Wiadomości - michalkitvn24
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - michalkitvn24

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Tvn24 - Michałki::::::.........Burmistrz Sokółki (woj. podlaskie) znalazła małego zagubionego kota. Błąkał się między samochodami na ruchliwej drodze. Prawdopodobnie ktoś go tam wyrzucił. Teraz zamieszka w urzędzie.


Która z wymienionych osób to rodak Cristiano Ronaldo? Mancini, Mourinho, Pochettino czy Guardiola? Takie pytanie usłyszał w "Milionerach" Marek Krukowski z Zielonej Góry.


Dostępne w komunikatorach internetowych, wirtualnych klawiaturach telefonów i serwisach społecznościowych pomagają wyrazić reakcje i uczucia. 17 lipca obchodzimy Światowy Dzień Emoji.


Amerykański tygodnik "Time" opublikował listę najbardziej wpływowych osób i grup w internecie w 2019 roku. Najsilniejsze internetowe trendy wyznaczyli w tym roku m. in. Ariana Grande, Cardi B, Donald Trump, Greta Thunberg, księżna Meghan i książę Harry czy... twórca najpopularniejszego jajka na Instagramie. Poniżej przedstawiamy pełną listę.


Para pingwinów upodobała sobie jeden z barów sushi w Wellington, stolicy Nowej Zelandii. Zwierzęta dwukrotnie próbowały założyć pod nim gniazdo, ale służby za każdym razem je wywoziły. Niewykluczone jednak, że ptaki jeszcze tam wrócą.


To była niesamowita noc. Na niebie mogliśmy zaobserwować dwa zjawiska związane z Księżycem - Pełnię Koźlego Księżyca i częściowe zaćmienie. Na Kontakt 24 dostaliśmy mnóstwo zdjęć.


James Garfield, John F. Kennedy, William McKinley i Abraham Lincoln. Wszyscy ci prezydenci USA zginęli z rąk zamachowców w czasie trwania ich kadencji. Który z nich zginął w latach 60. XIX wieku? Na to pytanie odpowiadała pani Wioletta Ryczek z Lublina. Za poprawną odpowiedź mogła zdobyć 40 tysięcy złotych.


Nowa broń i ochrona balistyczna, komputery i środki łączności, systemy monitorujące stan zdrowia i zapewniające obserwację otoczenia, a nawet egzoszkielety i roboty-muły ? to niektóre elementy projektów tak zwanego żołnierza przyszłości, nad którymi pracują armie wielu państw. Do tej pory żaden z nich nie obejmował jednak możliwości lotu dla pojedynczego piechura.


Miejsce Pamięci Auschwitz jest najprawdopodobniej pierwszym muzeum na świecie, dla którego stworzono oficjalną strefę zakazu lotów ? poinformowała placówka, która tłumaczy wprowadzenie takiego rozwiązania przede wszystkim względami bezpieczeństwa.


U południowo-zachodnich wybrzeży Wielkiej Brytanii para nurków zauważyła ogromną meduzę. Jej rozmiar wprawił ich w zdumienie.


Który instrument stroi muzyk? Z tym pytaniem za milion złotych w programie ?Milionerzy? musiał zmierzyć się Dominik Komorek, urzędnik z Warszawy. Do wyboru miał tamburyn, kocioł, okarynę i czynele.


Astronauci z NASA planują wyhodować na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) owoc. Amerykanie dotąd tego nie próbowali.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - michalkitvn24