Wiadomości - edziecko
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - edziecko

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


eDziecko

Czy babcia musi zajmować się wnukami? "Jaki to obowiązek? Żaden. Tylko dobra wola"

"Warto mieć z tyłu głowy, że dzieci potrzebują kontaktu z całą rodziną. I póki dziadkowie są, bo przecież wiadomo, że nikt nie trwa wiecznie, warto, aby ta relacja dziadkowie-wnukowie funkcjonowała na zdrowych zasadach". Jak powinny one wyglądać?
Klimatyzacja w mieszkaniu - który jej typ będzie dla nas najlepszy?

Klimatyzacja w czasie upalnych dni wydaje się jednym z najlepszych wynalazków ludzkości. Coraz częściej decydujemy się więc na jej instalację w prywatnych domach. Czym się kierować w trakcie wyboru klimatyzacji? Jak jej używać? Czy klimatyzacja może mieć wpływ na nasze zdrowie? Wyjaśniamy.
Dogryza, dopieka, prowokuje ciche dni. 6 oznak, że partner życzy ci źle i skrycie cię nie lubi

Niewinne żarty na twój temat, zazdrość o twoje sukcesy, złośliwości rzucane "mimochodem" w twoją stronę. Kiedy takie zachowania partnera stają się codziennością, to znak, że w związku nie dzieje się najlepiej.
Magnez - jakie są objawy niedoboru? Co jeść, aby jego stężenie było na prawidłowym poziomie?

Magnez jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowej pracy organizmu. Skutki jego niedoboru są zazwyczaj bardzo odczuwalne. Które produkty zawierają największe ilości magnezu? Kiedy potrzebna jest jego suplementacja? Podpowiadamy.
Obcasy w ciąży - czy to bezpieczne? Jakie buty są najlepsze dla kobiet w ciąży?

Obcasy w ciąży? Czy można je nosić? Tego typu pytania zadaje sobie wiele przyszłych mam. Jest to więc temat często przewijający się na forach internetowych. Czy obcasy w ciąży są bezpieczne? Wyjaśniamy.
Nie umiem być na żadnej diecie, na siłowni nie byłam osiem lat. Dietetyczka znalazła na mnie sposób

- Przychodzą do mnie ludzie, którzy w ogóle się nie ruszają. I nagle planują, że będą trzy razy w tygodniu chodzić na siłownię. Prawie nikomu się to nie udaje. Nie tędy droga - opowiada mi dietetyczka, ekspertka od budowania zdrowych nawyków żywieniowych Urszula Mijakoska. Rozmawiamy o tym, co zrobić, aby czuć się dobrze bez narzucania sobie nierealnych planów. Ustalamy plan minimum. Ale i tak nie wszystko mi się udaje.
Ćwiczenia na uda - które będą najlepsze? [PORADY+WIDEO]

Ćwiczenia na uda pomogą nam osiągnąć wymarzone efekty. Które zestawy treningowe cieszą się obecnie największą popularnością? Jak wybrać najlepszą dla nas opcję? Ćwiczenia na uda w domu czy na siłowni? Przeczytaj krótki przewodnik dla początkujących.
Projektantka radzi, by nie prać, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. "Co to znaczy konieczne? Jak jest sztywne od brudu?"

Jak wyglądają nasze przyzwyczajenia dotyczące prania? Czy jesteśmy w stanie założyć rzecz, którą już mieliśmy na sobie, bez uprania jej? Forumowicze dzielą się swoimi przyzwyczajeniami.
Ćwiczenia na pośladki - jak wybrać najlepsze? PORADY+WIDEO

Ćwiczenia na pośladki cieszą się ogromną popularnością. Jak wybrać najlepszy dla nas zestaw i o czym pamiętać w trakcie ćwiczeń? Które ćwiczenia na pośladki są najczęściej wybierane? Podpowiadamy.
Sennik: ciąża - co oznaczają sny o ciąży, porodzie i dzieciach?

Sennik wyjaśnia najpopularniejsze motywy senne. Wiele z nich wiąże się z ciążą, porodem i dziećmi. Co takie sny mogą oznaczać dla naszego życia? Są pozytywne czy negatywne? Sennik dostarcza na ten temat wielu teorii.
Badania tarczycy - dla kogo i jakie?

Badania tarczycy powinien wykonać każdy, kto zauważył u siebie niepokojące objawy, m.in. takie jak: spadek lub wzrost masy ciała, zmęczenie lub zbyt duże pobudzenie, kłopoty z koncentracją, wypadanie włosów i osłabione paznokcie. Im szybciej udamy się do lekarza w celu weryfikacji niepokojących dolegliwości, tym lepiej dla naszego zdrowia.
Truskawki dla kobiet w ciąży - jeść czy nie jeść? Obalimy mity, by spojrzeć na fakty

Na temat spożywania truskawek w czasie ciąży panuje wiele mitów. Wśród najbardziej popularnych jest to, że powodują uczulenie (zarówno u matki, jak i u dziecka), tworzenie się znamion truskawkowych, albo że w znaczący sposób przyczyniają się do otyłości. Jak jest w rzeczywistości? Ile prawdy kryje się w tych mitach?
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - edziecko