Wiadomości - kielce
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - kielce

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Kielce

Wybory do europarlamentu 2019. Nowi europosłowie, Tarczyński z zamrożonym mandatem

Wybory do europarlamentu 2019. Poseł PiS Dominik Tarczyński został europosłem, ale mandatu na razie nie obejmie. Będzie to możliwe, kiedy Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej.
Wybory do europarlamentu 2019. Adam Jarubas wygrał w największych świętokrzyskich miastach

Wybory do europarlamentu 2019. Adam Jarubas z Koalicji Europejskiej otrzymał najwięcej głosów w Kielcach, Ostrowcu, Sandomierzu, Skarżysku i Starachowicach oraz w pięciu mniejszych gminach. W pięciu innych wygrał Patryk Jaki, a w pozostałych 87 w województwie świętokrzyskim Beata Szydło.
Sytuacja powodziowa na Wiśle opanowana. Poziom wody spada

Choć stan alarmowy na Wiśle w województwie świętokrzyskim nadal się utrzymuje, to poziom wody spada. - Jeżeli nie będzie opadów, to w ciągu doby woda zejdzie poniżej poziomu alarmowego - mówią strażacy.
Wybory do europarlamentu 2019. W Kielcach wygrał Jarubas przed Jakim i Szydło

Wybory do europarlamentu 2019. Adam Jarubas z Koalicji Europejskiej otrzymał najwięcej głosów w Kielcach 16 731. Lider świętokrzyskiego PSL wyprzedził kandydatów z listy PiS Patryka Jakiego (13 108) i Beatę Szydło (10 406).
Wybory do europarlamentu 2019. Rekord w gminie: 83 proc. osób zagłosowało na PiS

Wybory do europarlamentu 2019. Rekordowe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości w gminie Osiek w powiecie staszowskim. Na kandydatów tego ugrupowania oddano tam w niedzielę 83,2 proc. głosów.
Wybory do europarlamentu 2019. Ponad 60 proc. na PiS w dziewięciu świętokrzyskich powiatach

Wybory do europarlamentu 2019. Zdecydowane zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości we wszystkich 13 powiatach ziemskich w województwie świętokrzyskim. Rekordowe poparcie PiS miało w staszowskim - 68,06 proc.
Wybory do europarlamentu 2019. W Kielcach KE wygrywa z PiS, ale w powiecie jak na Podkarpaciu

Wybory do europarlamentu 2019. W Kielcach Koalicja Europejska zdobyła 43,62 proc. głosów, a Prawo i Sprawiedliwość - 41,80 proc. W powiecie kieleckim przygniatające zwycięstwo PiS - 65,82 proc.
Kiedyś miała 9 tys. studentów. Teraz istnienie tej uczelni jest poważnie zagrożone

Wszechnica Świętokrzyska traci prawo kształcenia nowych nauczycieli, bo nie spełniła kryteriów znowelizowanej ustawy o szkolnictwie wyższym. Choć dla swoich studentów przygotowała alternatywę, jej istnieje jest zagrożone.
Wybory do europarlamentu 2019. Oni raczej zdobędą mandaty [LISTA]

Wybory do europarlamentu 2019. Z sondażowych wyników exit poll IPSOS dla TVN24 wynika, że najlepszy wynik w Polsce zdobyła była premier Beata Szydło.
Eurowybory 2019. Politolog: PiS grał na wielu lękach, KE odpuściła

Wybory do europarlamentu 2019. - PiS świetnie zorganizował swoją kampanię, kandydaci mobilizowali elektorat z małych miejscowości. Na tym tle widać było słabość Koalicji Europejskiej, która z reguły adresowała swój przekaz do miejskiego elektoratu - mówi dr Rafał Miernik, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Wybory do europarlamentu 2019. Wielka radość w sztabie PiS. TVP chciała, żeby przećwiczyli, jak się będą cieszyć

Wybory do europarlamentu 2019. - Mam takie przekonanie, że to, co za chwilę usłyszymy, będzie nas satysfakcjonować - powiedział tuż przed ogłoszeniem sondażowych wyników wyborów poseł Krzysztof Lipiec, szef PiS w Świętokrzyskiem. I nie pomylił się.
Wybory do europarlamentu 2019. Umiarkowane zadowolenie, ale i niedosyt w Wiośnie Roberta Biedronia

Wybory do europarlamentu 2019. - Najważniejsze, że jesteśmy na trzecim miejscu - powiedziała Małgorzata Marenin, koordynatorka Wiosny Roberta Biedronia w Świętokrzyskiem, po ogłoszeniu sondażowych wyborów.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - kielce