Wiadomości - rmf24-news
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - rmf24-news

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Rmf24 newsSusza dotknęła 1200 gmin w Polsce, a straty to co najmniej 1,8 mld złotych ? wynika z najnowszych danych Krajowej Rady Izb Rolniczych. Resort rolnictwa zapowiada, że pierwsze odszkodowania będą wypłacane, gdy skończy się szacowanie strat, czyli najwcześniej za kilka tygodni.


Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro z dezaprobatą przyjął doniesienia portalu Onet dot. wiceministra Łukasza Piebiaka i zażądał wyjaśnienia sprawy - przekazał PAP rzecznik resortu sprawiedliwości Jan Kanthak. Jak dodał, Ziobro poprosił wiceministra o rezygnację.


[wyroznij-prawo]


Premier Włoch Giuseppe Conte złożył dymisję na ręce prezydenta Sergio Mattarelli - ogłosił Pałac Prezydencki po spotkaniu polityków, które trwało około 10 minut. Dymisja jest efektem rozpadu koalicji Ligi i Ruchu Pięciu Gwiazd.


Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ponownie opowiedział się we wtorek za powrotem do formatu G8, czyli z udziałem Rosji. Kraj ten usunięto z grupy najbardziej rozwiniętych gospodarczo państw świata po aneksji Krymu w 2014 roku.


W poczuciu odpowiedzialności za powodzenie reform, którym poświęciłem cztery lata ciężkiej pracy, składam na ręce ministra sprawiedliwości rezygnację z urzędu podsekretarza stanu ? poinformował wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak. Wczoraj portal Onet ujawnił, że Piebiak organizował akcję nękania sędziów, którzy sprzeciwiali się zmianom w sądownictwie.


"To nie była inicjatywa oddolna", "instrukcje wychodziły z ministerstwa" "w sprawę zamieszane jest szersze grono osób, także ze środowiska sędziowskiego" - tak do afery w Ministerstwie Sprawiedliwości odniósł się w rozmowie z TVN24 pełnomocnik pani Emilii Konrad Pogoda.


Trener reprezentacji Polski mężczyzn w siatkówce Vital Heynen podał szeroki skład kadry narodowej na Puchar Świata 2019 w Japonii. Zawody zostaną rozegrane w dniach w dniach 1-15 października.

?Rozpoczęła się kolejna doba akcji poszukiwania dwóch grotołazów, zaginionych w Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach. Na dół zeszło 8 ratowników. Ostatni kontakt z grotołazami, którym woda odcięła wyjście z jaskini był w sobotę nad ranem.


[wyroznij-lewo]


Do szpitala w Krakowie - Prokocimiu przewieziono pięciolatka, który wypadł z pierwszego piętra bloku przy ulicy Zatorskiej w Wadowicach. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - rmf24-news