Wiadomości - rzeszow
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - rzeszow

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Rzeszow

Rzeszów. Cwaniak w korku nie stoi, cwaniak jedzie buspasem

Miejskie buspasy w wielu miejscach przestały spełniać swoją rolę. Królują na nich samochody osobowe. - Sytuacja jest coraz większą zmorą naszych kierowców - przyznaje Marek Filip, prezes rzeszowskiego MPK. - Największym problemem są cwaniacy drogowi, a nie ludzie, którzy nie wiedzą, co to buspasy, albo nie zauważyli oznakowań - oceniają kierowcy MPK.
Zbadaj swoją skórę. Porady dermatologiczne i kosmetologiczne w siedzibie NFZ

W sobotę pracownicy oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie będą pracować i załatwiać sprawy pacjentów. Ale nie tylko dlatego warto zajrzeć na ul. Zamkową. Będzie można skorzystać z porad dermatologa, zbadać kondycję skóry, zapytać, jakich kosmetyków używać.
Powódź na Podkarpaciu. 11 szkół zamkniętych. Na Łęgu woda podnosi się od 40 godzin

Cztery szkoły w gminie Bojanów koło Stalowej Woli i siedem w gminie Wadowice Górne koło Mielca zostało zamkniętych z powodu powodzi. W Wadowicach Górnych po intensywnych opadach we wtorek przerwany został wał na stawie w Izbiskach, powylewały rowy melioracyjne i lokalne rzeczki. W gminie Bojanów poziom wody na Łęgu, który jest dopływem Wisły, stale się podnosi już od 40 godzin
Wysoki poziom wody w Wisłoku w okolicach Olszynek. Ostrzeżenie hydrologiczne trzeciego stopnia dla Łęgu i Wisły

- Park Olszynki zagrożony zalaniem - alarmuje nasz czytelnik. - Na Wisłoku obowiązuje stan alarmowy, ale sytuacja jest stabilna - informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
Uniwersytet Rzeszowski nie będzie zmieniał logo uczelni. Nasi czytelnicy także są przeciwko zmianie [WYNIKI SONDY]

Uniwersytet Rzeszowski po lawinie negatywnych komentarzy zdecydował się wycofać ze zmiany logo uczelni. Obowiązywać będzie nadal to, które stworzył w 2001 roku prof. Wiesława Grzegorczyka. Jak wynika z naszej sondy, aż 68 proc. naszych czytelników również jest za pozostawieniem starego logo.
Powódź na Podkarpaciu. Drogi nadal nieprzejezdne. Najgorsza sytuacja w powiecie mieleckim

Na Podkarpaciu nadal są drogi częściowo lub całkowicie zablokowane. Najtrudniejsza sytuacja jest w powiecie mieleckim. Tam do służby skierowano dodatkowych policjantów.
Nowy most w Zarzeczu otwarty. Łączy dwie gminny, skorzystają z niego też jadący do Rzeszowa

Nowy most na Wisłoku ma 75 m długości i ponad 10 m szerokości. Posiada dwa pasy ruchu oraz chodnik. Inwestycja zrealizowana przez powiat rzeszowski kosztowała ponad 10 mln zł.
17-latek pobił 14-latka, chciał pieniędzy i słuchawek. Grozi mu do 12 lat więzienia

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 17-letniego chłopaka, który jest podejrzany o zaatakowanie przechodzącego ulicą 14-latka. Napastnik kilka razy uderzył chłopca i zażądał pieniędzy, siłą chciał też odebrać mu słuchawki. Z pomocą dziecku przyszedł przypadkowy przechodzień. Za usiłowanie rozboju grozi kara od dwóch do 12 lat pozbawienia wolności.
Premier Mateusz Morawiecki znów odwiedzi Podkarpacie. IMGW wydaje ostrzeżenia dla całego regionu: intensywne opady i burze

Powódź 2019. W związku z ostrzeżeniami hydrologicznymi i meteorologicznymi premier Mateusz Morawiecki po raz drugi przyjeżdża na Podkarpacie. Odwiedzi miejscowości Stany i Przyszów w gm. Bojanów. Od Jasła przez Mielec do ujścia do Wisły odnotowano wzrost poziomu wody.
Kradł w domu biskupim i w seminarium duchownym. Jego łupem padały portfele, telefony komórkowe i laptopy

Przemyscy policjanci zatrzymali 49-latka, który jest podejrzany o kradzieże w domu biskupim oraz w seminarium duchownym w Przemyślu. Wpadł przez nagrania z monitoringu.
Kajko i Kokosz osiądą w Bieszczadach. Jedyny taki park rozrywki w Polsce, na 500 hektarach

Któż z miłośników komiksu nie marzył o tym, aby zwiedzić gród Mirmiła i spotkać Kajka i Kokosza? Albo zagłębić się w najbardziej tajemnicze zakamarki warowni Zbójcerzy? Te marzenia mogą się spełnić. W Bieszczadach powstanie Kraina Kajka i Kokosza. Ślady dwóch dzielnych wojów będzie można znaleźć także w Rzeszowie.
Bieszczadzka Cisna wybiera Europę. Wielkich fabryk tu nie ma, ludzie sami stworzyli sobie miejsca pracy

Eurowybory 2019. Czy pani ze sklepu pójdzie w niedzielę na wybory? Pójdzie. Na kogo będzie głosować? Tylko się uśmiecha
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - rzeszow