Wiadomości - lublin
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - lublin

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Lublin

Koniec sporów w sprawie wiaduktów na Grygowej. Kiedy pojedziemy nową drogą?

Niezależni eksperci rekomendują otwarcie ul. Grygowej. Ratusz przekazał już ekspertyzę do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, który może wydać pozwolenie na użytkowanie wiaduktów. Gotowa od ponad trzech miesięcy trasa nadal jest zamknięta dla aut.
Dworzec Metropolitalny w finale prestiżowego konkursu [WIZUALIZACJE]

Projekt Dworca Metropolitalnego w Lublinie znalazł się na tzw. krótkiej liście budynków i koncepcji z całego świata, które będą walczyły o tytuł World Building of the Year. To prestiżowe wyróżnienie w świecie architektury.
Radny PiS napisał, że Marsz Równości promuje homoseksualizm i pedofilię. Przegrał proces

Lubelski radny PiS Tomasz Pitucha stwierdził, że Marsz Równości "promuje homoseksualizm, pedofilię". W prywatnym akcie oskarżenia pozwał go organizator wydarzenia. Teraz polityk musi wpłacić 5 tys. złotych na konto Stowarzyszenia Marsz Równości w Lublinie i opublikować treść wyroku m.in. w "Wyborczej".
Wypadek w Horodyszczu. Nie żyje 14-letnia dziewczyna. Za kierownicą jej rówieśnik

Wypadek w Horodyszczu. Wczoraj po godz. 17 wyjeżdżający z drogi podporządkowanej volkswagen passat zderzył się z osobowym oplem. W wypadku zginęła 14-letnia pasażerka. Za kierownicą auta siedział jej kolega, 14-latek.
Które lubelskie szkoły najlepiej przygotowują do matury? Sprawdziliśmy

Na podstawie danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie przygotowaliśmy zestawienie lubelskich szkół średnich, których uczniowie w tym roku najlepiej zdali obowiązkowe egzaminy maturalne z języka polskiego i matematyki.
1100 ton piasku, taras widokowy, muzyka za żywo. Nowy ośrodek nad zalewem. [ZDJĘCIA]

Już w ten weekend może zostać otwarty nowy lokal gastronomiczny ze sporą plażą nad Zalewem Zemborzyckim. Jak przekonuje menedżer, będzie to świetne miejsce do wypoczynku dla całych rodzin.
Puchar EHF. Klub z Luksemburga albo z Gruzji rywalem Azotów-Puławy

Występujący w Pucharze EHF piłkarze ręczni Azotów poznali potencjalnych rywali, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w drugiej rundzie tych zmagań. Przeciwnikiem będzie zwycięzca dwumeczu Handball Esch z Luksemburga i gruzińskiego B.S.B Batumi.
Nowa szefowa szpitala w Chełmie. Musi uporać się z długiem

Kamila Ćwik została dyrektorką szpitala wojewódzkiego w Chełmie. Wygrała konkurs na to stanowisko.
Joanna Krupa na wakacjach w Kazimierzu Dolnym [ZDJĘCIA]

Znana modelka i prezenterka Joanna Krupa wypoczywała w Kazimierzu Dolnym. Swoim pobytem pochwaliła się w mediach społecznościowych.
Bmw dachowało i wylądowało na chodniku. To cud, że nikt nie zginął [ZDJĘCIE]

Wypadek w miejscowości Huta Szumy. Doszło do niego w poniedziałek po południu. Siła zderzenia była tak duża, że jedno z aut dachowało i wylądowało na chodniku, a drugie zatrzymało się na krawężniku.
UMCS. Konstytucja dla nauki. Kim są nowo wybrani dziekani? [PEŁNA LISTA]

UMCS. Rektor uczelni mianował nowych dziekanów i dyrektorów instytutów. Zmiany na stanowiskach to efekt niedawno przyjętego statutu uczelni. Chociaż zaczną obowiązywać dopiero od nowego roku akademickiego, już teraz trwają prace związane z tzw. przearanżowaniem logistyki uczelni.
Lubelskie kluby sportowe bez dotacji. "Należałoby wycofać zespoły z rozgrywek"

Kilkanaście amatorskich drużyn sportowych nie dostało miejskiej dotacji. Dla wielu z nich oznacza to poważne problemy, bo sezon startuje za miesiąc. Opozycja oskarża prezydenta i podległych mu urzędników o brak transparentności.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - lublin