Wiadomości - elblag

wiadomości

bramka smsteledyskigry onlinestare gry | Start | Poczta | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći ze świata |

Wiadomości - elblag
Wiadomości - Warszawa

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Elblag

Chicago - Doroty Ziemnickiej

Po wakacyjnej przerwie wracają do CSE "Światowid" spotkania z Dorotą Ziemnicką i jej fotograficznymi wspomnieniami z różnych rejonów świata. Tym razem będzie to Chicago.
Wkopano Dąb Pamięci poległego policjanta

Dzisiaj w Zespole Szkół Technicznych w Elblągu odbyła się uroczystość wkopania Dębu Pamięci, po zmarłym tragicznie w 1940 roku Józefie Franczuku - przedwojennym policjancie, który został zastrzelony w Katyniu.
Nowy samochód dla drogówki - Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego

Policjanci elbląscy otrzymali nowego Fiata Ducato. Jest to Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego. Ten nowoczesny samochód ma przede wszystkim pomóc, w wykonywaniu czynności związanych z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia drogowego.
Poradnik wyborcy 2010

Nie ulega wątpliwości, że każdemu powinno zależeć na frekwencji w nadchodzących wyborach samorządowych. Zbulwersowany wieloma wpisami w tym w dużej mierze anonimów, w stylu "...ja nie idę, bo to nie ma sensu" lub " co to zmieni?" nasuwa mi się refleksja, że taki post świadczy jedynie o niewiedzy, lekkomyślności oraz lenistwie jego autora.
Jachimowicz wystartuje na prezydenta?

Takie pytanie robi się zasadne po przeczytaniu krótkiego listu, który wpłynął dziś na naszą redakcyjną skrzynkę. Opinię Dariusza Babojcia prezentujemy w całości poniżej.
Casting dla tancerzy

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza młodzież w wieku od 15 do 25 lat, uzdolnioną tanecznie, na casting do projektu tanecznego "Ballada Chopina", który odbędzie się 8 września o godz. 18:00.
Spomlek przejął Elbląską Spółdzielnię Mleczarską

Połączenie Spółdzielczej Mleczarni Spomlek i Elbląskiej Spółdzielni Mleczarskiej zostało dziś (31 sierpnia 2010 r.) wpisane do KRS. ESM będzie od tej pory funkcjonować pod nazwą SM Spomlek Oddział w Elblągu. Nowy oddział ma nadal koncentrować się na produkcji serów żółtych.
Rusza przebudowa skrzyżowania Grota Roweckiego-Trybunalska-Ratuszowa-Łączności

Rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania ulic Gen. Grota Roweckiego-Trybunalskiej-Ratuszowej- Łączności wraz z ulicami Ratuszową i Łączności. Kosztująca 2.2 mln. zł. przebudowa ma potrwać do końca listopada br.
Kabarety na zakończenie XIV Elbląskich Nocy

Ostatnia w tym roku Elbląska Noc upłynęła pod znakiem dobrego humoru. Na Podzamcze zjechali znani i lubiani kabareciarze.
Biesiada Specjala już w sobotę

Stało się już tradycją, że początek września w Elblągu to nie tylko początek roku szkolnego, ale także Biesiada Specjala.
Strzelec kończy medialną dyskusję ze Słoniną

Do redakcji wpłynęła wypowiedź elbląskiego Radnego Witolda Strzelca, którą jak sam zaznacza, zamierza zakończyć medialną dyskusję.
Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych

W Kasie CSE "Światowid" dostępne są już w sprzedaży bilety na Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych. Do 17 września w promocyjnej cenie już od 30 złotych.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata - elblag

Najnowsze informacje - informacje 24/h - elblag