Wiadomości - londyn

wiadomości

bramka smsteledyskigry onlinestare gry | Start | Poczta | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći ze świata |

Wiadomości - londyn
Wiadomości - Warszawa

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Londyn

USA.Myśliwiec F-35 po raz pierwszy przeleci Atlantyk

Ministerstwo obrony USA wyraziło zgodę na pierwszy transatlantycki lot myśliwca najnowszej generacji Lockheed Martin F-35, by wziął w lipcu udział w pokazach lotniczych koło Londynu - poinformowały w środę amerykańskie i brytyjskie władze wojskowe.
Niemal milion Brytyjczyków korzystał z banków żywności w 2013 roku

Niemal milion Brytyjczyków korzystał w 2013 roku z banków żywności, co stanowi "szokujący" wzrost o 163 proc. w stosunku do 2012 roku - poinformowała w środę w raporcie organizacja pozarządowa Trussell Trust, krytykując ostatnie reformy ochrony socjalnej.
Ekspert: Rozpad Ukrainy skutkowałby zgubną konfrontacją Rosji i Zachodu

Jeśli Ukraina się rozpadnie, to Rosja i Zachód wpadną w spiralę konfrontacji, w której obie strony będą przegrane - pisze rosyjski politolog Dmitrij Trienin na łamach środowego "Financial Timesa". Jego zdaniem Rosja i USA uznają Ukrainę za obszar rywalizacji.
W.Brytania.Dowódca marynarki ostrzega Szkotów przed niepodległością

Ogłoszenie niepodległości przez Szkocję poważnie osłabi zdolności obronne marynarki wojennej Wielkiej Brytanii - ostrzegł we wtorek na łamach dziennika "Daily Telegraph" pierwszy lord morski, admirał George Zambellas.
"FT": Zachód musi określić ewentualne dalsze sankcje wobec Rosji

USA i Unia Europejska muszą określić, jakie sankcje nałożyłyby na Moskwę, gdyby zaatakowała Ukrainę; gospodarka to słaba strona Rosji i Zachód powinien uzgodnić, w jaki sposób zwiększyć presję na nią - pisze "Financial Times" we wtorkowym artykule redakcyjnym.
Cameron, Merkel i Hollande potępiają wydarzenia na wschodzie Ukrainy

Brytyjski premier David Cameron, kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Francois Hollande potępili w poniedziałek okupowanie budynków rządowych na wschodzie Ukrainy przez separatystów. Merkel i Cameron wezwali Rosję, by także potępiła te działania.
ONZ. Brak zbliżenia stanowisk w Radzie Bezpieczeństwa w sprawie Ukrainy

Rada Bezpieczeństwa ONZ zebrała się w niedzielę wieczorem, czasu lokalnego na nadzwyczajnym posiedzeniu poświęconym sytuacji na Ukrainie, zwołanym na wniosek Rosji. Wystąpienia przedstawicieli Rosji oraz Ukrainy i krajów zachodnich nie przyniosły zbliżenia stanowisk.
ONZ. Nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa w sprawie Ukrainy

Rada Bezpieczeństwa ONZ zebrała się w niedzielę wieczorem, czasu lokalnego na nadzwyczajnym posiedzeniu poświęconym sytuacji na Ukrainie, zwołanym na wniosek Rosji.
Szkocja. Szef rządu deklaruje optymizm w kwestii niepodległości

Pięć miesięcy przed referendum w sprawie odłączenia się Szkocji od Zjednoczonego Królestwa szef szkockiego rządu i rządzącej Szkockiej Partii Narodowej (SNP) Alex Salmond deklaruje optymizm w kwestii wyniku tego plebiscytu.
Protest Argentyny przeciwko brytyjskim manewrom na Falklandach

Rząd argentyński wręczył w piątek ambasadorowi W. Brytanii w Buenos Aires notę protestacyjną przeciwko planowanym brytyjskim manewrom na Falklandach, w których ma uczestniczyć broń rakietowa.
Eksport ropy z Iranu wyższy niż zakłada limit ustalony z Zachodem

Eksport irańskiej ropy jest na najwyższym poziomie od 20 miesięcy i przekracza limit 1 mln baryłek dziennie, uzgodniony w tymczasowym porozumieniu z Zachodem. Umowa ta zakłada ograniczenie przez Irańczyków programu nuklearnego.
W. Brytania. Nie żyje Sue Townsend, autorka książek o Adrianie Mole'u

Brytyjska pisarka Sue Townsend, znana czytelnikom przede wszystkim z serii książek o Adrianie Mole'u, zmarła w czwartek po krótkiej chorobie - poinformowała BBC w nocy z czwartku na piątek, powołując się na przyjaciela rodziny.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata - londyn

Najnowsze informacje - informacje 24/h - londyn