Wiadomości - swiat-lamp
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - swiat-lamp

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Swiat lamp

Oświetlenie ogrodowe

Lampy ogrodowe można podzielić na kilka grup ze względu na sposób montażu: słupki ogrodowe, kinkiety, lampy do ziemi (najazdowe lub do ciągów pieszych) oraz rzadziej stosowane wpusty i lampy wiszące. Należy również ocenić styl otoczenia i dobrać w zależności od potrzeb lampy nowoczesne lub stylizowane. Lampy ogrodowe są jednym z istotnych elementów kształtujących otoczenie w którym żyjemy.
Lampy biurkowe

67113/30/10 OLIVER 66434/17/10 Benjamin , oraz stylizowane: Markslojd 90967 BANKER lub Eglo 90939 PERTH W zależności od stylu wnętrza i wymogów aranżacyjnych użytkowników dobiera się lampy spełniające zadane kryteria.
Lampy Massive Adrio

36677/31/10 to znakomity element wyposażenia wnętrz dla osób lubiących nowoczesny styl. Rodzina składa się z lamp wiszących i stojących oraz kinkietów. Abażury są dostępne w kolorach: białym i czarnym.
Lampy Drifter

Lampy Drifter firmy Eglo to rodzina nowoczesnych opraw oświetleniowych. W skład wchodzą: kinkiety 89206, lampy wiszące 89205, oraz stojące. Zastosowanie lamp to oświetlenie apartamentów, rezydencji, punktów handlowych, galerii oraz lokali gastronomicznych i klubów.
Lampy LED Ledino

Ledino to nowoczesne, ekologiczne oświetlenie. To oświetlenie przyciąga wzrok pięknem i elegancką prostotą. Doskonałość w każdym calu. W Świecie Lamp produkty serii Lediono możecie Państwo kupić z rabatem zależnym od kwoty zakupów. Powyżej 300zł transport gratis w przypadku przedpłaty. Za pobraniem koszt dostawy to tylko 12.50zł.
Lampy Aquaform

Aquaform posiada wieloletnią tradycję w zakresie projektoania i produkcji lamp. Sprzęt oświetleniowy Aquaform to nie tylko nietuzinkowy, nowoczesny design. To także wysoka jakość i szeroki wybór. Oświetlenie do wnętrz firmy Aquaform uświetni wystrój biura, sklepu, apartamentu i nowoczesnej rezydencji. Zapraszamy do zakupu lamp Aquaform w Świecie Lamp.
Kupuj lampy z rabatem

lampy i akcesoria oświetleniowe w jeszcze leszej cenie. Produkty firm Egoluce, Eglo, Spotline i innych dostępne są z rabatami 10%, 15%, 20% i więcej. Wystarczy się zalogować by korzystać z opcji zakupu w niższej cenie. Dodatkowo przy zakupie produktów wybranych producentów możliwa jest dostawa lamp na koszt sklepu. Klient płaci 0zł!
Lampy Ledino - inspirujące, rewolucyjne, innowacyjne i ekologiczne

Ledino firmy Philips to lampy do nowoczesnych wnętrz. Nowatorskie rozwiązania technologiczne i stylistyczne marki Ledino uświetnią każde wnętrze. Technologie półprzewodnikowe LED zapewniają światło wysokiej jakości, niskie zużycie mocy i nidostępną do tej pory trwałość.Dzięki temu Twoje wnętrza są oświetlone lepiej przy zachowaniu dbałości o stan środowiska naturalnego.
Lampy ogrodowe

lampy ogrodowe - od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni park, osiedlowy skwer czy też przydomowy ogród jest miejscem, w którym chętnie wypoczywamy. Lampy ogrodowe dają nam możliwość korzystania z tych miejsc dłużej. Dzięki postępowi technologicznemu w zakresie produkcji źródeł eksploatacja takiego oświetlenia nie musi być kosztowna. Można również stosować lampy solarne, które ładowane są energią słoneczną wciągu dnia i emitują ją w nocy - takie źródła światła mogą być eksplaatowane niemal bezkosztowo. Szeroki wybór lamp ogrodowych oferują tacy producenci jak Spotline, Massive, Eglo, Markslojd. Jest wiele możliwości komoponowania efektów świetlnych, pozwalających czynić z ogrodu jeszcze jedno przytulne wnętrze lub eksponując go w razie potrzeby. Efektowne oświetlenie pozwalają budować lampy włoskie. Znana jest szczególna umiejętność kreowania niezwykłych wzorów przez włoskich projektantów. Wybór jest ogromny z pewnością każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Lampy Massive Futura

Philips Lighting (dawniej Massive) dostarcza szeroką gamę lamp dla zastosowań wnętrzowych: w sklepach, hotelach i punktach usługowych oraz oświetlenia zewnętrznego - np. ogrodowego. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty serii Futura. Rodzina obejmuje wysokiej jakości produkty oświetleniowe: 53060/48/10 reflektor kierunkowy pojedynczy, 53062/48/10 reflektor podwójny Futura, 53064/48/10 reflektor poczwórny do montowania na suficie, 53069/48/10 Futura Massive wisząca.Przedstawione lampy znajdują szerokie zastosowania. Lampy są dostarczane ze źródłami światła w komplecie. Napięcie zasilania lamp wynosi 230V (nie są wymagane transformatory). W przedstawionych modelach możliwa jest regulacja kierunku świecenia źródeł światła.
Lampy gipsowe i ceramiczne

Lampy gipsowe i lampy ceramiczne pozostają modnymi elementami wykorzystywanymi przez projektantów wnętrz. Dzieje się tak ponieważ dostępne są modele lamp gipsowych i ceramicznych pasujących zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i stylozowanych. Szeroką gamę produktów tego typu (i nie tylko takich zresztą) dostarcza firma Cleoni znana wcześniej jako Studio Forma. Obecnie katalog obejmuje ponad 3000 produktów różnych typów. Firma produkuje w okolicach Poznania lampy i dystrybuuje je na cały kraj. Część produktów znajduje nabywców w Europie Zachodzniej. Zapraszamy do zapoznania się z serwisem Internetowy Katalog Lamp - lampy są tam dostępne w postaci katalogu obrazkowego.
Lampy Łazienkowe

Lampy Łazienkowe muszą spełniać szczególne wymogi związane z bezpieczeństwem użytkowników w pomieszczeniach wilgotnych. Na rynku gostępna jest szeroka gama produktów spełniających te parametry. Firma Eglo oferuje rodziny lamp Palermo, Palmera, Samira, Tresco oraz Fres. Lampy z tych rodzi to zazwyczaj produkty w nowoczesnym stylu. Firma Massive proponuje oprawy Shell wyposażone w źródła światła LED, kinkiety Ocean, Horizon oraz Crystal. W ofercie firmy Markslojd można znaleźć takie produkty jak kinkiet Sting, Stella, Rosa oraz Lucy.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - swiat-lamp