Wiadomości - sosnowiec
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - sosnowiec

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Sosnowiec

Dominik będzie się w USA uczył budować rakiety kosmiczne. Chcą też z Bartkiem naprawiać polską szkołę

Dominik Frej z Sosnowca dostał się na kierunek kształcący inżynierów i konstruktorów rakiet kosmicznych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Na jego przyjaciela Bartka Rzyckiego z Bytomia czeka miejsce na uczelni w Nowym Jorku. Obaj chcą zdobywać świat, ale twierdzą, że wrócą w rodzinne strony, bo ich misją jest naprawa polskiej szkoły.
Przebieralnia z natryskami i poidełkiem na Stawikach jest już gotowa

Warta blisko 250 tys. zł przebieralnia ma uatrakcyjnić korzystanie z sosnowieckiego kąpieliska. W kolejce do realizacji czekają już dwie kolejne inwestycje.
Eurowybory 2019. Prognoza wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego w regionie. Kto może zostać posłem?

Eurowybory 2019. Grzegorz Tobiszowski, Izabela Kloc z PiS czy Marek Plura z Koalicji Europejskiej mogą nie zostać posłami Parlamentu Europejskiego - twierdzi w swojej prognozie na eurowybory serwis Stanpolityki.pl
Jubileusz Grzegorza Majzela. Wyjątkowy koncert plenerowy w będzińskim amfiteatrze

Grzegorz Majzel, znany w Zagłębiu i na Śląsku wokalista promujący muzykę z przesłaniem, obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w amfiteatrze w parku na wzgórzu zamkowym w Będzinie odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 19. plenerowy koncert z udziałem Grzegorza i zaproszonych przez niego gości. Wstęp wolny.
Premiera "Nowej księgi dżungli" i 100-metrowa zjeżdżalnia na Tydzień Dziecka na Górce Środulskiej

Już od siedmiu lat w Sosnowcu zamiast Dnia Dziecka świętuje się Tydzień Dziecka. W tym roku na Górce Środulskiej, gdzie zawsze odbywa się impreza, zaplanowano zupełnie nowe atrakcje. Ich zwieńczeniem będzie plenerowa premiera "Nowej księgi dżungli" w wykonaniu aktorów Teatru Zagłębia.
Ulica przy trasie S1 w Sosnowcu zaczęła mocno falować

Nawierzchnia z kostki i dziesiątki ciężarówek dziennie zrobiły swoje. Kierowcy żartują, że wybudowana przez spółkę CTL ulica, którą można dojechać do centrów firm Raben i DAF oraz do stacji Orlen i do lokalu McDonald's, zaczyna przypominać fale Dunaju.
Nie wszystkim podoba się nazwa "Gdańsk Miasto Wolności i Solidarności" dla nowego ronda w Sosnowcu

Część radnych SLD nie zgadza się z propozycją prezydenta Sosnowca oraz klubu Koalicji Obywatelskiej Wspólnie dla Sosnowca i próbują zapobiec inicjatywie nadania nazwy "Gdańsk Miasto Wolności i Solidarności" rondu budowanemu na Pogoni.
Eurowybory 2019. Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w wyborach 2019 w województwie śląskim

Eurowybory 2019. W niedzielę, 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Przedstawiamy listę kandydatów w eurowyborach 2019 w województwie śląskim.
Wojciech Dinges nie jest już prezesem Kolei Śląskich

Koleje Śląskie poinformowały w środę, że Wojciech Dinges złożył rezygnację z funkcji prezesa spółki. Stanowisko to sprawował od 2015 roku.
Tłumacz języka angielskiego: Absolwenci Akademii WSB dostali dyplomy z błędami. Uczelnia jest innego zdania

- Odpis dyplomu w języku angielskim, który Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej wydała swojej absolwentce, nie spełnia podstawowych kryteriów poprawności językowej. Są w nim błędy ortograficzne, interpunkcyjne i rzeczowe oraz kalki językowe - twierdzi tłumacz Tomasz Grząślewicz. I zastanawia się, dlaczego uczelnia nie zadbała o jakość tak ważnego dokumentu.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - sosnowiec