Wiadomości - opole
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - opole

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Opole

W Opolu grają w pokera i to legalnie

Od ponad miesiąca kilkudziesięciu graczy z Opola rywalizuje w legalnych turniejach pokerowych. Spotykają się w czwartkowe wieczory w lokalach w centrum miasta, grają po uiszczeniu wpisowego i wygrywają atrakcyjne nagrody. Niemożliwe?
W urzędzie wojewódzkim otwarto Centrum Obsługi Cudzoziemców

Ponad 20 pokoi, 33 stanowiska pracy, pomieszczenie dla dzieci - tak wygląda nowo otwarte Centrum Obsługi Cudzoziemców w budynku Urzędu Wojewódzkiego. Ponieważ liczba cudzoziemców chcących pracować w Polsce rośnie, urząd będzie rekrutował kolejnych pracowników.
Fałszywy policjant znów zaatakował. Kobieta straciła 100 tys. zł

Podszywający się pod policjanta mężczyzna poinformował mieszkankę Kędzierzyna-Koźla, że jest obserwowana i powinna przekazać swoje oszczędności policji. Kobieta straciłaby znacznie więcej, gdyby nie czujność pracowników banku.
W sobotę przez Opole przejdzie fala wezbraniowa na Odrze. Jedna ulica zamknięta

Pomimo wysokiego stanu Odry nie ma zagrożenia dla mieszkańców Opola. Fala wezbraniowa przejdzie w sobotę przez Opole około metra poniżej stanu alarmowego.
Uczniowie z Opola wyszli na ulice. Żądają zmian polityki klimatycznej [ZDJĘCIA]

Ponad sześćdziesięciu uczniów opolskich liceów wzięło udział w piątkowym proteście klimatycznym. Chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na to, że polski rząd do tej pory nie podjął żadnych działań, by przeciwstawić się zmianom klimatu.
Eurowybory 2019. Kukiz'15. Musimy walczyć o szósty mandat

- Im więcej osób w naszym okręgu pójdzie do wyborów, tym większe szanse będą na to, że wprowadzimy sześciu, a nie pięciu reprezentantów do Parlamentu Europejskiego - mówi Paweł Grabowski, kandydat z listy Kukiz'15 w eurowyborach 2019.
Eurowybory 2019. Marszałek startuje w wyborach, nie ma rozmów o jego następcy

Na ostatniej konferencji prasowej marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła postanowił podsumować swoją kampanię w eurowyborach 2019. Kandydat Koalicji Europejskiej przede wszystkim jednak zachęcał mieszkańców, by w wyborach uczestniczyli.
Eurowybory 2019. Gdzie głosować. Lista obwodów wyborczych

Zanim wybierzemy się zagłosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2019, warto sprawdzić, w jakim obwodzie wyborczym mieszkamy i gdzie znajduje się komisja wyborcza przypisana do naszego adresu. W porównaniu z wyborami parlamentarnymi czy samorządowymi mogą być różnice.
Eurowybory 2019. Listy kandydatów z okręgu dolnośląsko-opolskiego

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Jeżeli nie dojdzie do zakłóceń w wyborach, głosowanie będzie trwało od godz. 7 do 21. Na Opolszczyźnie głosujemy na wspólne listy kandydatów z województwa opolskiego i dolnośląskiego.
Eurowybory 2019. Po Danucie Jazłowieckiej nie będzie opolskiego europosła? [WYWIAD]

Eurowybory 2019. Jeszcze kilka miesięcy temu Danuta Jazłowiecka wydawała się naturalnym kandydatem opolskiej PO do europarlamentu. Ostatecznie jednak po decyzji partyjnej centrali w wyborach nie wystartuje. - Bardzo uważnie powinniśmy się przyjrzeć kandydatom i podczas wyborów podejmować odpowiedzialne decyzje - radzi tuż przed wyborczą niedzielą.
Eurowybory 2019. Klimat wzrusza, Unia mniej

Przed eurowyborami 2019 w Kuniowie pod Kluczborkiem nadal stoją dwa osamotnione wiatraki. Kolejnych nie będzie. - Jeśli Unia nas nie przymusi do przechodzenia na zieloną energię, to sami z siebie nie zrobimy tego nigdy. Tu wszyscy palą wszystkim - mówi jeden z mieszkańców.
Obchodzi cię ekologia? Strajkuj i oglądaj filmy

W piątek w Opolu strajk klimatyczny organizowany przez młodzież. W sobotę ekowarsztaty, filmy i dyskusje w kinie Meduza.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - opole