Wiadomości - radio-maryja-katolicki-glos
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - radio-maryja-katolicki-glos

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Radio Maryja katolicki glos

Wszyscy emeryci i renciści otrzymali świadczenie z programu ,,Emerytura plus?

Wszyscy emeryci i renciści otrzymali na konta świadczenie z programu ,,Emerytura plus? ? poinformował Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Do wypłaty zostały jeszcze tylko "trzynastki" dla osób pobierających świadczenia i zasiłki przedemerytalne ? powiedział rzecznik ZUS-u Wojciech Andrusiewicz. Artykuł Wszyscy emeryci i renciści otrzymali świadczenie z programu ,,Emerytura plus? pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Prezydent A. Duda podpisał nowelę zakładającą dalsze uszczelnienie systemu VAT

Andrzej Duda podpisał nowelę ustawy o podatku od towarów i usług ? poinformowała Kancelaria Prezydenta RP. Zakłada ona m.in. stworzenie jednej elektronicznej bazy podatników VAT. Dzięki niej firmy będą miały możliwość bezpłatnej weryfikacji informacji o swoich kontrahentach. Artykuł Prezydent A. Duda podpisał nowelę zakładającą dalsze uszczelnienie systemu VAT pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Konferencja edukacyjna ?Jak uczyć o II wojnie światowej?? w Łodzi

W Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi odbędzie się dziś konferencja edukacyjna pt. ?Jak uczyć o II wojnie światowej??. Artykuł Konferencja edukacyjna ?Jak uczyć o II wojnie światowej?? w Łodzi pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
71 lat temu komunistyczne władze wykonały wyrok śmierci na rtm. W. Pileckim

71 lat temu, 25 maja 1948 r., w więzieniu mokotowskim komuniści stracili po torturach rtm. Witolda Pileckiego, uczestnika wojny polsko-bolszewickiej, kampanii 1939 r., oficera ZWZ-AK, więźnia Auschwitz. Miejsce pochówku Pileckiego nigdy nie zostało ujawnione przez komunistyczne władze. Artykuł 71 lat temu komunistyczne władze wykonały wyrok śmierci na rtm. W. Pileckim pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
PSP: ponad 1,8 tys. interwencji w ciągu ostatniej doby

W ciągu ostatniej doby strażacy w związku z intensywnymi opadami deszczu interweniowali 1879 razy. Uszkodzone zostały 74 budynki, w tym 66 budynków mieszkalnych - poinformował PAP w sobotę rzecznik Komendy Głównej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak. Artykuł PSP: ponad 1,8 tys. interwencji w ciągu ostatniej doby pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Wenezuela: 23 więźniów poniosło śmierć podczas starć ze strażnikami i wojskiem

Co najmniej 23 więźniów poniosło w piątek śmierć podczas starcia ze strażnikami i żołnierzami w więzieniu w Acarigua, na zachodzie Wenezueli. 18 strażników zostało rannych. Artykuł Wenezuela: 23 więźniów poniosło śmierć podczas starć ze strażnikami i wojskiem pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Kraków: Odwołano alarm przeciwpowodziowy

W nocy z piątku na sobotę prezydent Krakowa Jacek Majchrowski odwołał alarm przeciwpowodziowy na terenie miasta - poinformowano na stronie serwisu miejskiego. Wciąż obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe, jednak sytuacja w regionie się stabilizuje. Artykuł Kraków: Odwołano alarm przeciwpowodziowy pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Para prezydencka odwiedziła w krakowskim szpitalu sześcioraczki oraz ich rodziców

Para prezydencka odwiedziła w krakowskim szpitalu nowo narodzone sześcioraczki oraz ich rodziców - poinformowała w piątek wieczorem na Twitterze Kancelaria Prezydenta. Artykuł Para prezydencka odwiedziła w krakowskim szpitalu sześcioraczki oraz ich rodziców pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Informacje Dnia 25.05.2019 [08.00]

Informacje Dnia 25.05.2019 [08.00] Artykuł Informacje Dnia 25.05.2019 [08.00] pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Homilia o. Andrzeja Laskosza CSsR wygłoszona podczas Mszy św. w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

Homilia o. Andrzeja Laskosza CSsR wygłoszona podczas Mszy św. w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II Artykuł Homilia o. Andrzeja Laskosza CSsR wygłoszona podczas Mszy św. w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
W sobotę w Polsce przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane, opady przelotnego deszczu występować będą jedynie miejscami

Jak informuje IMGW, opady deszczu, które od początku tygodnia utrzymywały się nad południową i południowo-wschodnią Polską, przeważnie zanikły. Silniejsze opady deszczu, w tym też burze, dzisiaj występować będą jedynie miejscami nad woj. podkarpackim - zwłaszcza w jego północno-wschodniej i wschodniej części, a także na wschodzie i południowym wschodzie woj. lubelskiego. Artykuł W sobotę w Polsce przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane, opady przelotnego deszczu występować będą jedynie miejscami pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Serwis informacyjny, godz. 02.00

Pobierz Artykuł Serwis informacyjny, godz. 02.00 pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - radio-maryja-katolicki-glos