któremu naliczono 4,54 mln zł kar musi ratować system planem naprawczym, kolejne gminy chcą dołączyć do Mevo. - Problemy są przejściowe. Rower cieszy się ogromną popularnością, mieszkańcy chcą, by był też u nas - uważają włodarze Kosakowa i Kolbud.
Podpalenie samochodów na policyjnym parkingu w Gdańsku. Były dowodami w dużym śledztwie

Tydzień temu na policyjnym parkingu ktoś podpalił samochody, które były dowodami w dużym śledztwie prowadzonym przez gdańską prokuraturę. Jak ustaliła "Wyborcza", sprawa dotyczy m.in. sprowadzania z zagranicy kradzionych aut i oszustw leasingowych.
Studencki różaniec przed UG. "To kult homofobii, a nie wydarzenie religijne"

Nie było religijnych obrazów, tylko transparenty z kłamstwami pod adresem osób LGBT. A różaniec rozpoczął młody mężczyzna: - Chcemy odmówić tę modlitwę. Pokazać, że nie boimy się nacisków ugrupowań LGBT, ugrupowań lewicowych.
Prawie 100 lat walki o prawa LGBT w Gdańsku. W sobotę V Trójmiejski Marsz Równości

94 lata temu w największej gazecie Wolnego Miasta Gdańska ukazał się artykuł opowiadający się za zniesieniem kar za homoseksualizm. - Był wtedy tak postępowy, że mógłby zostać dziś wydrukowany i byłby dla wielu osób nowością - mówi historyk Jan Daniluk. W sobotę ulicami Gdańska przejdzie V Trójmiejski Marsz Równości na rzecz równych praw osób LGBT.
Maradona, van Basten, Ronaldinho, Messi... Kto z uczestników mistrzostw świata do lat 20 pójdzie w ich ślady? Gdynia patrzy

Mistrzostwa świata do lat 20 rozgrywane są od 1977 roku i od początku stały się wylęgarnią gwiazd. Maradona, van Basten, Ronaldinho, Kaka, Messi - to tylko niektóre przykłady. Od wczoraj po raz pierwszy w historii kwiat młodzieżowego piłkarstwa z całego świata gości Polska, a jednym z miast gospodarzy jest Gdynia.
Znalazł się "Żeglarz", skradziony statek studentów Politechniki Gdańskiej

W czwartek pisaliśmy o tym, że nieznani sprawcy ukradli bezzałogową żaglówkę ze studenckiej pracowni Politechniki Gdańskiej. Dzięki m.in. naszej pomocy statek się odnalazł.
Eurowybory 2019. Ostatni dzień przed ciszą wyborczą. Kandydaci podsumowali kampanię

Kandydaci Koalicji Europejskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Wiosny Roberta Biedronia podsumowali w piątek trwającą siedem tygodni kampanię wyborczą. Mówili o hejcie, braku empatii i filmie braci Sekielskich.
Wyblakła Droga Czerwona. Najważniejsza inwestycja w Gdyni na razie bez szans na realizację

Rząd odcina się od partycypacji w budowie Drogi Czerwonej, mającej wyprowadzić tranzyt z Portu Gdynia z pominięciem przestarzałej Estakady Kwiatkowskiego i odciążyć zakorkowaną północ Gdyni. Ministerstwo przerzuca przy tym odpowiedzialność za impas w inwestycji na władze Gdyni i zarząd portu.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - trojmiasto