Wiadomości - olsztyn
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - olsztyn

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Olsztyn

Eurowybory. Wyniki w Olsztynie. PiS wygrał tylko w jednej komisji

Zaskoczenia nie ma. Olsztyn znalazł się w grupie najbardziej liberalnych miast w Polsce. Ale jest jeden rejon miasta, w którym PiS pokonał Koalicję Europejską.
Eurowybory 2019. Frekwencja na Warmii i Mazurach

W Olsztynie zagłosować poszła blisko połowa mieszkańców. Bardzo dobrze wypadła gmina Stawiguda.
Eurowybory 2019. Poranne wyniki głosowania na Warmii i Mazurach

Niewykluczone, że z Warmii i Mazur oraz Podlasia do europarlamentu dostanie się jednak trzech deputowanych. Do godzin popołudniowych ważyły się losy Krzysztofa Jurgiela.
Eurowybory 2019. Frankowski ustrzelił mandat, Karski i Jurgiel też

W tych wyborach na Warmii i Mazurach było czterech pretendentów do zwycięstwa - Karol Karski i Krzysztof Jurgiel z PiS oraz Tomasz Frankowski i Jacek Protas z Koalicji Europejskiej. Sondaże pokazywały, że mandat zdobył Karski i Frankowski. Potem się okazało, że cieszyć się może również Jurgiel.
Eurowybory 2019. PiS wygrywa, na Warmii, Mazurach i Podlasiu również

Niedzielne eurowybory wygrał PiS przed Koalicją Europejską. Tak pokazują wstępne wyniki głosowania na podstawie exit polls. A europosłami z Warmii, Mazur oraz Podlasia zostali Karol Karski (PiS) i Tomasz Frankowski (KE)
Centralny Port Komunikacyjny. Bajka także dla Warmii i Mazur

Podróż z Olsztyna pociągiem do Warszawy i dalej na nowe lotnisko, które powstanie między stolicą a Łodzią, w dwie godziny? Nowe linie kolejowe łączące Giżycko i Pisz z Warszawą oraz CPK? Plany są kuszące, ale czy realne? A jeśli tak, to czy dożyjemy ich realizacji?
Jedna szansa, by ocalić drzewa koło lotniska w Olsztynie

Co może uchronić przed wycinką hektary zieleni rosnącej nad jeziorem Ukiel? Wydłużenie pasa startowego na lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego. Ale miasto musiałoby się do tej inwestycji dołożyć.
Zbrodnia na drzewach. Ktoś podciął dęby w alei, by się ich pozbyć

Nieznany na razie sprawca skazał na powolną śmierć 34 zdrowe drzewa rosnące na skraju warmińskiej wsi. Z zemsty czy dla unijnych dotacji? - nie wiadomo. Ale jak go złapią, zapłaci 20 mln zł kary.
Niemal 10 tys. osób poparło już apel przeciw S16 przez Mazury

Przybywa osób, które podpisały się pod jednym z kilku apeli w obronie Mazur przed budową drogi ekspresowej przez Krainę Wielkich Jezior. Niektórych zmobilizowały do tego ostatnie wypowiedzi polityków.
MOK ujawnił pierwszą gwiazdę lata w Olsztynie. I to dużego formatu

Przeboje grupy, którą MOK zaprosił do Olsztyna, znają miłośnicy muzyki na całym świecie. Pozostałe gwiazdy Olsztyńskiego Lata Artystycznego poznamy już wkrótce.
Prezydent Olsztyna idzie na ugodę, choć hejter groził mu śmiercią

W poniedziałek ma się odbyć rozprawa przeciwko Sergiuszowi P., oskarżonemu o publiczne nawoływanie do zabójstwa i groźby karalne pod adresem prezydenta Olsztyna. Piotr Grzymowicz zgodził się jednak na ugodę. Poznaliśmy jej treść.
Eurowybory 2019. Frekwencja już rekordowa

Wybory do Parlamentu Europejskiego zaczęły się w Olsztynie prawie bez problemów. Prawie, bo przewodniczący jednej z komisji obwodowych na terenie miasta przyszedł do pracy pijany. W południe frekwencja była o wiele lepsza, niż pięć lat temu.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - olsztyn