Wiadomości - polskatvn24
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - polskatvn24

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Tvn24 - Polska::::::.........Szacunek należy się każdemu człowiekowi bez względu na jego poglądy - zaznaczył rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ksiądz Paweł Rytel-Andrianik. - Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji, takich jak te, które miały miejsce w Białymstoku - dodał.


Jedyny sposób, żeby sobie z tym poradzić to nie tylko akcja policji, ale akcja prokuratury, która doprowadza do procesu sądowego. Ten proces sądowy powinien być wtedy nieuchronny. Dopóki nie ma skazania, to znaczy, że jest przyzwolenie - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Władysław Teofil Bartoszewski (PSL, Koalicja Polska). - Jeżeli politycy PiS-u szukają sobie kolejnych grup społecznych jako wrogów, to bandziory czują się całkowicie bezkarne - ocenił Marcin Kierwiński (PO, Koalicja Obywatelska). Politycy odnieśli się do incydentów podczas Marszu Równości w Białymstoku.


Podlaska policja opublikowała wizerunki trzech mężczyzn, którzy mieli przeszkadzać w przebiegu Marszu Równości w Białymstoku. Policjanci poszukują również mężczyzny podejrzewanego o udział w pobiciu 14-latka. Do przestępstwa doszło w sobotę przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku.


"Kibole, antysemici, homofobia - nic nowego. Tragedią jest władza, która jest ich patronem. Wszyscy przyzwoici Polacy, niezależnie od poglądów, muszą powiedzieć: dość przemocy!" - zaapelował na Twitterze Donald Tusk. W reakcji na zajścia podczas Marszu Równości w Białymstoku liderzy partii lewicowych zaprosili na "Marsz przeciwko przemocy". Z kolei Beata Szydło oceniła, że "Polska jest krajem, w którym każdy może czuć się bezpiecznie".


Tego typu marsze wywoływane przez środowiska próbujące forsować niestandardowe zachowania seksualne budzą ogromny opór. W związku z tym warto się zastanowić, czy w przyszłości tego typu imprezy powinny być organizowane - powiedział w rozmowie z TVN24 minister edukacji Dariusz Piontkowski. Odniósł się w ten sposób do incydentów podczas Marszu Równości w Białymstoku.


Noc może być deszczowa w wielu regionach. W poniedziałek odpoczniemy od upału.


Dwaj policjanci z prewencji byli troszeczkę z tyłu w stosunku do swoich kolegów. W pewnym momencie naszli na miejsce, gdzie pod trawą leżało ciało - relacjonował moment odnalezienia zwłok dziecka reporter "Uwagi" TVN Krzysztof Spiechowicz.


Pogoda w niedzielę w Polsce była gwałtowna. Wiatr łamał konary drzew, padał ulewny deszcz i sypał grad. Strażacy interweniowali kilkaset razy. Na Kontakt 24 wysyłacie nam zdjęcia i nagrania.


Już za kilka dni temperatura przekroczy 30 stopni.


- Łapcie się dziewczyny za ręce - nawołuje jedna z kobiet. Wspólnie tworzą kordon przy głównym wejściu od strony Marszałkowskiej. Ubrane w żółte kamizelki tworzą kolejne rzędy. Blokują wejście do hali, w której nocowali inni. Z ust kobiet niesie się: - Do boju KDT, nie damy Hance się!


Wykładzina, sznur, butelki, puszki - to na dnie morza znaleźli nurkowie z Black Angel Divers. Razem z Greenpeace Polska sprzątają nadbałtyckie plaże. Tym razem byli przy molo w Międzyzdrojach.


Nic tak nie sprzyja promocji LGBT w Polsce, jak ustawianie tych osób właśnie w roli ofiar, tak jak się stało w Białymstoku - powiedział w "Ławie polityków" Marcin Horała (PiS), komentując wydarzenia z pierwszego Marszu Równości w tym mieście. Krzysztof Śmiszek (Wiosna) przekonywał, że "mamy do czynienia w Polsce z takim bardzo niebezpiecznym graniem nienawiścią". - Tworzycie atmosferę nagonki na osoby LGBT - zarzuciła z kolei obozowi rządzącemu Joanna Mucha (PO).
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - polskatvn24