Wiadomości - money-ubezpieczenia
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - money-ubezpieczenia

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Money - ubezpieczenia

Marian Banaś i jego oświadczenia majątkowe. Szef NIK odpowiada na zarzuty

Według reportera TVN24 świeżo upieczony szef Najwyższej Izby Kontroli jest właścicielem kamienicy, którą najemca przekształcił w pensjonat z pokojami na godziny. Za usługi nie dostaje się paragonu, a w recepcji można spotkać ludzi z półświatka. Marian Banaś odpowiada, że to oszczerstwa i idzie do sądu.
Przekop Mierzei Wiślanej. Jest termin podpisania umowy

Na początku października zostanie podpisana umowa na przekop Mierzei Wiślanej. Drzwi do realizacji głośnej inwestycji PiS zostaną otwarte.
Jarosław Kaczyński o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej: Elegancka pani, ale zza jej pleców słychać wilka

- Nasi przeciwnicy próbują przebierać się w owczą skórę, chować się za plecami pewnej eleganckiej pani. Ale zza jej pleców słychać wilka. I ten wilk ma bardzo konkretne nazwisko - tak o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej i opozycji mówił w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Wielka rewolucja, kilka niewiadomych. Zmiany w ZUS mogą oznaczać nowe obowiązki

Wielka rewolucja dla firm już pewna. PiS w sobotę ogłosił zmiany w składkach dla najmniejszych przedsiębiorców. Dr Antoni Kolek, prezes Instytutu Emerytalnego, tonuje nastroje. Spodziewa się dodatkowych procedur dla firm. Strona rządowa odpowiada, że nie będzie powodów do zmartwień.
Scoring kredytowy przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy. Tłumaczymy krok po kroku, co się liczy dla banku

Miałeś sytuację, w której bank potwierdził twoją zdolność kredytową, a mimo to nie dostałeś kredytu lub pożyczki? Bardzo możliwe, że miał na to wpływ zbyt niski scoring kredytowy. Czym zatem jest scoring kredytowy, co ma na niego wpływ i czy istnieją sposoby, by go polepszyć? Choć to splot matematycznych wyliczeń, to jednak dobrze wiedzieć, jak on działa podczas brania kredytu gotówkowego i w jaki sposób można zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku kredytowego.
BMW będzie zwalniać. 6 tys. osób na bruk

6 tys. osób straci pracę w koncernie BMW do 2022 roku - poinformował niemiecki producent samochodów. Powód? Program ograniczania kosztów.
Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Minister pisze do uczestników

Minister środowiska Henryk Kowalczyk zwrócił się do młodzieży, która pikietowała dziś w polskich miastach w obronie klimatu. - Zapewniam Was, że jest to głos słyszalny, który noszę głęboko w sercu - napisał szef resortu.
Media: Sławomir Nowak straci pracę na Ukrainie. "Za manipulacje pójdziecie do piekła" - odpowiada polityk

Sławomir Nowak nie będzie już szefem ukraińskiej agencji drogowej Ukrawtodor. Zostanie zwolniony, co zapowiedział ukraiński minister infrastruktury Władisław Kriklij, cytowany przez media. Sam Nowak odniósł się do sprawy na Twitterze. - Za manipulacje i kłamstwa pójdziecie do piekła - napisał.
Korytarz życia i jazda na suwak obowiązkowe. Minister zapowiada zmiany w przepisach

Od 30 listopada miałyby zacząć obowiązywać przepisy, nakazujące tworzenie korytarzy życia na polskich drogach. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk liczy, że Sejm przyjmie je jeszcze w tej kadencji, na powyborczym posiedzeniu.
Wizerunek Anny Walentynowicz trafił na monety

Z okazji 90. rocznicy urodzin Anny Walentynowicz NBP wykonał kolekcjonerskie monety z wizerunkiem działaczki społecznej, opozycjonistki w czasach PRL. Moneta ma nominał 10 zł.
Huta Pokój z szansą na spokój. Po latach znalazł się... właściciel 40 proc. akcji

Co można zgubić? W klasycznym świecie: klucze, portfel, telefon. W świecie finansów można zgubić na przykład 40 proc. akcji w jednej z najstarszych hut w Polsce. Taka sytuacja właśnie ma miejsce w Hucie Pokój z Rudy Śląskiej. Jak wynika z informacji money.pl, właściciel jednak się znalazł. A to oznacza szanse na przetrwanie prawie tysiąca miejsc pracy.
Kalendarium ISBnews

PONIEDZIAŁEK, 23 września
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - money-ubezpieczenia