Wiadomości - komentarze
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - komentarze

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Komentarze

Lewicowcy wszystkich opcji, łączcie się! Jak nie teraz, to kiedy?

Przez ostatni rok wasz taniec dookoła siebie nawzajem, umizgi i dawanie sobie kosza, egoistyczne motywy, wzajemne złośliwości i niejasne komunikaty wywoływały w waszym elektoracie frustrację, rozbawienie i ostatecznie rozczarowanie.
Owsiak: Może rzeczywiście trzeba kształcić dzieci za granicą?

My, jako dziadkowie, dzisiaj także byliśmy pełni wyczekiwania werdyktu szkolnego naszej wnuczki. No i ulga - jest na liście. Może nie jej wymarzonej szkoły, ale szkoły w Warszawie.
Uchodźców coraz mniej. Szumu w sieci coraz więcej

We Włoszech napływ uchodźców gwałtownie zmalał, ale intensywność relacji medialnych na ich temat poszybowała w górę. Pora powstrzymać ten absurd.
Niewielu wierzących traktowało Jezusa z taką powagą jak on. 10 lat temu zmarł Leszek Kołakowski

Wiele lat temu, gdy jedliśmy razem ozorki w galarecie w dawnej kantynie wojskowej obok Instytutu Filozofii w Warszawie powiedział poirytowany: "Przestań ciągle mówić do mnie >panie profesorze!". "A jak mam mówić?" - zapytałam. "Mistrzu!" - zażartował.
Telebimy i parkingi w obronie Polski i Kościoła

Rząd finalizuje sprawę przekazania zakonowi oblatów ponad pięciu hektarów Świętokrzyskiego Parku Narodowego. U podnóża góry powstaną parkingi, zostaną ustawione telebimy i całonocne oświetlenie. Za akcją stoi Maciej Bodasiński, organizator Różańca do Granic.
Nie wszystko Gold, co się świeci. Nawet w rękach Jacka Kurskiego [POLITYKA TELEWIZYJNA]

Czy Andrzej Seweryn mógłby wziąć udział w kampanii wyborczej PiS-u? A Janusz Gajos? Olgierd Łukaszewicz? Nie. A jednak prezes TVP chce te twarze obrony polskiej demokracji przed PiS-em wykorzystać w kampanii wyborczej PiS-u właśnie.
Jesteśmy w absolutnej czołówce światowej egzorcystyki

Przodujemy zarówno pod względem liczby specjalistów, jak i efektów i zasięgu ich działania. Ani Francja, ani Niemcy, ani Stany Zjednoczone, ani nawet Węgry nie mogą się czymś takim pochwalić, ba! chyba nawet nie wiedzą, że coś takiego istnieje
Aktywiści miejscy: Decentralizacja tak, ale oparta na solidarności

Samorządowcy często wierzą, że budowa infrastruktury przyniesie rozwój. Niestety, bez skoordynowanej polityki państwa nie zawsze da to rezultaty. Przykłady? Budowa ogromnego dworca kolejowego w Łodzi czy lotniska w Radomiu, które stoją puste.
Nadszedł czas, żeby pozwać Episkopat

Dziwię się, że organizacje broniące praw osób homoseksualnych nie pozywają Episkopatu do sądu. Przedstawiciele Kościoła publicznie lżą innych ludzi. Z tym się nie polemizuje - za to się karze.
Dlaczego Jarosław Kaczyński tak upokarza Beatę Szydło?

Wysłanie Szydło do walki o to samo stanowisko po raz drugi jest dowodem na to, że doradcy prezesa PiS nie mają pojęcia o Europie - albo że Jarosław Kaczyński jest nadzwyczaj perfidną osobą.
Rosja, Unia i my, pożyteczni idioci. Polska zepchnięta na margines Europy

Rozdział najważniejszych stanowisk unijnych skończył się dla Polski katastrofą. Jarosław Kaczyński powinien się zastanowić, gdzie zaprowadziła nas jego polityka europejska.
Adam Bodnar, rzecznik wszystkich Polaków

W sytuacji, gdy władza uzurpuje sobie prawo do totalnego wpływania na losy każdego z nas, obywatele mają w Adamie Bodnarze wrażliwego, mądrego i odważnego obrońcę.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - komentarze