Wiadomości - plotek
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - plotek

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Plotek

Sylwia z "Love Island" to pracowita dziewczyna. Jej Instagram wiele mówi o jej największej pasji

Nowy program Polsatu budzi naprawdę wiele emocji. Jedna z uczestniczek "Love Island", Sylwia Madeńska, może wydawać się bardzo spokojna, jednak na co dzień to wulkan energii.
"Taniec z Gwiazdami". Jurorzy wytypowali nową faworytkę. Z programem pożegnała się kolejna gwiazda. Zaskakująca decyzja widzów

Za nami drugi odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Emocji nie brakowało. Jedna z gwiazd wyjątkowo zachwyciła jurorów swoim tańcem.
Dominika Figurska startuje w wyborach parlamentarnych. Podstawowe pytania z WOS-u ją zniszczyły. "Yyyy, nie wiem, nie powiem"

Dominika Figurska startuje w wyborach do Parlamentu polskiego. W wywiadzie dla Radia Zet poległa. Nie wiedziała ilu posłów jest w Sejmie, a ilu w Senacie.
Kolejny odcinek "Big Brother Arena" za nami. Wiemy, kto pożegnał się z programem i kto został nominowany

Kolejny odcinek na żywo drugiej edycji "Big Brothera" w TVN 7 za nami. Wiemy, kto jako pierwszy opuścił dom Wielkiego Brata. Nominacje jednak to nie zaskoczenie.
Martyna Wojciechowska otworzyła walizkę i poczuła smród. "To jest nie do opisania". Zna to każdy właściciel kota. Ale wideo gwiazdy i tak rozbawi Was do łez

Martyna Wojciechowska podzieliła się na Instagramie przezabawnym nagraniem. Otwierała walizkę i nagle poczuła smród. Okazuje się, że winny jest... jej kot!
Widzowie stracili cierpliwość do Oliwii z "Love Island". Ostro ją krytykują: Uwielbia być w centrum zainteresowania

W czwartkowym odcinku "Love Island" doszło do kłótni pomiędzy Oliwią i Maćkiem. Widzowie skrytykowali uczestniczkę za jej zachowanie. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii na jej temat.
"M jak miłość": Kinga i Piotr Zduńscy rozstaną się? "Macierzyństwo wyżarło Ci mózg?! Wypad, skarbie"

W "M jak miłość" pora na kryzys w małżeństwie Kingi i Piotra Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) wykaże się dobrym sercem w stosunku do człowieka, który zagroził jej rodzinie. Piotr (Marcin Mroczek) nie będzie z tego powodu zadowolony.
Anna Mucha ma gdzieś dietę. "Czasami zamawiam trzy desery". Szanujemy to!

Są w Polsce takie gwiazdy, które głośno mówią o tym, że nie są na diecie. I co więcej, przyznają się, że kochają słodycze.
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poważna kontuzja jednej z uczestniczek. "Ten moment, kiedy rzeczywistość daje Ci po łapach"

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odkrywa przed nami coraz to nowe talenty. Sami uczestnicy sprawdzają swoje możliwości, jednak czasem wiąże się to z pewnymi konsekwencjami.
Jeff Lewis - "Bezczelnie perfekcyjny" doprowadził do wyrzucenia 2,5-letniej córki z przedszkola. Krytykował je na wizji. Dostało się też innym rodzicom

Jeff Lewis, dekorator wnętrz znany z programu "Bezczelnie perfekcyjny", skrytykował w audycji radiowej przedszkole swojej 2,5-letniej córki i rodziców innych dzieci. W odpowiedzi dziewczynka została usunięta z listy uczniów.
Doda pierwszy raz wypowiedziała się o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. "Wiem, jak to jest stracić ukochaną osobę"

Doda długo nie komentowała tragedii, jaka spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak. Wreszcie zabrała głos.
Jessica Mercedes na Tygodniu Mody w Mediolanie. Stylówki stylówkami, ale nagranie z Katie Holmes rozbawiło nas do łez. Tę minę zrobiła na jej widok

Jesscica Mercedes przebywa na Milan Fashion Week, gdzie trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Na InstaStories zdaje relację ze swojego pobytu.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - plotek