Wiadomości - lublin
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - lublin

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Lublin

"Natchniony duchem polskich pieśni ludowych". Historia oper Moniuszki

Wystawa "Stanisław Moniuszko (1819-1872) - natchniony duchem polskich pieśni ludowych" zaprezentuje biografię kompozytora oraz genezę i losy jego dzieł.
Eurowybory 2019. Wiemy, gdzie była najwyższa, a gdzie najniższa frekwencja [DANE]

Najwięcej wyborców poszło do urn w Lublinie - ponad 50 proc., najmniej w powiecie chełmskim - zaledwie 35 proc. uprawnionych.
Czemu rektor tak brutalnie wkracza w uprawnienia swojego następcy? [KOMENTARZ]

Rok 1968 w Polsce to nie tylko wybuch antysemityzmu, rozpętany przez komunistyczne władze, nie tylko zmuszanie do wyjazdu Polaków pochodzenia żydowskiego, ale także rewolucja na wyższych uczelniach. I nie myślę tu o buncie studentów, z którym władze szybko sobie poradziły, zamykając jego uczestników do więzień, innych - wyrzucając z wilczym biletem czy rozwiązując wydziały i likwidując kierunki studiów, ale o rewolucyjnych zmianach przepisów prawa regulujących organizację uczelni.
Eurowybory 2019. Kto z mandatem z Lubelszczyzny? [WYNIKI WSZYSTKICH KANDYDATÓW]

Elżbieta Kruk, Beata Mazurek z PiS, a także Krzysztof Hetman z Koalicji Europejskiej. To nowi europosłowie z województwa lubelskiego.
Eurowybory 2019. W woj. lubelskim PiS miażdży Koalicję Europejską. Dane z 99,95 proc. lokali

Znamy wyniki wyborów z niemal wszystkich obwodowych komisji wyborczych z Lubelszczyzny. Triumfuje Prawo i Sprawiedliwość, które zdobyło prawie dwa razy więcej głosów niż Koalicja Europejska.
Sezon rowerowy w pełni, a ze ścieżki wzdłuż Bystrzycy zniknęły ławki. Dlaczego?

W środku sezonu rowerowego ze ścieżki wzdłuż Bystrzycy zniknęły wszystkie ławki i kosze na śmieci. Rowerzyści i piesi są zbulwersowani. Ratusz tłumaczy, że ustawi nowe, ale wcześniej nie można był tego zrobić ze względu na złą pogodę.
Eurowybory 2019. PiS wygrywa z KE. Kto z mandatem?

Prawo i Sprawiedliwość wygrało niedzielne wybory do Parlamentu Europejskiego. Koalicja Europejska zdobyła trzy punkty procentowe mniej. Takie są wyniki sondażu dla TVN 24.
MŚ U-20. Rewelacyjny Senegal lepszy od Kolumbii [ZDJĘCIA]

W drugim meczu grupy A piłkarskich MŚ U-20 spotkały się niepokonane do tej pory zespoły Kolumbii i Senegalu. Na Arenie Lublin lepszy był Senegal, który wygrał 2:0 i już zapewnił sobie awans do kolejnej fazy rywalizacji.
Eurowybory 2019. Frekwencja na godz. 17 w Lublinie wyższa niż średnia dla kraju. A jak w województwie?

Wciąż utrzymuje się niemal dwukrotnie wyższa frekwencja w porównaniu z poprzednimi eurowyborami. W Lublinie jest ona nawet większa niż średnia dla kraju.
Speed Car Motor Lublin lepszy od Get Well Toruń. Udany debiut Łaguty

Żużlowcy Speed Car Motoru wygrali drugi mecz w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Beniaminek pokonał u siebie Get Well Toruń, ale nie było to wysokie zwycięstwo, bo sześciopunktowe. Najlepszymi zawodnikami na torze byli debiutujący w zespole gospodarzy Grigorij Łaguta i Jason Doyle z drużyny toruńskiej.
Weekend na drogach województwa. Sporo wypadków i kolizji [ZDJĘCIA]

Do kilku wypadków doszło w piątek i sobotę na drogach województwa lubelskiego. Przyczyną większości z nich była nieuwaga kierowców.
Eurowybory 2019. Znamy frekwencję na godz. 12. Jest wysoka

Frekwencja w porównaniu z poprzednimi eurowyborami jest niemal dwukrotnie wyższa. W Lublinie i województwie lubelskim jest ona większa niż średnia dla kraju.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - lublin