Wiadomości - plotek
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - plotek

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Plotek

Natalia Klimas wzruszyła się na swoim baby shower. Wszystko przez słowa Ferenstein-Kraśko. "Walnęła taką przemowę, że się popłakałam"

Natalia Klimas pochwaliła się zdjęciami i nagraniami ze swojego baby shower. Na przyjęciu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Nie zabrakło też wzruszających momentów.
Odkładała ślub ze względu na śmierć rodziców. Gdy zdecydowała się na uroczystość, nie mogła znaleźć sukni ślubnej. Pomogła jej Janachowska

Izabela Janachowska w swoim programie emitowanym na TVN Style "Panny młode ponad miarę" gościła 33- letnią Kasię, która ze względu na swoją figurę nie mogła znaleźć odpowiedniej kreacji ślubnej. Przyszła panna młoda opowiedziała też wzruszającą historię ze swojego życia.
Tłum gwiazd na czerwonym dywanie w Cannes. Nagle jeden z mężczyzn klęka i... oświadcza się ukochanej. Tego jeszcze nie było

Na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes pojawiło się wiele gwiazd światowego formatu. Na czerwonym dywanie, w blasku fleszy, stanęli m.in. Selena Gomez, Eva Longoria, Julianne Moore, Bill Murray, Elle Fanning i wiele innych. Jednak uwagę fotoreporterów przyciągnęli nie tylko artyści, ale też... dwoje nieznajomych zakochanych
Reni Jusis i Tomek Makowiecki wspólnie odprowadzili syna do komunii. Mamy zdjęcia

Reni Jusis i Tomek Makowiecki 19 maja wspólnie zaprowadzili swojego syna do kościoła. 9-letni Teofil przystąpił wówczas do pierwszej komunii. Fotoreporterzy uchwycili ten moment.
Dominika Tajner pochwaliła się zdjęciem swojej mamy. Była żona Apoloniusza to piękna kobieta

Dominika Tajner pochwaliła się na Instagramie swoją mamą. Musimy przyznać, że to wyjątkowo piękna kobieta.
Edyta Górniak chyba (znowu) zdradziła ślubne plany Rusin. "Czekam na zaproszenie". Oj, dziennikarce ten wpis może się nie spodobać

Edyta Górniak i Kinga Rusin po programie "Agent Gwiazdy 4" zapałały do siebie sympatią. I to tak wielką, że Edyta Górniak sugeruje, że Kinga Rusin niebawem weźmie ślub. "Czekam na zaproszenie!" - napisała.
Agnieszka Chylińska świętuje 43. urodziny. Pokazała zdjęcia z imprezy. Tort robi wrażenie

Agnieszka Chylińska skończyła 43 lata. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami prezentów. Dostała wielki bukiet róż i efektowny tort.
Ola Żebrowska na prowokacyjnym zdjęciu. Pikanterii dodaje komentarz Michała. Zapomnieli, że może to przeczytać KAŻDY?

Ola i Michał Żebrowscy pozwolili sobie na Instagramie na "lekką" prywatę. Chyba miało być zabawnie, a wyszło niesmacznie.
Ola Jordan jest w ciąży? Ponoć poddała się metodzie in vitro. Jeden z portali ma na to dowody

Ola Jordan jest w ciąży? Tak donosi portal Pomponik. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" nie potwierdziła ponoć udziału w kolejnej edycji show.
Magda Gessler uwielbia nowego chłopaka Lary. "Cieszy się, że w końcu ma prawnika w rodzinie". Znajomi Lary nie kryją, że nie przepadała za byłym zięciem

Magda Gessler podobno nie przepadała za byłym mężem swojej córki. Jednak nowy partner Lary, szybko wkupił się w łaski przyszłej teściowej i ma dostęp do rodzinnych interesów.
Książę William chyba zapomniał o kamerach. Wydało się, jak mówi do Charlotte! Mała księżniczka ma urocze "przezwisko"

Książę William - jak większość rodziców - ma dla swojej jedynej córki uroczy pseudonim. Księżniczka Charlotte dla wszystkich może być księżniczką Charlotte, ale dla taty jest małą "Mignonette".
Wnuk Wodeckiego wystąpił w filmie! W "Dniu Czekolady" zagrał główną rolę. "Odziedziczył po dziadku najcenniejszy spadek"

Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, zagrał główną rolę w filmie "Dzień czekolady".
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - plotek