Wiadomości - informacje-o-wyscigach-rowerowych
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - informacje-o-wyscigach-rowerowych

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Informacje o wyscigach rowerowych

Puchar i agrest

Tym razem, przełamując czteroletnią tradycję, puchary wyprodukowało studio ZoBaK, czyli zespół w składzie Zosia, Basia, Kemot. Ceremonia odbyła się po alleycacie W ogniu. Po skromnych dwóch wyścigach w tym sezonie można też zobaczyć aktualną klasyfikację. Nowi zawodnicy, których imię pokrywa się w Pucharze z innymi, roboczo dostali dopisek z datą debiutu na Alleypiaście - wszelkie postulaty zmiany nazwy lub dodatku mile widziane (na forum lub przez maila). Niespodziewanie pojawiła się też zamieszczona przez Agresta, nieco kłująca relacja z lipcowego alleycata W ogniu. Na koniec, zdjęcia z Eksperymentalnego uzupełniono o nowe ujęcia z trasy. A teraz w napięciu oczekujemy herosa, który przygotuje następny wyścig.
Eksperymentalny Alley

Stawów Goliana (tj. okolica skrzyżowania ulic: Stawowej i Marii Skłodowskiej-Curie) w Grodzisku Mazowieckim i pomóż Profesorowi w zrewolucjonizowaniu świata, a za swoją ciężką pracę na pewno zostaniesz dobrze wynagrodzony.
Dlaczego płoną? - alleycat w Otwocku

Kościuszki, Jana Pawła II, Reymonta, Marusarzówny, Słowackiego to nazwy kilku ulic w Otwocku, przy których znajdowały się drewniane budynki, tzw. świdermajery, które spłonęły. Dochodzenie w sprawie pożarów umorzono. Jednak czy dołożono wszelkich starań, aby wyjaśnić przyczyny zniszczenia budynków? A może te wszystkie pożary coś łączy? Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedź na te pytania i lubisz zabawę to przyłącz się. Przyjedź do Otwocka 14 lipca.
Gwiezdne wojny, czyli koniec Wielkiej Niedźwiedzicy

Panna z kosą pokonała Ursa Major w starciu nad Ursusem Północnym. Los osiedla Szamoty wydaje się być przesądzony.W żałobnej ciszy obejrzyjmy wyniki i zdjęcia oraz poruszającą relację autorstwa Hipka.
Alleypiast - Panny: do przerwy (0:1). Druga połowa w sobotę.

Demoniczna drużyna z Ursusa rozbiła zawodników Alleypiasta w pierwszej połowie spotkania. Poziom gry był naprawdę żałosny. Inicjatywą wykazali się jedynie Lewanowski i Wasiakowski, reszta zespołu Alleypiasta sprawiała wrażenie jakby nieobecnych. Mobilizacja! Jeśli sobotnie starcie przypieczętuje porażkę, miejsce "Alleypiast - Pany" zajmie "Alleypiast - Panny": Twój rower Ci tego nie wybaczy! Druga połowa w sobotę 3 grudnia o godz. 19:00 tam gdzie ostatnio (skwer w okolicach stacji PKP w Ursusie - wylot ulicy Wojciechowskiego). Nie zapomnijcie o mapie Warszawy, Piastowa, 5zł na nagrody i zamknięciu rowerowym. Honor albo hańba - wszystko zależy od Ciebie!
Alleycat 7 Panien

Dlaczego zakłady w Ursusie popadły w ruinę? Kim była siódma córka właściciela? Co czeka mieszkańców osiedla na zburzonych halach? Spotykamy się w sobotę 26 listopada o godz. 19:00 na skwerze w okolicach stacji PKP w Ursusie (wylot ulicy Wojciechowskiego). Zabieramy ze sobą oświetlenie, plan Warszawy i Piastowa oraz zamknięcie rowerowe ze względu na metę. Wpisowe 5zł przeznaczone na nagrody. Do zobaczenia wkrótce! PS: Wejdź dalej, obejrzyj, przekaż innym!
Wypominki 2011

Listopad jest miesiącem ożywionych alternatywnie. Toteż co roku w tym czasie szczególnie wzmaga się ta podejrzana aktywność. Specjalne znaczenie przypisuje się dacie 9 listopada. Z tej też okazji powstała nowa wersja gregoriańskich wypominków. Obejmuje ona wszystkie alleycaty pucharowe i przedpucharowe. W ten sposób nieobjęte pamięcią pozostały tylko dwa wyścigi specjalne (Urodzinowy i Sprint), złożone kiedyś w ofierze przebłagalnej.
Puchar 2010

Puchary za sezon 2010 uwolniliśmy po lipcowym alleypiaście. Ceremonię uzupełniającą, dla nieobecnych na nim, zrobimy na następnym wyścigu, ponieważ z niefrasobliwości naszego archiwisty ;) pamiątkowe druki nie dotarły na wczorajszy alley :( Niusem dnia są natomiast statystyki z poszczególnych sezonów, zebrane w na nowo zorganizowanym dziale.
Ostatni wolny Alleypiast

piątek (5.08.2011r.) o godzinie 19:30 przed Pałacem Ślubów w Pruszkowie. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą roweru, oświetlenia i opłaty startowej – 5zł.
Materiały operacyjne z Moczarów


Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - informacje-o-wyscigach-rowerowych