Wiadomości - radio-maryja-katolicki-glos
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - radio-maryja-katolicki-glos

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Radio Maryja katolicki glos

KNF wszczęła postępowanie administracyjne wobec Idea Banku

Komisja Nadzoru Finansowego wszczęła postępowanie administracyjne w związku z podejrzeniem naruszenia przez Idea Bank m.in. ustawy "Prawo bankowe" oraz rozporządzeń ministra finansów - podał bank w komunikacie. Postępowanie ma skutkować nałożeniem na bank kary finansowej. Artykuł KNF wszczęła postępowanie administracyjne wobec Idea Banku pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
UE: delegacja PiS poprze kandydaturę von der Leyen na szefową KE

Delegacja Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała, że poprze kandydaturę Ursuli von der Leyen na przewodniczącą Komisji Europejskiej - poinformował europoseł Karol Karski. Jak dodał, taka decyzja została podjęta na posiedzeniu grupy. Artykuł UE: delegacja PiS poprze kandydaturę von der Leyen na szefową KE pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Wojskowa współpraca Turcji i Rosji

Turcja kontynuuje współpracę wojskową z Rosją. Do kraju właśnie dotarły pierwsze elementy rakietowego systemu obrony powietrznej S-400. Artykuł Wojskowa współpraca Turcji i Rosji pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Min. D. Piontkowski: 25 lipca MEN będzie miał pełne dane dot. rekrutacji do szkół w Warszawie

25 lipca MEN będziecie miało pełne dane dotyczące rekrutacji do szkół średnich w Warszawie - poinformował we wtorek minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Podkreślił, że ponad 90 proc. uczniów już teraz, po pierwszym etapie rekrutacji, wie, gdzie się będzie dalej uczyć. Artykuł Min. D. Piontkowski: 25 lipca MEN będzie miał pełne dane dot. rekrutacji do szkół w Warszawie pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Premier M. Morawiecki: Przyjęte przez rząd zmiany podatkowe spowodują, że rocznie w portfelu pracownika pozostanie kilkaset złotych

Przyjęte we wtorek przez rząd zmiany podatkowe spowodują, że rocznie w kieszeni każdego pracownika pozostanie kilkaset złotych - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Artykuł Premier M. Morawiecki: Przyjęte przez rząd zmiany podatkowe spowodują, że rocznie w portfelu pracownika pozostanie kilkaset złotych pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Prezydenci Polski i Litwy chcą wznowić działalność Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów

Mam nadzieję, że z nowym prezydentem Litwy Gitanasem Nausedą zbudujemy taką relację, jaka wywiązała się pomiędzy prezydentami Lechem Kaczyńskim i Valdasem Adamkusem; to była przyjaźń - podkreślił prezydent Andrzej Duda. Obaj przywódcy chcą wznowić działalność Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów. Artykuł Prezydenci Polski i Litwy chcą wznowić działalność Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Warszawa: będzie można zobaczyć sutannę, w której zginął bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Sutanna, w której zginął bł. ks. Jerzy Popiełuszko, koloratka, koszula i inne przedmioty związane z duchownym poddane zostały konserwacji; będzie je można zobaczyć z okazji 35. rocznicy śmierci ks. Popiełuszki - poinformował we wtorek PAP Paweł Kęska z Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszki. Artykuł Warszawa: będzie można zobaczyć sutannę, w której zginął bł. ks. Jerzy Popiełuszko pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Min. J. K. Ardanowski: Duża zbieżność poglądów Polski i Francji nt. rolnictwa

Minister Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się we wtorek z przedstawicielami Francuskiej Krajowej Federacji Związków Producentów Rolnych. Rozmowy dotyczyły europejskiego rolnictwa. Polski szef resortu zaznaczył dużą zbieżność poglądów w tej sprawie. Artykuł Min. J. K. Ardanowski: Duża zbieżność poglądów Polski i Francji nt. rolnictwa pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Serwis informacyjny, godz. 17.00

Serwis informacyjny, godz. 17.00 Artykuł Serwis informacyjny, godz. 17.00 pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Express studencki 16.07.2019

Artykuł Express studencki 16.07.2019 pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Premier M. Morawiecki: Głosowanie przeciw B. Szydło – niedotrzymanie umów i naruszenie konsensusu

Głosowanie przeciw kandydaturze b. premier Beacie Szydło na szefową komisji zatrudnienia i spraw społecznych w PE traktuję, jako naruszenie wieloletniego konsensusu; wyrażamy głęboką dezaprobatę wobec tego typu działań i niedotrzymywania umów - oświadczył we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Artykuł Premier M. Morawiecki: Głosowanie przeciw B. Szydło – niedotrzymanie umów i naruszenie konsensusu pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Polacy na całym świecie mogą już ubiegać się o Kartę Polaka

Nasi rodacy na całym świcie mogą już ubiegać się o Kartę Polaka. Umożliwia to znowelizowana ustawa. Dokument ułatwia osiedlanie się w Polsce oraz ubieganie się o polskie obywatelstwo. Artykuł Polacy na całym świecie mogą już ubiegać się o Kartę Polaka pochodzi z serwisu RadioMaryja.pl.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - radio-maryja-katolicki-glos