Wiadomości - gliwice
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - gliwice

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Gliwice

Ranking inwestycji miast. Gliwice wydają najwięcej, świetny wynik Rybnika, Jaworzna i Tychów

Miesięcznik Wspólnota opublikował najnowszy ranking inwestycji miast. Gliwice okazały się liderem, zestawienie zamykają Świętochłowice. Katowice, oceniane razem z innymi miastami wojewódzkimi, też są w dole tabeli
Piast Gliwice grał do końca. Szczęśliwa wygrana z Rakowem Częstochowa

Piast Gliwice pokonał na własnym boisku Raków Częstochowa. Gliwiczanie skutecznie odwrócili losy meczu. Niebiesko-czerwoni po golu Felicia Browna Forbesa odpowiedzieli dwoma trafieniami i dopisali trzy punkty do swojego dorobku.
Idzie rewolucja. Jedna aplikacja wystarczy, żeby jeździć wszystkim czym się da po mieście

Co zrobić, żeby w miastach metropolii mniej osób każdego poranka odruchowo wybierało własny samochód, by dojechać do pracy i dowieźć dzieci do szkoły?
Szczęście odwróciło się od Piasta Gliwice. "Musimy sobie z tym poradzić"

Piast Gliwice ma w nogach dwa przegrane mecze z rzędu. Piłkarze powtarzają więc, że w piątek, gdy na Śląsk przyjedzie Raków Częstochowa, będą liczyły się dla nich tylko trzy punkty.
Gliwiccy sędziowie piszą do ministra sprawiedliwości. Nie chcą orzekać z Arkadiuszem Cichockim, zamieszanym w aferę hejterską

72 sędziów okręgu gliwickiego podpisało się pod listem do ministra sprawiedliwości oraz prezesa Sądu Okręgowego w Gliwicach. Domagają się zarządzenia przerwy w wykonywaniu czynności służbowych przez zamieszanego w aferę hejterską sędziego Arkadiusza Cichockiego oraz wprowadzenia zasad skutecznej ochrony ich danych osobowych.
Więzień pozwał areszt za częste kontrole

W areszcie śledczym w Gliwicach nękano więźnia, który skarżył się na trudne warunki pobytu - uznał Sąd Apelacyjny w Katowicach, przyznając mężczyźnie 10 tys. zł zadośćuczynienia. Sąd uznał, że dyrekcja placówki nie utrudniała jednak skazanemu praktyk religijnych.
Waldemar Fornalik już dwa lata w Piaście Gliwice. Lepiej być nie mogło!

- Wszyscy nas postrzegają jako faworyta, ale dopiero na boisku trzeba pokazać, że faktycznie się nim jest - mówi Waldemar Fornalik, trener Piasta Gliwice przed piątkowym meczem z Rakowem Częstochowa.
Specjalne urządzenia ułatwią gliwickim rowerzystom przejazd przez skrzyżowania

Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach systematycznie testuje i rozbudowuje system detekcji rowerzystów. W ostatnim czasie w mieście pojawiło się pięć nowych urządzeń, które ułatwią użytkownikom rowerów poruszanie się po skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych.
Waldemar Fornalik ma wątpliwości, czy Piast Gliwice powinien kończyć w dziesiątkę

- Pogratulowałem mojej drużynie determinacji - powiedział Waldemar Fornalik, trener Piasta Gliwice, po przegranym meczu z Cracovią.
Szef Związku Miast Polskich o specustawie PiS dla kopalń. "To przypomina stan wojenny"

Wyobraź sobie, że budujesz albo kupujesz dom w miejscu, gdzie nie ma kopalni. Potem minister samodzielnie decyduje, że będzie pod nim wybierany węgiel. Nie będziesz miał nic do powiedzenia - mówi Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic, o PiS-owskim projekcie ustawy dla kopalń.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - gliwice