Wiadomości - dietetyka
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - dietetyka

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Dietetyka

Mundur zmusił mnie do zrzucenia prawie 20 kg

Z moimi zbędnymi kilogramami walczyłam od zawsze, odkąd pamiętam byłam pulchna. A zaczęło mi to przeszkadzać w szkole podstawowej. Wcześniej były sanatoria itp. Później próbowałam walczyć sama. Dieta na własną rękę była bardzo trudna.
Jak uchronić nastolatka przed problemami z odżywianiem się?

Co zrobić aby pomóc swojemu dorastającemu dziecku w zachowaniu właściwej masy ciała i uchronić je przede niebezpiecznymi praktykami dietetycznymi? We współczesnym świecie, gdzie z każdej strony otaczają nas wizerunki nierzeczywiście szczupłych modelek i gwiazd nie jest to proste. Jednak gdy raz wpadnie się w krąg odchudzania, trudno już z niego wyjść.
Rozpuszczalna "mała czarna"

Lubię pić kawę, oczywiście w rozsądnych ilościach. Zastanawiam się jednak jaka jest różnica pomiędzy kawą naturalną a rozpuszczalną?
Sylwetka klepsydry... ? ideał kobiety...

Najważniejszy element określający kobiecą atrakcyjność to budowa ciała tworząca charakterystyczny kształt ? klepsydrę. Klepsydra jako ideał kobiecej sylwetki wiąże się z odpowiednią proporcją poszczególnych grup ciała, a mianowicie dotyczy relacji pomiędzy barkami, talią i biodrami wraz z nogami. Dążenie do perfekcyjnej figury powinno oznaczać dla kobiet koncentrowanie się nad proporcjonalnością ciała, a więc na zachowaniu węższej tali w stosunku do barków i bioder, przy czym obręcz barkowa i biodrowa powinna mieć zbliżone wymiary.
Dieta "Trzymaj wagę" strażnikiem 13 zrzuconych kilogramów

Nie wiem czy mogę powiedzieć, że kiedykolwiek zaczęła się moja walka z kilogramami, bo od jakiś dwóch lat w każdy niedzielny wieczór obiecywałam sobie, że od poniedziałku zaczynam brać się za siebie. Niestety kończyło się tylko na postanowieniu i głodzeniu się do połowy poniedziałku, po czym wieczorem nadrabiałam "zaległości". Oczywiście po porannej wstrzemięźliwości, wieczorem nadrabiałam jedzenie w podwójnej dawce. Wielokrotnie też starałam się wykluczyć słodycze z mojej codziennej diety, no ale brak silnej woli powodował, że po kilku dniach ich niejedzenia dopadałam tabliczki czekolady, pochłaniając ją w kilka sekund. Było też kilka podejść do rozpoczęcia aktywności fizycznej, najpierw ćwiczenia w domu, potem basen, ale jak zwykle po kilku dniach zapał malał. Moją główną aktywnością stawało się siedzenie przed komputerem lub telewizorem.
Problemy z edytorem na forum i w pamiętnikach: Firefox, Opera, Chrome


Kiełki ? porcja zdrowia

Nasiona, ziarna są bogactwem witamin, składników mineralnych ale także białka. Niestety z takiej postaci nasz organizm tych dóbr nie może pozyskać. Oczywiście gotowanie ułatwia strawność nasion, jednak tym samym tracą one część składników odżywczych. Rozwiązaniem pozwalającym wydobyć z ziaren ich "całą moc" i dostarczyć do organizmu w łatwostrawnej postaci, jest kiełkowanie.
Fitball - piłka z klasą

Fitball, forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę, to idealna alternatywa dla wszystkich osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą. Kulisty kształt wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujących ciała, co wiąże się z potrzebą utrzymywania równowagi podczas wysiłku. Do zalet ćwiczeń z ową piłką należy duża ich skuteczność połączona z zabawą, brak ograniczeń wiekowych oraz możliwość wykonywania ćwiczeń praktycznie w każdym miejscu.
Czy podczas diety można jeść lody?

Ostatnio spotkałam się ze stwierdzeniem, że spożywanie dużych ilości lodów pomaga w odchudzaniu, gdyż organizm wydatkuje więcej energii na strawienie zimnych produktów. Czy to prawda? Czy to oznacza, że osoby będące na diecie mogą bezkarnie spożywać lody?
Nowy wygląd - przewodnik po zmianach

Oto kilka praktycznych porad dotyczących zmian w serwisie
Chwilowe błędy i problemy z funkcjonowaniem serwisu


Nowości w serwisie od 1 lipca


Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - dietetyka