Wiadomości - gliwice
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - gliwice

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Gliwice

W Gliwicach więcej miejsc niż absolwentów, ale są uczniowie, którzy nie dostali się mimo dobrych wyników

W pierwszych klasach szkół średnich w Gliwicach przygotowano więcej miejsc niż było absolwentów podstawówek i gimnazjów. Są jednak tacy uczniowie, którzy i tak się nie dostali, mimo dobrych wyników.
Piast Gliwice to drużyna, w której każdy robi postępy. BATE będzie miało ciężko

- Podoba mi się, że w Piaście na boisko wychodzą tylko piłkarze, którzy pod każdym względem są przygotowani do gry. No i bardzo mi się podoba, że przy trenerze Fornaliku oni wszyscy robią postępy. Nie wydaje mi się więc, że Białorusini od razu rzucą się do ataków. Przekonali się, że Piast jest groźny. Zobaczymy, na ile Piasta rozpracowali, na ile będą umieli zneutralizować jego mocne strony. Pierwszy mecz dał im wiele do myślenia - mówi Jarosław Kaszowski.
Sportowe legginsy, buty, koszulka i opaska na głowie. 81-latka z Chorzowa przebiegła ekstremalny Runmageddon

Sportowe legginsy, buty, koszulka i opaska na głowie. Najpierw rozgrzewka, a potem z pełną werwą na tor przeszkód. Aleksandra Raczyńska, seniorka z Chorzowa, staje w szranki z najtwardszymi zawodnikami.
Od dwóch lat szukali dawnego kościoła. Efekt zaskoczył wszystkich

Grupa pasjonatów i archeologów poszukiwała w Gliwicach śladów po kościele św. Jerzego. Ostatni ślad po budowli to mapy z XIX w.
Uwaga na pogodę! Meteorolodzy ostrzegają przed ulewami, burzami i gradem

Biuro Prognoz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydało ostrzeżenia: w niedzielę do wieczora na terenie większości powiatów województwa śląskiego mogą pojawić się ulewne deszcze oraz burze z porywistym wiatrem i opadami gradu.
Piast Gliwice bez Superpucharu. Lechia Gdańsk bardziej skuteczna

Piast Gliwice nie dał rady Lechii Gdańsk i nie zdobył kolejnego trofeum. Mecz o Superpuchar Polski miał zaskakująco jednostronny przebieg. W Gliwicach myślą już o rewanżu z BATE Borysów w eliminacjach Ligi Mistrzów.
Władysław Hasior - artysta totalny. Wernisaż przekrojowej wystawy w Muzeum w Gliwicach

Okrzyknięto go prekursorem polskiego pop-artu. Porównywany był do Warhola. Mistrz sztuki asamblażu. Dziś w gliwickim muzeum otwiera się wystawa o twórczości Władysława Hasiora.
Drastyczna podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ale nie we wszystkich miastach

Część miast zdecydowała się na drastyczne podwyżki za wywóz śmieci. Urzędnicy wyjaśniają, że to konieczność spowodowana wzrostem cen paliwa i energii elektrycznej. Mimo to są jednak miasta, które cen nie podnoszą.
Waldemar Fornalik zadowolony z gry i remisu w Lidze Mistrzów

- Myślę, że zagraliśmy dobry mecz. Wynik jest korzystny, ale mógł być lepszy - powiedział trener Piasta Gliwice po remisie z BATE Borysów (1:1) w eliminacjach Ligi Mistrzów
Piast Gliwice pokazał się z dobrej strony na Białorusi. Remis z BATE w Lidze Mistrzów

Bardzo dobry występ Piasta Gliwice w pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów. BATE Borysów, które w tym roku potrafiło pokonać Arsenal Londyn, z kłopotami osiągnęło remis. Rewanż w Gliwicach. Kto awansuje, jest sprawą otwartą!
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - gliwice