Wiadomości - o-robotyce
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - o-robotyce

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


O robotyce

Micron rozpoczął produkcję pamięci w procesie 1z

Micron Technology poinformował w zeszłym tygodniu, że rozpoczął masową produkcję układów DRAM (16Gb DDR4) w procesie 1z nm, czyli litografii 10 nm 3. generacji.
Inteligentny czujnik ciśnienia HPT 1400S smart

Nowa seria inteligentnych czujników HYDAC została tak zaprojektowana aby udostępniać użytkownikowi i producentowi maszyny nie tylko standardowe dane procesowe ale dodatkowe ważne informacje. Umożliwia to zmniejszenie kosztów operacyjnych, zużycia zasobów i optymalizację dostępności urządzenia.
Nowoczesny i funkcjonalny sterownik LED dbający o bezpieczeństwo

Infineon Technologies zaprezentowała sterownik LED, wspierający standard IEC61000-3-2 (C). Jest nie tylko wydajnym układem typu flyback, zapewniającym świetną jakość światła, ale posiada też nowoczesne, adaptacyjne funkcje zabezpieczające.
Intel i Lenovo partnerami w zakresie HPC i AI

Intel i Lenovo podpisały wieloletnie porozumienie dotyczące współpracy w zakresie wysokowydajnego przetwarzania danych (HPC high-performance computing) oraz sztucznej inteligencji (AI).
Wałbrzyski oddział Toyoty podwoi produkcję napędów dla samochodów hybrydowych

Znajdująca się w Wałbrzychu fabryka Toyoty zainwestuje w rozbudowę ponad 300 mln zł. Dzięki temu powstanie w niej kilkaset nowych miejsc pracy, a poziom inwestycji w polskich zakładach Toyoty zbliży się do 5 mld zł. W zakładzie powstanie linia produkcyjna, na której wytwarzane będą nowe elektryczne przekładnie...
IO-Link Murrelektronik. Łatwy w użyciu

Moduły sieciowe MVK Metal i Impact67 zastosujesz dokładnie tam, gdzie chcesz. Doskonale nadają się do integrowania urządzeń IO-Link. Zalety: szybka integracja i szybkie czasy uruchomienia przy maksymalnej elastyczności.
Przewody chainflex z dopuszczeniem do pracy w cleanroomach: większa niezawodność dzięki certyfikatowi IPA

Bez ścierania, bez cząstek - i trwałe. Droga do oceny przydatności do pomieszczeń czystych IPA nie jest łatwa, produkty muszą przejść wiele testów, zanim otrzymają oficjalny certyfikat Instytutu Fraunhofera. To samo dotyczy przewodów chainflex firmy igus. Muszą wytrzymać różne warunki w wewnętrznym laboratorium...
SIMOGEAR. Zalety stosowania motoreduktorów w transporcie wewnątrzzakładowym

Logistyka wewnątrzzakładowa, czyli intralogistyka, to kierunek zainteresowań osób związanych z Lean Manufacturing. W celu zmniejszenia przestojów, kosztów produkcji oraz zwiększenia jakości oferowanych produktów przepływ materiałów wewnątrz zakładu musi przebiegać płynnie. Usprawnienia, jakie wynikają...
ABB zaprezentowało elektryczną ciężarówkę: E-truck EF26

Szwajcarski oddział ABB zaprezentował elektryczny ciągnik siodłowy zbudowany we współpracy z firmą E-Force One. Pojazd wyposażony jest w akumulatory o pojemności 310 kWh, które pozwalają mu na przejechanie do 300 kilometrów na jednym ładowaniu.
DB Schenker uruchamia niskoemisyjne centrum dystrybucyjne

DB Schenker uruchamia swój pierwszy niskoemisyjny terminal przeładunkowy w Oslo, w Norwegii. Nowe centrum dystrybucyjne będzie wykorzystywać do transportu rowery i ciężarówki elektryczne. To rozwiązanie pozwoli ograniczyć o 80% emisję dwutlenku węgla. Do końca 2020 roku firma zamierza osiągnąć zerowy...
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - o-robotyce