Wiadomości - drewno-pl
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - drewno-pl

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Drewno.pl

IKEA zamyka swoją jedyną fabrykę w USA

IKEA Industry, produkcyjne ramię koncernu IKEA, planuje zamknąć fabrykę mebli w Danville w Wirginii - donoszą amerykańskie media. To jedyna fabryka IKEA działająca w USA, która zatrudnia ok. 300 pracowników.
Taras gotowy na lato, czyli kilka słów o olejowaniu drewna

Leniwe, ciepłe popołudnie, słońce w zenicie, a za chwilę? nagłe załamanie pogody, letnia burza i ulewny deszcz. Brzmi znajomo? Zmienne warunki atmosferyczne mogą zniszczyć drewniany taras jeśli nie będziemy stosować odpowiednich preparatów do jego pielęgnacji. Dlatego już dziś warto uzbroić się w myjkę ciśnieniową, pędzel lub wałek oraz dobrej jakości olej do tarasów. Dlaczego właśnie olej? Bo to niezwykle proste, skuteczne i szybkie rozwiązanie - delikatne dla drewna i bezlitosne dla niesprzyjających czynników zewnętrznych.
Pfleiderer zniknie z polskiej giełdy?

Holenderska spółka Volantis Bidco ogłosiła wezwanie na akcje Grupy Pfleiderer. Jeśli proces skupu się powiedzie, producent materiałów drewnopochodnych najprawdopodobniej zostanie wycofany z warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych po ponad dwudziestoletniej obecności. Po ogłoszeniu informacji w miniony piątek, akcje Pfleiderer, które od początku roku systematycznie taniały notując spadek z ponad 34 na niecałe 20 zł za walor, zanotowały w ciągu jednej sesji wzrost o 31,16% do poziomu 26,1 zł.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - drewno-pl