Wiadomości - gorzow-wielkopolski
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - gorzow-wielkopolski

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Gorzow Wielkopolski

Odbudowa wieży katedralnej postępuje. Jest konstrukcja pod przyszły hełm

Wreszcie są widoczne dla każdego przechodnia efekty odbudowy wieży katedralnej. Na jej szczycie stanęła drewniana konstrukcja spalonego dwa lata temu hełmu.
Liczyli na Lecha, Pogoń, Lechię czy Wisłę, a los dał im w pucharze Olimpię Zambrów

"Pamiętasz, kiedy na Olimpijskiej pachniało dobrą piłką? Jest duże prawdopodobieństwo, że do Gorzowa zawita zespół z PKO BP Ekstraklasy bądź też Fortuny I ligi" - Stilon liczył na szczęśliwy los, mocnego przeciwnika. Taki ciągle może się trafić, ale tylko wtedy, jeśli przebrniemy przez 1/32 Pucharu Polski. Tu trafiliśmy na trzecioligowca z Zambrowa, z którym zmierzymy się pod koniec września.
Marsz Równości w Gorzowie zakazany. Organizatorzy odwołali się do sądu

Dziś w południe organizatorzy Marszu Równości złożyli w Sądzie Okręgowym w Gorzowie odwołanie od decyzji prezydenta Jacka Wójcickiego zakazującej przeprowadzenia manifestacji w najbliższą sobotę. W środę powinna być znana decyzja sądu w tej sprawie.
Ukrywał się przed europejską policją przez dwa lata, wpadł pod Gorzowem. W więzieniu spędzi dziewięć lat

Po ponad dwóch latach gorzowscy policjanci złapali autora licznych oszustw. 43-latek m.in. podrabiał dokumenty. Pochodził z jednej z podgorzowskich miejscowości. Wystawiono za nim aż 16 listów gończych.
Kandydaci Koalicji Obywatelskiej. Na czele listy znalazł się Tomasz Aniśko z Zielonych

Wybory parlamentarne 2019. Numerem dwa Waldemar Sługocki z PO, potem troje posłów. Kto jeszcze? Sprawdź całą listę 24 kandydatów Koalicji Obywatelskiej.
Dopiero wybrzmiały ostatnie dźwięki, a już wiemy, kiedy kolejny Pol'and'Rock

26. Pol'and'Rock odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia 2020 r. Pierwszym zespołem, który przyjął zaproszenie na festiwal, jest Pidżama Porno.
Po obozie stalowcy na ostatnich nogach, a za mecz z ekstraklasą zebrali zasłużone pochwały [ZDJĘCIA]

Tygodniowe zgrupowanie w Dębnie, gdzie jak zwykle nie było lekko, gorzowscy piłkarze ręczni zakończyli turniejem, w którym raz zmierzyli się z elitarną Pogonią Szczecin oraz dwa razy z pierwszoligową Gwardią Koszalin. Stali wyszedł bilans 1-2. - Wyniki nie były tu ważne, bo na boisko ruszyliśmy z marszu, po ciężkiej pracy, a i tak z Pogonią zagraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie - powiedział trener Dariusz Molski.
Marsz Równości w sobotę zakazany. Jest decyzja prezydenta Jacka Wójcickiego

Prezydent Gorzowa wydał decyzję o zakazie organizacji zgromadzeń w mieście w dniu 24 sierpnia. Jedno jednak się odbędzie: to zgromadzenie pod hasłem "Informacja o współczesnych zagrożeniach", które zostało zgłoszone jako pierwsze.
Marsz Równości idzie zawsze. W Gorzowie też pójdzie [ROZMOWA]

- Ludzie spotkają się z nietolerancją nie tylko w szkołach, w pracy, ale i swoich domach. Chodzi o to, żeby nie czuli się samotni ze swoimi problemami - mówią organizatorzy Marszu Równości w Gorzowie.
Na czele listy PSL do Sejmu Jolanta Fedak, za nią Jan Świrepo [WYBORY PARLAMENTARNE 2019]

Natomiast Olimpia Tomczyk-Iwko, liderka Kukiz'15, zepchnięta dopiero na 10. miejsce. Ostatnie dostaje Łukasz Mejza, działacz Bezpartyjnych Samorządowców.
Przebudowa ul. Sikorskiego trwa. Zmiany na skrzyżowaniu z Orląt Lwowskich

Od środy, 21 sierpnia wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje wprowadzenie zmian w rejonie skrzyżowania tej ulicy z ul. Orląt Lwowskich. Na odcinku od ulicy Orląt Lwowskich do Kosynierów Gdyńskich ulica Sikorskiego zostanie zamknięta.
Koniec Lata Party już w najbliższy weekend

Może to jeszcze nie koniec lata, ale na pewno zbliża się koniec wakacji. Jak co roku w Gorzowie specjalna impreza w nadchodzący weekend: Koniec Lata Party.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - gorzow-wielkopolski