Wiadomości - rynekwalutowybk
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - rynekwalutowybk

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Bankier - Rynek walutowy::::::.........Kurs euro obniżył się poniżej 4,26 zł, dzięki czemu cena franka szwajcarskiego nie przebiła tegorocznego szczytu.


Rubel straci do dolara 9 proc., zapowiada Jarosław Kosaty z PKO BP, który kurs rosyjskiej waluty prognozował najtrafniej spośród ankietowanych przez Bloomberga specjalistów.


Po raz pierwszy od siedmiu lat inflacja cenowa przekroczyła cel Narodowego Banku Polskiego.


Jeżeli inflacja zrealizuje się jak w lipcowej projekcji, to pod koniec 2019 r. jest możliwe złożenie wniosku o podwyżkę stóp procentowych ? powiedział PAP Biznes członek RPP Łukasz Hardt. Jego zdaniem, mechanizm transmisji przy ewentualnej podwyżce stóp byłby szybki. Dodał, że Polska ma niewielką przestrzeń do obniżek stóp, jednak redukcja kosztu pieniądza jest obecnie wykluczona.


Poniedziałkowy poranek przyniósł stabilizację kursu euro nieznacznie poniżej 4,27 zł. Kurs franka szwajcarskiego dotarł do tegorocznych szczytów.


Kurs funta gwałtownie zniżkuje na fali nowo rozbudzonych obaw o zbliżający się wielkimi krokami brexit bez porozumienia z Brukselą.


Zawsze to jest tak, że prezydent rozstrzyga, natomiast trzeba zwrócić uwagę, że ta ustawa jest wsparciem dla kredytobiorców złotowych i walutowych - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta, pytany o to, czy prezydent Andrzej Duda podpisze tzw. ustawę frankową.


W poniedziałek nad ranem kurs bitcoina spadł poniżej 10 tys. dolarów. Cena najpopularniejszej kryptowaluty w krótkim czasie obniżyła się o ok. 1400 dolarów


Stowarzyszenie Trading Jam udostępniło w czwartek swoją siedzibę poszkodowanym klientom  BitMarket. Na spotkaniu pojawiło się wiele informacji, które mogą nieco rozjaśnić obraz sytuacji po upadku giełdy.


Złoty pozostaje słaby pomimo ?gołębiej? retoryki płynącej z Rezerwy Federalnej. Notowania franka szwajcarskiego podniosły się do  3,84 zł.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - rynekwalutowybk