Wiadomości - gieldabk
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - gieldabk

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Bankier - Giełda::::::.........Po trzech dniach wzrostów wtorkowa sesja na nowojorskich giełdach przyniosła umiarkowane spadki. Wciąż niepokojąco zachowuje się rynek długu, który sygnalizuje rychłe nadejście recesji w USA.


WIG20 kontynuował we wtorek odbicie i to mimo spadków w Europie. Na samym indeksie w ciągu dnia działo się jednak niewiele - wyróżniały się akcje Dino i CCC.


Dynamiczny rozwój Dino i słabość kontrolowanych przez Skarb Państwa gigantów sprawiły, że sieć sklepów z pogranicza Dolnego Śląska i Wielkopolski wyprzedziła pod względem kapitalizacji m.in. Lotos i PGE. "Na widelcu" znajduje się także KGHM.


Lipiec przyniósł spowolnienie dynamiki zatrudnienia przy wciąż wysokim nominalnym wzroście płace w sektorze przedsiębiorstw ? wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego


Najważniejsze informacje i przegląd wydarzeń dnia z kraju i ze świata. Artykuły, które warto przeczytać dziś rano. Tematy z dzisiejszych gazet. Zacznij dzień z Bankier.pl.


Przyjęło się uważać, że dobrowolne konta emerytalne są przeznaczone tylko dla ludzi młodych i w średnim wieku. Nikt jednak nie zabrania skorzystania z IKE i IKZE osobom, które już przeszły na emeryturę lub niedługo osiągną wiek emerytalny.


Cofnięcie zezwolenia i 5 mln zł do zapłaty - taką karę na Saturn TFI nałożyła we wtorek Komisja Nadzoru Finansowego. To echa afery GetBack.


Przy pustym kalendarium makroekonomicznym uwaga rynku skupiła się na wypowiedziach polityków, w tym zwłaszcza prezydenta Donalda Trumpa domagającego się powrotu QE.


Poniedziałek przyniósł poprawę nastrojów na światowych rynkach, a WIG20 zanotował najmocniejsze wzrosty od dwóch miesięcy. Na sesji wyróżniały się m.in. akcje Cyfrowego Polsatu, CD Projektu i Prairie.


Dopiero w poniedziałek na notowaniach Getin Noble Banku pojawiła się reakcja na środowy komunikat o braku inwestora. Akcje banku znalazły się na sporym minusie.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - gieldabk