Wiadomości - olsztyn
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - olsztyn

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Olsztyn

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka. Nocne pływanie na pokuszenie

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Ratownicy, którzy szukają zaginionego w niedzielę w nocy na jeziorze Kisajno znanego producenta filmowego, mówią, że mają bardzo trudne zadanie. Inni pytają, czy pływanie nocą w ogóle jest dozwolone
Woda w kranach w Olsztynie zmieni kolor

W najbliższych dniach woda w rurach sieci ciepłowniczej w Olsztynie może zmienić kolor. Nie jest to jednak wynik awarii.
Pierwsza liga nabiera tempa. Stomil gra z Sandecją

Piłkarze Stomilu Olsztyn podejmą w środę na własnym boisku Sandecję Nowy Sącz. Biało-niebiescy mają przed sobą trudny czas, bo przez ten tydzień zagrają trzy mecze.
Wybory parlamentarne 2019. KO zaczyna kampanię. Kto na listach?

Wybory parlamentarne 2019. We wtorek czołowi działacze Platformy z regionu zaprezentowali listy wyborcze. Jak chcą przekonać do siebie wyborców?
Ratownicy o największym problemie w czasie poszukiwań Woźniaka-Staraka

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Ratownicy, którzy starają się odnaleźć zaginionego w niedzielę nad ranem producenta filmowego, mówią, że mają bardzo trudne zadanie.
Zuchwały atak na kierowcę. Zatrzymali sprawcę

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 18-latka, który jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa. Wcześniej mężczyzna przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu zaatakował kierowcę, a następnie ukradł mu samochód i portfel.
Piotr Woźniak-Starak zaginął w jeziorze. Wznowiono poszukiwania

Tylko w poniedziałek za pomocą nowoczesnego sprzętu ratownicy sprawdzili ok. 50 hektarów dna Jeziora Kisajno. To tutaj zaginął Piotr Woźniak-Starak, znany biznesmen i producent filmowy, mąż dziennikarki TVN.
Piotr Woźniak-Starak wciąż poszukiwany. Turyści znad Kisajna: "Kusił los"

Znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zaginął w jeziorze Kisajno około dwóch kilometrów od swojej pięknej posiadłości. Byliśmy na miejscu, gdzie w rejonie Sarniego Rogu i Dębowej Górki koncentruje się obecnie akcja ratunkowa.
Piotr Machalica i Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych

Widzów podczas Olsztyńskiego Festiwalu Teatrów Ulicznych czeka nie tylko teatr i sztuka cyrkowa, ale także taniec, muzyka oraz performance.
Wybory parlamentarne 2019. Zgrzyt na inauguracji kampanii PiS w Olsztynie

Wybory parlamentarne 2019. W poniedziałek działacze PiS z Warmii i Mazur oficjalnie rozpoczęli kampanię wyborczą. Na prezentacji zabrakło jednak Wojciecha Maksymowicza, który otwiera listę do Sejmu.
Wybory parlamentarne 2019. Znamy wszystkie "jedynki" na listach. Kto najmocniejszy?

Ugrupowania opozycyjne już oficjalnie potwierdziły, kto będzie kandydował do Sejmu z "jedynek" ma listach. W okręgu olsztyńskim i elbląskim niespodzianek nie było.
Olsztyn martwi się o nową linię tramwajową

Miasto ustaliło ostateczne warunki budowy II linii tramwajowej. Nad inwestycją wciąż zbierają się jednak ciemne chmury. Tym razem wynikają z planów rządu
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - olsztyn