Wiadomości - najnowsze-artyku-y
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - najnowsze-artyku-y

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Najnowsze artykuły

Zachodnie rządy nie rezygnują ze sprzedaży uzbrojenia Arabii Saudyjskiej na wojnę w Jemenie

Administracja Donalda Trumpa szykuje prawny wybieg, by obejść prawdopodobny sprzeciw Kongresu. A Wielka Brytania wyprosiła u Niemiec zgodę na sprzedaż Rijadowi europejskich myśliwców.
Egipt po ataku pod piramidami: Zamiast słać czołgi na Synaj, lepiej się dogadać z Beduinami

Bezprawne egzekucje na podejrzanych, odnawiany co rusz stan wyjątkowy i faktyczna okupacja Synaju - choć Abd al-Fattah as-Sisi grozi terrorystom "żelazną pięścią", zamiast uczyć się na błędach, powiela wpadki poprzedników.
Miasto Meksyk dusi smog i dławi plastik

W stołecznym Meksyku nie daje się oddychać rok w rok przez wiele dni. 22-milionową metropolię zaśmiecają też tony plastiku. Walka z tą plagą wciąż pozostaje na papierze. Nie bez winy są i mieszkańcy - nie segregują odpadów i nie pozwalają na ograniczenie ruchu samochodów.
Uważajcie na te osy. One potrafią wyciągać wnioski, co zdumiało naukowców

Przez tysiąclecia uważano, że jedynie człowiek jest zdolny do uczenia się na podstawie przebytych wcześniej doświadczeń i wyciągania z nich wniosków, dzięki którym może właściwie postępować w zupełnie nowych sytuacjach. Naukowcy nazywają ten proces wnioskowaniem poznawczym.
Pogoda w weekend 25 i 26 maja 2019 r.

Pogoda w weekend 25 i 26 maja 2019 r. W sobotę w całej Polsce chmury będą się przeplatać ze słońcem. Opady i sporadyczne burze mogą się pojawiać na wschodzie i południu. W niedzielę popada na północy. W wielu regionach na niebie będą dominować chmury.
Drakoński kodeks Ziobry w Senacie. Po poprawkach wróci do Sejmu

W piątek po godz. 22 senatorowie PiS przegłosowali zmiany kodeksu karnego. Pod pozorem walki z pedofilią Zbigniew Ziobro zaostrza kary za liczne przestępstwa i wprowadza bezwzględne dożywocie, uznane przez Trybunał w Strasburgu za nieludzkie traktowanie.
Eksplozja w Lyonie. Co najmniej dziesięć osób rannych

Do silnej eksplozji doszło w piątek ok. 17.30 w Lyonie na ulicy Wiktora Hugo. Straż pożarna otoczyła kordonem miejsce wybuchu.
Migracja, polityka klimatyczna i obronna, pieniądze za praworządność... Czego Polska może się spodziewać po nowym Parlamencie Europejskim?

Wybierany właśnie europarlament kolejnej kadencji będzie zatwierdzał budżet UE na lata 2021-27, w tym ewentualne przepisy wiążące go z praworządnością. Będzie też współdecydować o nakładach na sporną z perspektywy Polski politykę klimatyczną.
Chiny emitują zakazany gaz niszczący warstwę ozonową

Proceder ujawniły stacje monitoringu w Korei Południowej i Japonii. "Naukowcy poszukiwali źródła skoku emisji, znaleźli go w Chinach wschodnich" - informuje "Nature", jedno z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych. CFC-11 jest pięć tysięcy razy bardziej szkodliwy od dwutlenku węgla.
Donald Trump gotów się dogadać z Pekinem w sprawie Huawei. "Nie wykluczam, że będzie częścią porozumienia"

Spór Stanów Zjednoczonych z Chinami o chińskiego giganta telekomunikacji może zostać załatwiony "w ramach porozumienia handlowego".
USA: Assange to szpieg i spiskowiec. Będzie ekstradycja z Wielkiej Brytanii?

Szpiegował, namawiał do kradzieży tajnych dokumentów, publikował je, narażając ludzkie życie - Amerykanie postawili twórcy Wikileaks nowe, bardzo poważne zarzuty.
Sąd oddalił pozew TVP przeciw Bodnarowi. Telewizja publiczna chciała przeprosin i wpłaty 25 tys. na WOŚP

TVP pozwała rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara za jego słowa wygłoszone po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - najnowsze-artyku-y