Wiadomości - krakow
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - krakow

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Krakow

Rafał Janicki: Trzeba żyć wiarą, że w Wiśle będzie stabilnie

- Ostatni rok był dla mnie trudny. Czy miałem obawy przed podpisaniem kontraktu z Wisłą? Nie powiem, że nie - przyznaje Rafał Janicki. 27-letni obrońca związał się z krakowskim klubem dwuletnią umową. Od 2010 r. był piłkarzem Lechii Gdańsk, ale ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w Lechu Poznań.
Z Gruzji do Krakowa. Pamięć o pułkowniku Jerzym Turaszwilim

Rok temu skwer przy zbiegu ul. Zwierzynieckiej i Tarłowskiej otrzymał imię pułkownika Jerzego Turaszwilego, mało znanego gruzińsko-polskiego bohatera. Teraz powstał o nim dokumentalny film "Z Gruzji do Krakowa".
Pomysł grupy radnych: zajęcia z edukacji seksualnej w krakowskich szkołach

Grupa radnych chce, by w krakowskich szkołach organizacje pozarządowe mogły prowadzić zajęcia z edukacji seksualnej - uczyć zapobiegania ciążom wśród nastolatek oraz chorobom przenoszonym drogą płciową.
Nadchodzi nocny burmistrz Krakowa. Czym się zajmie?

W czerwcu radni zdecydują, czy Kraków wzorem innych turystycznych miast będzie miał nocnego burmistrza. Projekt uchwały został już złożony.
ZNP podaje do sądu małopolską kurator. Powód: wypowiedź o strajkach i alarmach

Związek Nauczycielstwa Polskiego podaje do sądu małopolską kurator oświaty Barbarę Nowak za jej słowa wiążące strajk nauczycieli z alarmami bombowymi. - Decyzję już podjąłem. Daliśmy jej tydzień na przeprosiny. Nie przeprosiła - mówi szef ZNP Sławomir Broniarz.
Koalicja Europejska podsumowuje i apeluje: idźcie na wybory!

- Każdy z nas ma jeden głos. Niech każdy z nas weźmie za niego odpowiedzialność - apelowała Róża Thun podczas konferencji Koalicji Europejskiej podsumowującej wybory do Parlamentu Europejskiego. Wybory już w niedzielę!
Policyjny Black Hawk monitoruje powódź. Zobacz film i zdjęcia z przelotu nad Krakowem

W piątek z terenu Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie wzbił się w górę śmigłowiec S-70i Black Hawk z Komendy Głównej Policji. Cel przelotu maszyny: monitorowanie sytuacji powodziowej w Małopolsce.
Trzeci transfer Wisły Kraków: obrońca Rafał Janicki

Rafał Janicki związał się z krakowskim klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o rok.
Pomnik AK. Miasto ogłasza kolejne konsultacje społeczne, finał we wrześniu

Nowe konsultacje społeczne w sprawie upamiętnienia Armii Krajowej w Krakowie rozpoczną się 1 czerwca i potrwają do połowy września 2019 r. Propozycje co do formy i miejsca uczczenia pamięci żołnierzy AK można wysyłać do Miejskiego Centrum Dialogu do 30 czerwca.
FlixBus uruchamia nowe kursy. Połączy Kraków z chorwackim kurortem

FlixBus uruchamia nowe połączenia z Chorwacją. Od połowy czerwca bezpośrednio z Krakowa dotrzemy do Splitu, a z Warszawy do Puli.
Juwenalia 2019. Studenci z kluczami do bram Krakowa. "To miasto należy do nas"

Od poniedziałku w Krakowie trwają juwenalia - coroczne święto studentów. W piątek przez miasto przeszedł barwny korowód. Studenci odebrali z rąk władz Krakowa symboliczne klucze do bram miasta. I symbolicznie przejęli nad nim władzę na nadchodzący weekend.
321 kosztowności w Sali Kazimierzowskiej wawelskiego skarbca

Naczynie w kształcie polskiego orła z królewskiej zastawy, klejnoty ze skarbca Radziwiłłów w Nieświeżu, bizantyjską gemmę z kolekcji Karola Lanckorońskiego, srebra kredensowe i wiele innych cennych przedmiotów można od piątku oglądać w nowo wyposażonej Sali Kazimierzowskiej Zamku Królewskiego na Wawelu. Modernizacja i aranżacja wnętrza kosztowały 1 045 500 zł.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - krakow