Wiadomości - money-ubezpieczenia
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - money-ubezpieczenia

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Money - ubezpieczenia

PKW: PiS wygrał wybory do europarlamentu z 45,38% głosów wg ostatecznych danych

W wyborach do Parlamentu Europejskiego największe poparcie uzyskało Prawo i Sprawiedliwość (PiS) - 45,38% głosów, natomiast na drugim miejscu znalazła się Koalicja Europejska z 38,47%, wynika z oficjalnych wyników głosowania na podstawie protokołów z 100% obwodowych komisji wyborczych, opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą (PKW).
Akcjonariusze Comarchu zdecydują 26 czerwca o wypłacie 1,5 zł dywidendy na akcję

Warszawa, 27.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze Comarchu zdecydują o przeznaczeniu na dywidendę kwoty 12,2 mln zł, co oznacza wypłatę w wysokości 1,5 zł na akcję, wynika z projektów uchwał na walne zgromadzenie zwołane na 26 czerwca.
PSP: Technologia BLIK-a zostanie wdrożona w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Polski Standard Płatności (PSP) i firma DXC Technology wdrożą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich technologię wykorzystywaną przez polski system płatności mobilnych BLIK, podał PSP. To pierwszy przypadek, kiedy ta stworzona w Polsce technologia płatności zostanie zaimplementowana w innym kraju.
Comarch chce wypłacić 1,5 zł na akcję dywidendy

Warszawa, 27.05.2019 (ISBnews) - Comarch chce wypłacić dywidendę w wysokości 12,2 mln zł, czyli 1,5 zł na akcję, podała spółka.
Zanieczyszczona ropa wraca do Rosji. Białoruś wypompowała już 80 tys. ton

Białoruski koncern naftowy Biełnaftachim podał w poniedziałek, że jedną z nitek rurociągu Przyjaźń do Rosji wypompowano już 80 tys. ton skażonej ropy. Łącznie na Białoruś trafiło aż 1,2 mln ton zanieczyszczonego surowca.
Akcjonariusze Seleny zdecydowali o wypłacie 0,3 zł na akcję dywidendy

Akcjonariusze Seleny FM podjęli uchwałę w sprawie wypłaty 6,85 mln zł dywidendy z zysku za rok 2018, podała spółka. To 30 groszy na akcję.
ADP: Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce wzrosło o 6,22% r/r w I kw. 2019

Warszawa, 27.05.2019 (ISBnews) - Zatrudnienie w firmach tzw. Nowoczesnej Gospodarki odnotowało wzrost o 6,22% r/r w I kw. 2019 roku, wynika z raportu "Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce Q1 2019", opracowanego przez ADP Polska. Po raz pierwszy od III kw. 2017 r. dynamika wzrostu zatrudnienia w firmach produkcyjnych Nowoczesnej Gospodarki była większa niż w usługowych. 
PZU oferuje bezpłatnie ubezpieczenie NNW dla dzieci na czas wakacji

PZU Pomoc z Grupy PZU rusza z ogólnopolską akcją "Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko", która ma na celu bezpłatne objęcie dzieci polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do końca wakacji szkolnych, czyli do 1 września, podało PZU. Polisa działa na całym świecie w trybie 24/7.
Akcjonariusze IMS zdecydowali o wypłacie 0,19 zł na akcję dywidendy

Warszawa, 27.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze IMS zdecydowali o wypłacie dywidendy za 2018 rok w wysokości 19 gr na akcję, tj. w łącznej wartości 6 028 626,28 zł, podała spółka.
Akcjonariusze ATM Grupa zdecydowali o wypłacie 0,23 zł na akcję dywidendy

Warszawa, 27.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze ATM Grupa zdecydowali o wypłacie dywidendy w wysokości 19 389 000 zł, tj. 0,23 zł na akcję, podała spółka.
Centralny Port Komunikacyjny. W lipcu ruszają konsultacje z liniami lotniczymi

Władze Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z Międzynarodowym Zrzeszeniem Przewoźników Powietrznych (IATA) powołały Komitet Konsultacyjny, który pomoże w zaplanowaniu nowego lotniska. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 lipca w Warszawie.
Mabion: Walidacja wniosku rejestracyjnego dot. Mabion CD20 zakończona pozytywnie

Pozytywnie zakończyła się walidacja drugiego wniosku rejestracyjnego na lek o roboczej nazwie MabionCD20 przez EMA i tym samym przyjęto go do procedury oceny, podał Mabion.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - money-ubezpieczenia