Wiadomości - krakow
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - krakow

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Krakow

Nowa restauracja Skarbnica Smaku - w samym sercu Nowej Huty

Kotlet schabowy z kością dla Lenina, pierogi z gęsiną, befsztyk tatarski, a na deser krem sułtański - tak zjeść można od wczoraj na placu Centralnym w nowo otwartej restauracji Skarbnica Smaku.
Spółki miejskie. Detronizacja w MPEC

- Iwona Król nie pracuje na stanowisku dyrektora - poinformował w piątek zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Ale od decyzji sądu odwołuje się do drugiej instancji.
Gigantyczna kara dla krakowskiej firmy. Nie zadbali o dane wrażliwe

Urząd Ochrony Danych Osobowych ukarał krakowską Grupę Morele.net. Zdaniem UODO firma niewystarczająco zabezpieczyła dane 2,2 mln osób, które dostały się w ręce hakerów.
Hulajnogi elektryczne nie wjadą do miejskich parków? Krakowski radny chce zakazu

Początek września, skrzyżowanie we Wrocławiu. W jadącego na hulajnodze 25-latka wjeżdża kierowca subaru. Siła uderzenia jest tak duża, że mężczyzna ląduje kilkadziesiąt metrów dalej. Umiera na miejscu. To - jak na razie - najtragiczniejszy w skutkach wypadek z udziałem elektrycznego urządzenia, które w tym roku szturmem wjechało do polskich miast.
Święto Stanisława Lema. Pokaz i wspominanie

Literacki wrzesień pod Wawelem kończy się świętem Stanisława Lema (urodził się 12 września 1921 r.). Kraków będzie wspominał wizjonera i pisarza we wtorek, 24 września.
CBŚ rozbiło siatkę pedofilów. Działali na terenie trzech województw

Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali sześć osób podejrzanych o posiadanie i rozpowszechnianie pedofilskich nagrań. Przestępców zatrzymano m.in. na terenie Małopolski.
Zamiast parkingu dla Flixbusów mieszkańcy Grzegórzek chcą parku dla ludzi

Mieszkańcy Grzegórzek chcieli, by na ostatnim skrawku zieleni w sąsiedztwie powstał park kieszonkowy. Zgłosili projekt do budżetu obywatelskiego. W odpowiedzi usłyszeli, że zadrzewiony teren gmina sprzeda.
82-latek potrącił matkę i jej pięcioletnie dziecko. Przywieziono ich do szpitala, interweniował śmigłowiec LPR

Do dramatycznego wypadku doszło w Rabce-Zdroju. 82-letni kierowca wjechał na chodnik i potrącił młodą kobietę idącą z dzieckiem. 5-latka do szpitala w Krakowie-Prokocimiu przewiózł śmigłowiec LPR.
Wybory parlamentarne 2019. Aktywiści pytają polityków o klimat

Wybory parlamentarne 2019. Aktywiści walczący z kryzysem klimatycznym przepytują krakowskich kandydatów do Sejmu o ich poglądy na temat ekologii w mieście, np. ruchu rowerowego, rewitalizacji kamieniołomu Liban, planu zagospodarowania ul. Wesołej.
Targi kosmetyków naturalnych w Krakowie. Ekotyki w sobotę w pałacu Czeczotka

21 i 22 września to w Krakowie kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych. Ekotyki, na których spotkamy wystawców dbających o ekologię i skład produkowanych kosmetyków, po raz kolejny zawijają do pałacu Czeczotka.
Wybory parlamentarne 2019. Wojewoda Ćwik: 'Ktoś włamał się na moje konto, sfabrykował maile"

Wybory parlamentarne 2019. Wojewoda małopolski, Piotr Ćwik (PiS), w piątkowe popołudnie zwołał konferencję prasową. Poinformował media, że ktoś włamał się na jego prywatną skrzynkę mailową i sfabrykował korespondencję między nim a jedną z pracownic urzędu. Jego działanie skrytykował przewodniczący rady miasta Dominik Jaśkowiec.
Wybory parlamentarne 2019. Dodatkowe środki na filtry do oczyszczaczy powietrza dla szkół

Wybory parlamentarne 2019. W 2018 r. ponad 4 tys. oczyszczaczy powietrza trafiło do krakowskich szkół, przedszkoli i żłobków. Do prawidłowego działania oczyszczacze potrzebują jednak regularnej wymiany filtrów, na które z budżetu przeznaczono dotychczas ok. 100 tys. zł. Na wniosek radnych z klubu Przyjazny Kraków na filtry dla szkół przyznano dodatkowe 600 tys. zł. Środki w wysokości 140 tys. zł trafią także do szkół niesamorządowych.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - krakow