Wiadomości - michalkitvn24
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - michalkitvn24

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Tvn24 - Michałki::::::.........Złoty sedes skradziony z domu Winstona Churchilla, amerykańska armia i nagrania UFO, liderzy lewicy tańczący w rytm muzyki latino, czarna pantera na dachu kamienicy, czy może oferta pracy dla łowcy pytonów? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl


Niecodzienny widok na jednym z osiedli w mieście Armentieres na północy Francji. Po dachu jednej z kamienic spacerowała czarna pantera. 30-kilogramowy kot ma około pół roku i najprawdopodobniej uciekł komuś z domu.


Przeprawa Cahills Crossing przez australijską rzekę East Alligator River została niespodziewanie zablokowana. Krokodyle różańcowe, największe i jedne z najniebezpieczniejszych gadów na ziemi, rozłożyły się na drodze, utrudniając przejazd samochodom. Wydarzenie to zostało uwiecznione na nagraniu.


Czterometrowy pyton tygrysi wydostał się z pudła podczas jazdy samochodem. W aucie były dzieci.


Właścicieli słynnego zamku Vaux-le-Vicomte, największej arystokratycznej rezydencji we Francji, zaskoczyło w nocy z środy na czwartek sześciu złodziei, którzy związali ich i skradli biżuterię wartą dwa miliony euro.


Którego z imion Wolfganga Amadeusza Mozarta nie ma w jego osobistych dokumentach ani w jego listach: Gottlieba, Amade, Theophilusa czy Bogumiła? Na to pytanie za 75 tysięcy złotych odpowiadał Bartłomiej Koźniewski z Podkampinosu.


W czwartek w Polsce pojawiły się opady deszczu, krupy śnieżnej oraz zalążek trąby powietrznej. Były też i piękne zjawiska atmosferyczne, takie jak tęcze. Ich zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.


Pluszowa małpka o imieniu Harriet wróciła do przedszkola w Australii. Zabawkę zostawiła w trakcie wycieczki w Pałacu Buckingham 5-letnia Savannah Hart. Po zauważeniu zguby uczniowie przedszkola Woodside napisali list do królowej Elżbiety II z prośbą o zwrot pluszaka.


Salamandrom od dawnych czasów przypisywano magiczne właściwości. Wyglądają intrygująco, jednak bliższy kontakt może okazać się zgubny zarówno dla człowieka jak i dla samej salamandry. Teraz, gdy trwa okres godowy, należy zachować szczególną ostrożność.


Szesnastoletnia aktywistka Greta Thunberg wystąpiła przed Kongresem Stanów Zjednoczonych, gdzie przedstawiła raport dotyczący zmian klimatu. Wcześniej nastolatka spotkała się z Barakiem Obamą i odebrała nagrodę Ambasadora Sumienia od Amnesty International. Z kolei w piątek planuje udział w "Globalnym Strajku dla Klimatu", który odbędzie się w 139 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.


Surfer pływał w pobliżu jednej z australijskich plaż. Nie zdawał sobie sprawy z tego, że zbliża się do niego rekin. Drapieżnika zauważył operator drona, który wszczął alarm.


Amerykańska armia potwierdziła, że trzy nagrania wykonane przez pilotów wojskowych i przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające, czyli UFO, są autentyczne. Jak wyjaśniono, widać na nich "niewytłumaczalne zjawiska powietrzne". Eksperci przeanalizowali nagrania, ale nie potrafią wytłumaczyć, czym mogą być zarejestrowane obiekty.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - michalkitvn24