Wiadomości - michalkitvn24
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - michalkitvn24

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Tvn24 - Michałki::::::........."Och! Lecimy na Ibizę! Och! Będziemy mieć imprezę!" - te słowa śpiewa teraz cała Austria. Za sprawą politycznego skandalu "Ibizagate" piosenka "We're Going to Ibiza" sprzed 20 lat, wykonywana przez grupę Vengaboys, otrzymała drugie życie. Utwór zyskał tysiące odsłon na YouTube, iTunes i Spotify.


Ambulans, który przewoził 200 kilogramów kokainy, a w nim dilerzy przebrani za ratowników? Ucieczka rozbitym kamperem? A może dwa niedźwiedzie w samochodzie? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl.


- Funkcjonariusze krakowskiego komisariatu wodnego zapobiegli uderzeniu bezwładnie płynących tramwajów wodnych w most Dębnicki na Wiśle - poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń.


Wnuk Syzyfa usiłował dostać się na Olimp, wzlatując na skrzydłach Ikara, w sandałach Hermesa, na skrzydłach Nike czy na grzbiecie Pegaza? Na to pytanie odpowiadał Jarosław Hirny-Budka, radny gminy Michałowice.


Karli to nowa postać w "Ulicy Sezamkowej". Dzięki tej bohaterce fani kultowego programu mogą zobaczyć, jak wygląda życie w rodzinie zastępczej. Maj to Narodowy Miesiąc Opieki Zastępczej w USA.


Norwegia, Szwecja, Finlandia czy Dania - które z tych państw nie jest członkiem Unii Europejskiej? Odpowiadał Jarosław Hirny-Budka, radny gminy Michałowice.


Bez stuprocentowej pewności i pozbawiony kół ratunkowych, uczestnik "Milionerów" pan Adrian Thrun z Gdańska, postanowił zaryzykować odpowiadając na pytanie, choć miał już 75 tysięcy złotych, z którymi mógł wrócić do domu.


Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego interweniowali, gdy kacza rodzina spacerowała niebezpiecznie blisko ruchliwej ulicy. Amerykańscy strażacy natomiast we własnych hełmach wynieśli kaczątka z kanału burzowego.


Kandydat PiS do europarlamentu Marek Opioła opublikował spot wyborczy, w którym użył policyjnego helikoptera Black Hawk. Policja poinformowała, że Opioła zwrócił się z prośbą o wykorzystanie śmigłowca w materiale, który "będzie wykorzystany w bieżącej pracy Przewodniczącego Komisji do Spraw Służb Specjalnych". Podkreślono, że "nie było mowy o innych celach". Komendant Główny Policji zażądał, aby polityk PiS przestał wykorzystywać spot. Opioła poinformował, że podporządkuje się tej prośbie.


Willem Einthoven, holenderski fizjolog i histolog, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, został uhonorowany specjalnym logo na stronie głównej wyszukiwarki Google. Odkrywca mechanizmu rejestracji elektrokardiogramu obchodziłby dziś 159. rocznicę urodzin.


W Krakowie przyszły na świat pierwsze w Polsce sześcioraczki: cztery dziewczynki i dwóch chłopców. - Ich narodziny to wspólny sukces położników i neonatologów ? powiedział prof. Ryszard Lauterbach, kierownik oddziału Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.


Która z liter najbardziej przypomina łamaną otwartą? Takie pytanie w "Milionerach" usłyszał pan Adrian Thrun z Gdańska. Miał do dyspozycji jeszcze wszystkie koła ratunkowe.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - michalkitvn24