Wiadomości - opole
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - opole

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Opole

Raper nagrał piosenkę o zanieczyszczonym powietrzu w Kędzierzynie-Koźlu [WIDEO]

Młody muzyk o pseudonimie Sakron zamieścił w sieci piosenkę pt. "Benzen City". W swoim utworze raper śpiewa o problemie zanieczyszczonego powietrza i bezradności władz miasta.
Wybory parlamentarne 2019. Grzegorz Schetyna w Opolu o ochronie klimatu i drużynie jutra

Wizyta lidera Platformy Obywatelskiej w Opolu zbiegła się z trwającym w kilkudziesięciu polskich miasta strajkiem klimatycznym. Tego tematu na konferencji prasowej nie mogło więc zabraknąć. Wszystko w kontekście wyborów parlamentarnych 2019.
Prokuratura nadzoruje śledztwo w sprawie zabicia wilka

Prokuratura Rejonowa z Kluczborka nadzoruje policyjne śledztwo w sprawie zabicia wilka w tamtejszych lasach. Ponieważ gatunek wilka objęty jest ochroną, sprawcy bądź sprawcom grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.
Strajk zamiast lekcji. Uczniowie protestują w obronie klimatu

Kilkuset opolskich uczniów wzięło dziś udział w Międzynarodowym Strajku Klimatycznym. Nie zgadzają się na ignorowanie przez polityków globalnego ocieplenia
Wybory parlamentarne 2019. Janusz Kowalski o repolonizacji aktywów ECO

Wybory parlamentarne 2019. Zdaniem prawicowego polityka, mniejszościowy pakiet akcji ECO należący do niemieckiego E.ON może zmienić właściciela.
Sędzia odmawia. Nie przyjedzie na wezwanie rzecznika dyscyplinarnego

Monika Ciemięga, sędzia Sądu Rejonowego w Opolu została wezwana do rzecznika dyscyplinarnego jako świadek. Odmówiła. Czeka ją postępowanie dyscyplinarne?
Wybory parlamentarne 2019. Zawisza, Grabowski, Kampa. Kandydaci na posłów odpowiadają Czytelnikom

Prezentujemy pierwsze odpowiedzi na pytania czytelników skierowane do opolskich kandydatów na posłów w wyborach parlamentarnych 2019.
Europejski Dzień bez Samochodu już w niedzielę. Także w Opolu

Niedziela 22 września to Dzień bez Samochodu, czyli kumulacja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Organizatorzy imprezy zapraszają na Festyn Rodziny na pl. Wolności.
Opolska sędzia przed Sądem Najwyższym. Sprawa o uchylenie immunitetu odroczona

Wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej opolskiej sędzi Ireny Majcher złożyła Prokuratura Krajowa. Sprawę najpierw rozpatrywał Sąd Apelacyjny we Wrocławiu, który nie zgodził się na uchylenie immunitetu sędzi. Prokuratura skierowała sprawę do Sądu Najwyższego.
Trzy premiery w nowym sezonie Teatru Kochanowskiego

- Chcemy pokazać świat prowadzony przez różne wartości i spotykać z indywidualnościami i osobami, które reprezentują te wartości. Chcemy pokazać świat z różnych perspektyw i szeroką rzeczywistość, bez jej zawężania - mówi Norbert Rakowski, dyrektor Teatru Kochanowskiego.
Wybory parlamentarne 2019. Czarzasty i Zandberg w Opolu

Leki na receptę maksymalnie za 5 zł, zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, prawa kobiet i zaniechanie represji, które dotknęły przedstawicieli służb mundurowych za czasów PiS - to postulaty wyborcze, które dzisiaj liderzy Lewicy w wyborach parlamentarnych 2019, na czele z Włodzimierzem Czarzastym, prezentowali w Opolu.
Wydajemy pieniądze jak mało kto. Opole i województwo w krajowej czołówce

Opole jest czwarte w rankingu największych polskich miast, jeżeli chodzi o wydatki na inwestycje w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Za nami są między innymi Warszawa, Wrocław, Poznań i Katowice. Województwo opolskie w rankingu zajmuje drugie miejsce.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - opole