Wiadomości - trojmiasto
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - trojmiasto

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Trojmiasto

Festiwal filmowy w Gdyni. Jak skutecznie popsuć święto

Organizatorzy rodzinnego święta (niektórzy z nich to sponsorzy imprezy) nie uważają za stosowne wytłumaczyć, według jakiego kryterium zapraszają gości albo dlaczego nagle ktoś wylatuje z hukiem w środku imprezy.
Ustawiony konkurs na prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej? Posłowie PO piszą do prokuratury

Posłanka Agnieszka Pomaska i poseł Zbigniew Konwiński (PO) składają zawiadomienie do prokuratury w sprawie konkursu na prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej. Uważają, że konkurs mógł zostać ustawiony tak, aby wygrał go protegowany minister Jadwigi Emilewicz - Michał Szaniawski. Jego konkurent udowadnia, że Szaniawski nie spełnia wymogów konkursu.
Festiwal filmowy w Gdyni. Złote Lwy dla filmów wypadających z konkursu i do niego wracających

Trudno w tym roku rozdawać nagrody, skoro do ostatniej chwili nie wiadomo, jakie filmy biorą udział w konkursie. W związku z zamieszaniem wokół filmu "Solid Gold" wypadającego z rywalizacji i wracającego do niej można mu z miejsca przyznać laur w kategorii "film, który pojawia się i znika". 
Prof. Wojciech Sadurski: Polacy są poddawani kłamstwu, które leje się z konwencji PiS i publicznych mediów

Jesteśmy w pół drogi i od tych wyborów będzie zależeć, czy nastąpi powrót do demokracji, czy dalsza degeneracja polskiego systemu politycznego w kierunku autorytaryzmu.
Mirosław Baka: Polskie kino nauczyło mnie ograniczeń

Chciałoby się grać w takich filmach, gdzie nic nie jest na pół gwizdka, nie jest udawane, nie trzeba oszukiwać. Polskie kino nauczyło mnie przez lata tylu ograniczeń, że gdy aktor nie musi się nimi martwić, czuje się jak wypuszczony z klatki, jakby mu wyrosły skrzydła.
Festiwal filmowy w Gdyni. Selfie z hollywoodzką gwiazdą i zwrot akcji w konkursie o Złote Lwy

Takiego zwrotu akcji na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni chyba nikt się nie spodziewał. Wycofany we wtorek z Konkursu Głównego "Solid Gold" Jacka Bromskiego w piątek do niego wrócił. Ale to nie koniec atrakcji bo w Gdyni pojawiła się też hollywoodzka gwiazda - Bill Pullman.
Festiwal filmowy w Gdyni. Dawid Podsiadło chce oglądać i robić filmy

Festiwal filmowy w Gdyni. - Chcę robić kolejne filmy - zapewniał popularny wokalista. I żartował, że dostarczał aktorkom i aktorom na plan miękkie narkotyki. Dawid Podsiadło był gościem festiwalu filmowego w Gdyni. 
Wybory parlamentarne 2019. Agnieszka Pomaska: 150 mln zł na Muzeum Westerplatte przesunąć na zabytkowy most w Tczewie

Wybory parlamentarne 2019. Posłanka PO Agnieszka Pomaska zaproponowała, by przyszły Sejm odstąpił od realizacji specustawy dotyczącej budowy Muzeum Westerplatte w Gdańsku, a 150 mln zł na to zaplanowanych przeznaczył na dokończenie remontu zabytkowego mostu w Tczewie. - Pilniejszą potrzebą jest remont mostu w Tczewie niż kontrowersyjne przejmowanie terenu Westerplatte - powiedziała Pomaska.
Napastnik Lechii Gdańsk Artur Sobiech ma w tym sezonie dobre liczby, ale żona jest lepsza

Trzy gole i trzy asysty w siedmiu meczach - to dorobek Artura Sobiecha w obecnych rozgrywkach Ekstraklasy. Napastnik Lechii dobrze wszedł w sezon i wygrał rywalizację o miano napastnika numer 1 w gdańskim zespole. Jednak w małżeństwie jest na pozycji drugiej, bo jego żona Bogna, piłkarka ręczna, otwiera tabelę strzelczyń niemieckiej Bundesligi.
Pełna życia czy 'pusta kuweta'? Spór w Gdańsku o ulicę zamkniętą dla samochodów

Biorąc przykład z Amsterdamu gdański magistrat ożywił dla pieszych jedną z ulic Dolnego Miasta. Metamorfoza arterii budzi jednak wątpliwości internautów i miejskich aktywistów. - Autobusy tędy nie jeżdżą, rowery nie przejadą, karetki mają utrudniony dojazd. Czy tak powinna wyglądać promocja zrównoważonego transportu? - wytykają.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - trojmiasto