Wiadomości - trojmiasto
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - trojmiasto

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Trojmiasto

Zamiast akcesoriów kuchennych... 15 mln papierosów. Gigantyczny przemyt udaremniony

Szacowana rynkowa wartość zatrzymanego towaru to ponad 10 mln zł. Skarb państwa mógł stracić na przechwyconej kontrabandzie 17 mln zł.
Pomóżmy ośmioletniemu Kubie zachować sprawność. NFZ nie refunduje leczenia

Wrodzony niedorozwój kości udowej powoduje, że nogi ośmioletniego Kuby z Gdańska rosną nierównomiernie. Od trwałego kalectwa może go uchronić kosztowny zabieg, na który Narodowy Fundusz Zdrowia odmówił refundacji.
Przy stacji kolejowej Gdańsk Oliwa powstanie nowy biurowiec

Deweloper Torus, który stoi m.in. za budową kompleksu biurowego Alchemia w Gdańsku Oliwie, ogłosił rozpoczęcie kolejnej inwestycji. Biurowiec o nazwie Format powstanie na ul. Droszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Gdańsk Oliwa. Będzie gotowy w połowie 2021 roku.
Oświadczenie majątkowe Magdaleny Adamowicz. Co posiada nowa posłanka z Pomorza

W swoim pierwszym oświadczeniu majątkowym eurodeputowana z Pomorza Magdalena Adamowicz wykazała majątek wart ponad 5 mln zł, wpisała oszczędności, akcje spółek, nieruchomości i środki na subkoncie jej córki.
Odrzucono sprawozdanie finansowe państwowej stoczni Nauta. "Nie jest w stanie prowadzić działalności"

Kryzys w stoczni Nauta kontrolowanej przez skarb państwa sięgnął zenitu. Jak ustaliła "Wyborcza", biegły rewident nie przyjął sprawozdań finansowych stoczni za ubiegły rok i zakwestionował wiarygodność danych. Miał zaopiniować również, że stocznia nie jest w stanie dalej prowadzić działalności.
Sinice w Bałtyku na zdjęciach satelitarnych. "Taki widok i problem będzie do nas wracał coraz częściej"

- Nie tylko zmiany klimatu, ale i rosnące zanieczyszczenie Bałtyku powodują, że milionowe kolonie sinic w strefie przybrzeżnej będą coraz częstszym zjawiskiem - ostrzega Michał Przybylski, hydrolog, prezes Pomorskiego Towarzystwa Hydrologiczno-Przyrodniczego.
"Środowisko filmowe zostało zignorowane". Wojciech Marczewski o kulisach wyboru konkursowych filmów na festiwalu w Gdyni

Wojciech Marczewski, przewodniczący Rady Programowej Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i członek wybierającego filmy konkursowe Komitetu Organizacyjnego, zabrał głos i odniósł się do ostatnich kontrowersji wokół tegorocznej edycji gdyńskiej imprezy filmowej. Reżyser i scenarzysta mówi wprost: wydarzenia z ostatnich dni pokazały, że Zespół Selekcyjny jest fasadą.
Dwoje kandydatów na prezesa Agencji Kosmicznej. Odpadł faworyt oskarżony o szantaż przez zastępcę

Polska Agencja Kosmiczna od kilku miesięcy nie ma prezesa. Pełniący te obowiązki Michał Szaniawski przepadł w trwającym konkursie. Miesiąc temu ujawniliśmy w "Wyborczej" list jego zastępcy do premiera, w którym oskarżał Szaniawskiego o szantaż. W konkursie uczestniczy obecnie dwoje kandydatów.
Kolejarze wybrali firmę, która za ponad 17 mln zł wyremontuje dworzec w Tczewie

Remont dworca w Tczewie. Wybrany w przetargu wykonawca za 17,4 mln zł brutto odmieni oblicze budynku oraz układ drogowy wraz z zagospodarowaniem terenu. Prace, które potrwają niespełna dwa lata, rozpoczną się na przełomie sierpnia i września.
Jeśli nie hotel, to co? Trzy propozycje, by Polanka Redłowska była miejscem dla wszystkich

Całoroczny basen, wodny plac zabaw lub zieleń i amfiteatr. Aktywiści i mieszkańcy odpowiadają na wezwanie Wojciecha Szczurka, który zgodził się tymczasowo zamrozić ofertę sprzedaży działki na Polance Redłowskiej i przedstawiają własne propozycje jej zagospodarowania
Dyrektor festiwalu w Gdyni komentuje kontrowersje wokół nominacji do Złotych Lwów. "Nie złamano regulaminu"

Dyrektor Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odniósł się do ostatnich kontrowersji z wyborem filmów, które w tym roku powalczą w Gdyni o Złote Lwy. "Zespół Selekcyjny zarekomendował 21 filmów, z czego 13 zostało zaakceptowanych przez Komitet" - czytamy w oświadczeniu dyrektora Leszka Kopcia.
Sporo nowości na gdańskim Jarmarku św. Dominika. Za kilka dni rusza 759. edycja

Poznaliśmy szczegóły tegorocznej edycji Jarmarku św. Dominika, który rozpocznie się w Gdańsku 27 lipca. Przez 23 dni atrakcje znajdą tam miłośnicy jedzenia, rzemiosła, antyków, kina i muzyki.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - trojmiasto