Wiadomości - londyn

wiadomości

bramka smsteledyskigry onlinestare gry | Start | Poczta | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći ze świata |

Wiadomości - londyn
Wiadomości - Warszawa

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Londyn

W.Brytania.Eurosceptycy ostrzegają przed imigrantami

# dochodzi wypowiedź rzecznika KE #
W.Brytania.Eurosceptycy ostrzegają przed imigrantami

Eurosceptyczna Partia Jedności Zjednoczonego Królestwa (UKIP) rozpoczęła we wtorek kampanię przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, ostrzegając Brytyjczyków przed imigrantami.
Tusk w "Financial Times": UE powinna uworzyć unię energetyczną

UE powinna uworzyć unię energetyczną aby zabezpieczyć sobie dostawy gazu ponieważ obecna zależność od rosyjskich dostaw surowców energetycznych powoduje słabość Europy - napisał premier Donald Tusk w artykule opublikowanym we wtorek w dzienniku "Financial Times".
ONZ i brytyjskie MSZ krytykują plany przeprowadzenia wyborów w Syrii

Wybory prezydenckie w Syrii podkopią wysiłki mające na celu znalezienie politycznego rozwiązania konfliktu, który trwa od trzech lat - ostrzegł w poniedziałek sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun. Brytyjskie MSZ oceniło, że wyniki nie będą wiarygodne.
Snowden krytykowany za udział w telekonferencji Putina.

Edward Snowden, który ujawnił programy inwigilacji elektronicznej prowadzone przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) i otrzymał azyl w Rosji, naraził się na krytykę za swój udział w czwartkowej telekonferencji prezydenta Władimira Putina.
"FT": naciski ws. sankcji przeciwko Rosji słabną z powodu lobbingu firm

Zdecydowana wola Unii, by wprowadzić surowe sankcje wobec Rosji, słabnie z powodu lobbingu wielkich korporacji. Firmy ostrzegają rządy, że odwet ze strony Kremla może je dużo kosztować - pisze w czwartek dziennik "Financial Times".
USA.Myśliwiec F-35 po raz pierwszy przeleci Atlantyk

Ministerstwo obrony USA wyraziło zgodę na pierwszy transatlantycki lot myśliwca najnowszej generacji Lockheed Martin F-35, by wziął w lipcu udział w pokazach lotniczych koło Londynu - poinformowały w środę amerykańskie i brytyjskie władze wojskowe.
Niemal milion Brytyjczyków korzystał z banków żywności w 2013 roku

Niemal milion Brytyjczyków korzystał w 2013 roku z banków żywności, co stanowi "szokujący" wzrost o 163 proc. w stosunku do 2012 roku - poinformowała w środę w raporcie organizacja pozarządowa Trussell Trust, krytykując ostatnie reformy ochrony socjalnej.
Ekspert: Rozpad Ukrainy skutkowałby zgubną konfrontacją Rosji i Zachodu

Jeśli Ukraina się rozpadnie, to Rosja i Zachód wpadną w spiralę konfrontacji, w której obie strony będą przegrane - pisze rosyjski politolog Dmitrij Trienin na łamach środowego "Financial Timesa". Jego zdaniem Rosja i USA uznają Ukrainę za obszar rywalizacji.
W.Brytania.Dowódca marynarki ostrzega Szkotów przed niepodległością

Ogłoszenie niepodległości przez Szkocję poważnie osłabi zdolności obronne marynarki wojennej Wielkiej Brytanii - ostrzegł we wtorek na łamach dziennika "Daily Telegraph" pierwszy lord morski, admirał George Zambellas.
"FT": Zachód musi określić ewentualne dalsze sankcje wobec Rosji

USA i Unia Europejska muszą określić, jakie sankcje nałożyłyby na Moskwę, gdyby zaatakowała Ukrainę; gospodarka to słaba strona Rosji i Zachód powinien uzgodnić, w jaki sposób zwiększyć presję na nią - pisze "Financial Times" we wtorkowym artykule redakcyjnym.
Cameron, Merkel i Hollande potępiają wydarzenia na wschodzie Ukrainy

Brytyjski premier David Cameron, kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Francois Hollande potępili w poniedziałek okupowanie budynków rządowych na wschodzie Ukrainy przez separatystów. Merkel i Cameron wezwali Rosję, by także potępiła te działania.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata - londyn

Najnowsze informacje - informacje 24/h - londyn