Wiadomości - najnowsze-artyku-y
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - najnowsze-artyku-y

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Najnowsze artykuły

Przedwyborczy przegląd "Wiadomości". Dobry PiS i cała reszta

Sobota to dzień kampanii wyborczych. O swoim programie mówiły: PiS, Koalicja Obywatelska, Lewica i PSL Koalicja Polska. W "Wiadomościach" TVP mówiło niemal wyłącznie PiS. Albo ustami polityków, albo pracowników.
Szef NIK Marian Banaś i sutenerzy. TVN ujawnia skandal na szczytach władzy

Gdyby nie dokumenty, historia pokazana w sobotę przez TVN byłaby nieprawdopodobna - z materiału Superwizjera wynika, że Marian Banaś, szef Najwyższej Izby Kontroli i były minister finansów w rządzie PiS, prowadzi interesy z gangsterem zajmującym się sutenerstwem i manipuluje majątkiem.
Prymas Polak o wypowiedzi Kaczyńskiego: Nie ma nic wspólnego z nauczaniem Kościoła

- Nie jest to absolutnie stanowisko Kościoła katolickiego w Polsce ani w ogóle stanowisko Kościoła katolickiego - powiedział prymas Polski Wojciech Polak. Chodzi o słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że poza Kościołem jest nihilizm.
Rozglądajcie się! Ukrywa się gdzieś w Białowieży, a może w Tatrach. Udaje dyląża garbarza lub borodzieja cieślę

Nazywa się gracz borowy. Jest rzadkim chrząszczem, ostatni raz widziano go w Polsce sto lat temu. Czy uda się go jeszcze odnaleźć? Jest nadzieja.
Klimatyczna zadyszka Niemców, czyli strach przed "żółtymi kamizelkami"

Tańsze pociągi, dopłaty do elektrycznych samochodów, droższe loty i benzyna. Niemiecki rząd przyjął strategię, która ma pomóc zatrzymać ocieplenie się klimatu. Niezadowoleni są zarówno ekolodzy, jak i biznes.
Po atakach na rafinerie USA wysyłają wojsko na Bliski Wschód. Iran odpowiada

- Elementy systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej mają trafić zarówno do Arabii Saudyjskiej, jak i Zjednoczonych Emiratów Arabskich - poinformował sekretarz obrony USA Mark Esper. Pentagon twierdzi, że oba kraje same poprosiły o pomoc po atakach na infrastrukturę naftową.
W imię ojca chrzestnego. Jak Charles Leclerc został gwiazdą Formuły 1

Czterokrotnego mistrza świata Sebastiana Vettela już trzyma na krótkiej smyczy. A ostatnio zabrał się za Lewisa Hamiltona. Chce wygrać trzeci wyścig z rzędu, tuż przed 22. urodzinami.
Fizyka się kończy, eksperyment przegrywa. Jesteśmy skazani na jałowe spekulacje?

Fizyka była odporna na postmodernistyczne koncepcje eksponujące płynność, umowność praw i prawd, ich społeczne i kulturowe uwarunkowania. Zaporę stanowiła metodologia wymagająca, by teorie fizyczne były matematycznie spójne i potwierdzone doświadczeniem. W ostatnich latach coś jednak zaczęło się psuć.
Sytuacja w USA jak schyłek Cesarstwa Rzymskiego [ŚWIAT W 5 MINUT]

Dlaczego populiści rosną w siłę? W jaki sposób ceny leków mogą wpłynąć na wynik amerykańskich wyborów? I dlaczego nie powinien nas martwić fakt, że sytuacja w USA przypomina schyłek Cesarstwa Rzymskiego. Tadeusz Bara-Słupski przegląda światową prasę.
Niemiecki Kościół ewangelicki kupi własny statek, by ratować uchodźców

- Ratowanie ludzi na morzu to część naszej chrześcijańskiej misji - w ten sposób biskup Heinrich Bedford-Strohm, szef rady niemieckiego Kościoła ewangelickiego, uzasadniał plany wysłania misji na Morze Śródziemne. Wkrótce potem ktoś przesłał mu w liście biały proszek...
Pogoda w weekend 21 i 22 września 2019 r.

Pogoda w weekend 21 i 22 września 2019 r. W sobotę na północy i północnym wschodzie będzie pochmurno. W tych rejonach może się pojawić mżawka. Z kolei na południu, w centrum i na zachodzie zacznie na niebie dominować słońce. W niedzielę prawie w całej Polsce się rozpogodzi. Chmury zakryją słońce tylko na północy i północnym wschodzie.
CIA ujawniła używanie ptaków i delfinów do zadań szpiegowskich podczas zimnej wojny. Próbowano też zdalnie sterować psem

Gołębie trenowano w USA i wypuszczano w ZSRR, żeby filmowały i podsłuchiwały. Robione przez nie fotografie miały wyższą jakość niż ówczesne zdjęcia satelitarne.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - najnowsze-artyku-y