Wiadomości - projektowanie-aranzacja-wystroj-i-wykonczenia-wnetrz
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - projektowanie-aranzacja-wystroj-i-wykonczenia-wnetrz

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Projektowanie, aranzacja, wystroj i wykonczenia wnetrz

28 Aranżacji Ponadczasowych Białych Kuchni

Szukasz pomysłu na aranżację kuchni? Biała kuchnia sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i w nowoczesnych mieszkaniach czy domach. Do nowoczesnych wnętrz pasują białe fronty wykończone na wysoki połysk, z prostymi uchwytami, relingami lub bez.Continue reading Artykuł 28 Aranżacji Ponadczasowych Białych Kuchni pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Poznaj Kilkanaście Świeżych Pomysłów Na Nietypowe Umywalki

Umywalki… Najczęściej widujemy białe, w owalnym lub prostokątnym kształcie, z bateriami w srebrnym kolorze. Tymczasem pomysłów na aranżację łazienki i na nietypowe umywalki jest nieskończenie wiele. Poniżej ponad 20 przykładów niestandardowego podejścia do tematu umywalki.Continue reading Artykuł Poznaj Kilkanaście Świeżych Pomysłów Na Nietypowe Umywalki pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
To Akwarium w Łazience Zapiera Dech W Piersiach!

Okazuje się że akwarium w domu wcale nie musi stać w salonie czy sypialni, jak to najczęściej bywa. Łazienka też jest dla niego świetnym miejscem. Włoska firma Italbrass stworzyła nawet umywalkę, która może być akwarium. GórnaContinue reading Artykuł To Akwarium w Łazience Zapiera Dech W Piersiach! pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Fotel Hipopotam, Ośmiornica, Słoń i Inne…

Hiszpański artysta Maximo Riera stworzył kolekcję surrealistycznych wręcz foteli w kształcie zwierząt. Projekty te zachwycają jakością wykonania i dbałością o każdy detal. Jaka jest cena najnowszego dzieła, tzn. hipopotama? Jedyne 95.000$. I tu nasuwa sięContinue reading Artykuł Fotel Hipopotam, Ośmiornica, Słoń i Inne… pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Jak Powinna Wyglądać Dobrze Zorganizowana Łazienka?

Dobra organizacja to podstawa. Szczególnie, gdy na małej powierzchni trzeba zmieścić dużo drobiazgów i do wszystkiego musimy mieć łatwy dostęp? Mowa tu oczywiście o łazienkach! Ilość kosmetyków i różnych akcesoriów, które są nam codziennie “niezbędne”Continue reading Artykuł Jak Powinna Wyglądać Dobrze Zorganizowana Łazienka? pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Jak Zagospodarować Przestrzeń Pod Schodami?

Przekonajcie się na ile sposobów można wykorzystać przestrzeń pod schodami. Najczęściej pod schodami zaaranżowane są półki na książki, ale można też wykorzystać to miejsce do przechowywania butelek z winem, jako część zabudowy kuchni, miejsce doContinue reading Artykuł Jak Zagospodarować Przestrzeń Pod Schodami? pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Ten Ekologiczny Dom Dla Rodziny w Islandii Budzi Podziw Turystów.

Przenieśmy się do jasnego, nietuzinkowego domu, zbudowanego na wsi niedaleko Reykjavíku, w Islandii. Budynek zaprojektowany przez projektantów z Minarc, świetnie wpasowuje się w scenerię i wykorzystuje naturalne zasoby okolicy. Zbudowany został z dużym stopniu zContinue reading Artykuł Ten Ekologiczny Dom Dla Rodziny w Islandii Budzi Podziw Turystów. pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Jak Udekorować Dom Na Walentynki?

Dzień Zakochanych już za kilka dni? I choć każdy dzień jest dobry aby okazywać miłość, tego dnia niemal każdy ulega walentynkowemu szaleństwu. Dziś przedstawiam kilka pomysłów, jak można “upiększyć” Dzień Świętego Walentego. źródło: pinterest.com Artykuł Jak Udekorować Dom Na Walentynki? pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Betonowe Kwiatowe Motywy Na Ścianach. Za Czy Przeciw?

Szukacie sposobu, aby nadać świeżości swojemu domowi? Może spróbujecie pokryć ściany kwiatami i innymi organicznymi formami proponowanymi przez firmę KAZA? Firma współpracuje z artystami z całego świata, wykorzystując ich projekty i tworząc ze ścian niemalContinue reading Artykuł Betonowe Kwiatowe Motywy Na Ścianach. Za Czy Przeciw? pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Piękno i Prostota Rustykalnych Łazienek – Coś Dla Miłośników Naturalistycznych Barw

Rustykalna łazienka to wnętrze, w którym przede wszystkim króluje surowe drewno, kamień, bawełna i len. Jest to styl, w którym wykorzystujemy naturalistyczne barwy i kierujemy się prostotą. Podłogi wykonane z szerokich, surowo wyglądających desek, kamienneContinue reading Artykuł Piękno i Prostota Rustykalnych Łazienek – Coś Dla Miłośników Naturalistycznych Barw pochodzi z serwisu Projektoria.pl.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - projektowanie-aranzacja-wystroj-i-wykonczenia-wnetrz