Wiadomości - bydgoszcz
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - bydgoszcz

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Bydgoszcz

Bliżej przystanku wiedeńskiego, dalej dróg rowerowych

Trzy firmy są gotowe zbudować przystanek wiedeński przy ul. Focha w Bydgoszczy. Niestety, inwestycja została mocno okrojona - ograniczy się głównie do peronu, nie obejmie m.in. planowanej wcześniej budowy dróg rowerowych w tej okolicy.
Happening z wiadrami na Starym Rynku promował dietę roślinną

Ile wody potrzeba na wyprodukowanie hamburgera? Na to pytanie odpowiedzieli członkowie Stowarzyszenia Viva! - Akcja dla zwierząt, organizując happening. Postawionych ponad 100 wiader miało uświadomić bydgoszczanom, jak wiele zasobów pochłaniają mięsożercy.
To on strzelał do policjantów w Inowrocławiu. Stanie przed sądem

Prokuratura w Gdańsku oskarżyła 14 groźnych gangsterów. Wśród nich jest mężczyzna, który strzelał do policjantów w Inowrocławiu.
Eurowybory 2019. Ostatni dzień kampanii w Bydgoszczy

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w piątek zakończyli kampanię wyborczą. Choć liderzy Koalicji Europejskiej mówili o wzmocnieniu Unii, a Konfederacji o potrzebie jej zniszczenia, to łączyły ich dobre humory.
Łapał kobiety za piersi i się onanizował. Sam się ujawnił

Bydgoszczanin łapał kobietę za piersi, zatykał usta dłonią i potem się masturbował. Nie tylko raz. Na komisariat zgłosił się sam, po tym jak policjanci opublikowali jego zdjęcia.
Można już chodzić po płycie Starego Rynku. Jakie wrażenia?

Na początku czerwca, czyli wcześniej niż planowano, zostanie oddany do użytku Stary Rynek w Bydgoszczy. Ale już dzisiaj (24 maja) robotnicy zdemontowali część płotów, co umożliwia wejście czy wjechanie na rowerze na plac w sercu miasta.
"Wyspa kina" znów na Wyspie Młyńskiej. Impreza w czerwcu

Maria Sadowska, Filip Lato, Monika Kuszyńska, Piotr Zioła, Reni Jusis, Marek Dyjak, Bovska i Marcelina - to gwiazdy tegorocznych obchodów święta województwa kujawsko-pomorskiego. Artyści wystąpią 8 czerwca na Wyspie Młyńskiej. Dla dzieci zaplanowano bajkowy piknik.
Widowiskowa akcja policji w centrum Bydgoszczy. Zbyteczna, bo pokrzywdzony nie ma żalu

Do zatrzymania dwóch młodych mężczyzn doszło dzisiaj (24 maja) przed godz. 12 na ul. 20 Stycznia 1920 r. w Bydgoszczy. Tuż przy skrzyżowaniu z Zamojskiego radiowóz zajechał drogę dwóm podejrzanym jadącym osobowym autem.
Letni cykl koncertów w Wakeparku. B.O.K na początek

Rusza letnia scena w Wakeparku, którą rozpocznie koncert zespołu B.O.K. Oprócz bydgoskiej hiphopowej formacji latem w Myślęcinku wystąpią m.in. O.S.T.R., Małpa, Sarius, Brodacze Live Act, Killedbycar czy Tomasz Organek.
Solec Kujawski zyska nowy pomnik. To Strzelec Kurkowy

W sobotę (25 maja) w Solcu Kujawskim zostanie odsłonięty pomnik Strzelca Kurkowego, który ma upamiętnić przedwojenną i obecną działalność Kurkowego Bractwa Strzeleckiego.
Miejskie (r)ewolucje 1989-2019. Odmieniona bydgoska śluza

W 1994 r. bydgoszczanin Karol Budnik sfotografował Śluzę Miejską. Teraz wybrał się z aparatem w to samo miejsce.
Historia brutalnej zbrodni na deskach bydgoskiego teatru

W sobotę (25 maja) w Teatrze Polskim w Bydgoszczy premiera spektaklu "Inna dusza" w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. To adaptacja nagradzanej powieści Łukasza Orbitowskiego o tym samym tytule. - Losy bohatera są dramatyczne, dlatego stosuję to, co lubię, czyli popkulturowy teatr: komiksowy, mieszający stylistyki od komediowej do dramatycznej - opowiada reżyser spektaklu Michał Siegoczyński.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - bydgoszcz