Wiadomości - bydgoszcz
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - bydgoszcz

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Bydgoszcz

Uwaga, kierowcy! Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 10

W ten weekend kierowcy jadący krajową "dziesiątką" między Bydgoszczą a Toruniem powinni uzbroić się w cierpliwość. A to z powodu robót drogowych w Przyłubiu niedaleko Solca Kujawskiego.
Wybory parlamentarne 2019. Ireneusz Nitkiewicz i jego "optyka dobrego polityka"

Bezpłatne szczepienia, drzewa na nieużytkach, opieka wytchnieniowa - to część propozycji, które przedstawił w piątek (20 września) Ireneusz Nitkiewicz, kandydat Koalicji Obywatelskiej.
Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Bydgoszczy. Umierali przed operą

- Bez naszej złości nie ma przyszłości! - wykrzyczało dziś (20 września) przed ratuszem w Bydgoszczy kilkaset młodych osób.
Wybory parlamentarne 2019. Lewica do Jarosława Gowina: Nie ma ideologii LGBT

Dziś (20 września) przed biblioteką UKW przedstawiciele Lewicy nawiązywali do słów profesora Nalaskowskiego i decyzji rektora UMK o przywróceniu go do pracy. Mówili także o naciskach wywieranych na uniwersytety przez partię rządzącą.
Mistrzostwa Świata Agility 2019. Polska reprezentacja zdobyła złoto

Mistrzostwo świata agility dla Zeldy, Pepe, Rudzi i Mai oraz ich przewodników. Psy reprezentujące Polskę, pod okiem swoich właścicieli. najszybciej pokonały tor agility w fińskim Turku.
Wybory parlamentarne 2019. Konfederacja: Zmniejszymy podatki na rolki i rowery

Program wyborczy dotyczący służby zdrowia przedstawiła dziś w Bydgoszczy Konfederacja. - Musi potrwać co najmniej 15 lat - tyle zajmie otwarcie nowych uczelni, wykształcenie lekarzy - mówił poseł Paweł Skutecki.
"Ziobro, odejdź wreszcie!". Protest podczas otwarcia gmachu sądu

Żegnamy gości z Ministerstwa Niesprawiedliwości - takimi okrzykami członkowie KOD-u, Obywatele RP oraz bydgoszczanie niezadowoleni z obecnej władzy witali przedstawicieli ministerstwa, którzy przyjechali do Bydgoszczy na uroczyste otwarcie nowego gmachu Sądu Okręgowego.
Branża IT w Bydgoszczy prężna. Ale absolwenci uczelni do pracy nie zawsze gotowi

Cały czas zainteresowanie pracą w tym obszarze jest duże, przybywa nowych miejsc pracy - o pierwszych krokach w branży IT i jej kondycji w regionie opowiada Izabela Wiatrowska z Mobici. W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym trwa dziś konferencja bITconf.
Śmierdzi na potęgę. Dlatego zablokują Fordońską. Wiemy kiedy

Wczoraj (20 września) mieszkańcy osiedli Bydgoszcz Wschód-Siernieczek wzięli udział w spotkaniu z prezydentem Rafałem Bruskim. Nadal jednak nie wiedzą, kiedy ich problem zostanie rozwiązany, dlatego z blokady ul. Fordońskiej nie rezygnują.
Sprzęt od WOŚP spływa do Biziela. Pomoże w ratowaniu noworodków

Inkubatory, kardiomonitory, pompy strzykawkowe - sprzęt medyczny podarowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy spływa do Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Biziela w Bydgoszczy.
Jarosław Kaczyński o "pluralizacji mediów". Mają rozwijać się te, które mówią prawdę

Podczas konwencji wyborczej PiS w Bydgoszczy Jarosław Kaczyński fragment swojego przemówienia poświęcił mediom i ich przyszłości po wyborach. - Bo naprawdę Polakom należy się prawda - mówił.
Niepodobni 2019. Kandydatka PiS jakby walczyła o złoty bilet w Top Model

Sezon łowiecki rozpoczął się na dobre. Jak złapać wyborcę? A może na ładne oczy? Z plakatów coraz liczniej pojawiających się na bydgoskich ulicach zaczynają patrzeć na nas wygładzone buźki potencjalnych wybrańców Narodu.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - bydgoszcz