Wiadomości - finanseosobistebk
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - finanseosobistebk

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Bankier - Finanse osobiste::::::.........Liczba użytkowników fintechu Revolut, po 6 kwartałach od startu w Polsce, przekroczyła 500 tys. - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.


15 lipca bank zmagał się z problemami technicznymi w Kantorze Walutowym. Niektórzy użytkownicy kantoru walutowego Alior Banku nadal mają problemy ze zlecaniem transakcji.


Siedem osób zatrzymano w związku z prowadzonym przez wielkopolską policję śledztwem ws. przestępstw komputerowych. Według wyliczeń, sprawcy, przełamując w sieci zabezpieczenia cudzych kont bankowych, uzyskali dzięki przestępczej działalności ponad 1 mln zł.


W najbliższy weekend serwisy internetowe i aplikacje mobilne kilku banków będą nieczynne.


Jeden z użytkowników serwisu Wykop.pl wysłał pieniądze na konto upadającej giełdy kryptowalut Bitmarket. Po chwili zorientował się, że to był błąd. Przelew jeszcze nie został wysłany z banku. Czy to oznacza, że można anulować transakcję? Sprawdzamy.


Sprawdziliśmy, jaką ofertę mają banki dla klientów, którzy płacą bez użycia gotówki.


W lipcowym kalendarium na pierwszy plan zdecydowanie wysuwają się nowe tabele oprocentowania oraz cenniki dotyczące opłat i prowizji.


Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej, problemy z płatnościami kartami oraz korzystaniem z bankomatów. To część zapowiadanych przerw. 


Chętniej niż w sklepie przy kasie wypłacamy gotówkę w bankomatach - chociaż jest ich dziesięć razy mniej i bywają droższe.


Związek Banków Polskich podał, że przez pierwsze 34 godziny lipca złożono przez bankowość elektroniczną ponad milion wniosków o świadczenie z programu "Rodzina 500+" oraz o świadczenie "Dobry start".
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - finanseosobistebk