Wiadomości - gieldabk
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - gieldabk

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Bankier - Giełda::::::.........Kończąc kolejny tydzień 2019 roku, spójrzmy na najważniejsze i najciekawsze wykresy ostatnich siedmiu dni.


Średnia przemysłowa Dow Jonesa zakończyła pod kreską piąty tydzień z rzędu. Piątkowa sesja na nowojorskich parkietach nie przyniosła takich wzrostów, na jakie liczono przed jej rozpoczęciem.


Akcje CD Projektu ustanowiły historyczne maksimum, koncentrując na sobie znaczną część giełdowych obrotów. Mimo wzrostów głównych indeksów trudno uznać sesję za wzrostową.


Analitycy DM mBanku, w raporcie z 20 maja, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla 11 bit studios od zalecenia "kupuj" z ceną docelową na poziomie 518 zł na akcję.


TIM jest przygotowany na ewentualne spowolnienie w sektorze budowlanym w drugim półroczu 2019 roku. Sygnały płynące z rynku w kwietniu i maju są niejednoznaczne - poinformował PAP Biznes w wywiadzie prezes spółki Krzysztof Folta.


Prezentujemy najważniejsze informacje dla inwestorów oraz przegląd wydarzeń dnia. Giełda, gospodarka, polityka i wiele więcej.


Kolejny producent gier wchodzi na polską giełdę. Art Games Studio debiutuje na rynku NewConnect już po niecałych dwóch latach działalności.


CD Projekt był bohaterem  piątkowej sesji . Inwestorzy pozytywnie zareagowali na kwartalne  wyniki finansowe spółki.


Inwestorzy wyprzedawali akcje, przepraszając się z obligacjami skarbowymi, złotem i srebrem. Był to dzień odwrotu od ryzykownych aktywów.


Czwartkowa sesja na warszawskiej giełdzie przyniosła wyraźne spadki. Podobnie sytuacja wyglądała na najważniejszych parkietach świata.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - gieldabk