Wiadomości - naturalne-produkty-pszczele
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - naturalne-produkty-pszczele

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Naturalne produkty pszczele

Naturalny miód pszczeli

Miód pszczeli a zdrowie. Znaczenie miodu w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego, pokarmowego, krążenia, nerwowego, moczowego, chorób skóry, narządu wzroku, leczeniu alergii.
Przepisy z miodem pszczelim

Przepisy na leki z udziałem miodu. Proste przepisy przydatne w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego, pokarmowego, krążenia, moczowego, chorób skóry, narządów wzroku, leczeniu alergii. Ponadto przydatne przepisy z miodem w kuchni, kosmetyce.
Pyłek pszczeli - pyłek kwiatowy

Pyłek pszczeli, co to jest, jego skład chemiczny, właściwości odżywcze i lecznicze. Zastosowanie pyłku pszczelego w odżywianiu, lecznictwie, kosmetyce. Przepisy z pyłkiem pszczelim, dawki dzienne, kuracje pyłkowe. Pierzga pszczela, jej skład i zastosowanie.
Propolis czyli kit pszczeli

Propolis pszczeli, co to jest, właściwości lecznicze propolisu. Zastosowanie propolisu w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego, pokarmowego, chorób skóry, ran, oparzeń, odmrożeń i innych. Proste przepisy na leki z udziałem propolisu. Kit pszczeli to inna nazwa propolisu.
Produkty pszczele - pytania i odpowiedzi

Który miód najlepszy? Czy miód powoduje próchnicę zębów? Itd. Zgrupowane tu zostały najczęściej zadawane pytania przez klientów pasieki. Jeśli masz pytania związane z stosowaniem produktów pszczelich, zanim wyślesz list lub zadzwonisz zapoznaj się z odpowiedziami na powtarzające się pytania.
Miodownik Teresy - sprawdzony przepis

Jeśli kupiłeś miód, nie chowaj go do apteczki na później, czekając na chorobę. Upiecz ciasto. Wystarczy 3 łyżki miodu a upieczesz pyszny miodownik.
Nalewka cytrynowa

Nowy przepis na nalewkę z miodem. Nalewka cytrynowa, smaczna, łatwa w wykonaniu.
Czy miód dodawany do gorącej herbaty traci wszystkie swe dobroczynne właściwości?

Nie, osłabia się tylko aktywność części składników, głównie enzymów: diastazy i inwertazy. Więc lepiej odczekać chwilę i dodawać miód do niezbyt gorącej herbaty. Więcej.....
Jak rozpoznać miód zafałszowany cukrem?

Należy przeprowadzić prosty test przelewania miodu do szklanki z chłodną wodą. Obserwując strugę miodu możemy wyciągnąć wnioski, czy miód jest zafałszowany.
Miodowa maseczka Kleopatry

Dobrze wymieszać łyżkę miodu z łyżką pełnotłustego mleka i jednym małym kurzym białkiem. Nanieść na dobrze umytą twarz i szyję. Pozostawić na 30 minut. Maska po zaschnięciu jest bardzo krucha! Maskę zmyć letnią wodą, następnie opłukać chłodną. Nałożyć krem odpowiedni do cery
Okład miodowo - pyłkowy

Okład miodowo-pyłkowy. Do łyżki miodu kolejno dodawać i mieszać: jedną łyżkę pyłku kwiatowego, jedno kurze żółtko, dwie łyżki mąki skrobiowej, 4-5 kropel nalewki propolisowej. Po dokładnym wymieszaniu nanieść na gazę, nałożyć na twarz i pozostawić na 15-20 minut. Okład zmyć ciepłą i opłukać chłodną wodą.
Zmiękczające mydło miodowe

Mydło miodowe. Kilogram zwykłego mydła pokroić na drobno, włożyć do emaliowanego garnka, dolać szklankę wody. Pozostawić do rozmoczenia. Następnie dodać 100 g miodu, wymieszać i podgrzać do zagotowania. Odstawić z ognia, dodać kilka kropel wonnego olejku, dobrze wymieszać i rozlać do foremek, pozostawić do stężenia. Mydło ma właściwości zmiękczające skórę. Zamiast wody możemy dodawać napary ziołowe według potrzeb.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - naturalne-produkty-pszczele