Wiadomości - biznestvn24
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - biznestvn24

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Tvn24 - Biznes::::::.........Ciała ostatnich czterech górników, którzy zginęli w kopalni w czeskiej Stonawie po wybuchu metanu, zostały wydobyte na powierzchnię. Jak informuje prokuratura, identyfikacja zwłok będzie wymagała badań DNA.


Korea Północna ograniczyła racje żywnościowe dla mieszkańców do 300 gramów dziennie, co o tej porze roku jest najniższym poziomem w historii - ostrzegła w piątek ONZ. Jak pokreślono, w związku z najgorszymi zbiorami od 10 lat możliwe jest dalsze racjonowanie żywności.
Zmiany będą służyły budowaniu przyszłości emerytów - przekonywał szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, pytany o zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego dotyczące likwidacji Otwartych Funduszy Emerytalnych i przeniesienia części środków z OFE do Funduszu Rezerwy Demograficznej. Opozycja widzi to inaczej. Poseł PO Cezary Tomczyk mówił o finansowej "dziurze Morawieckiego", rzecznik PSL Jakub Stefaniak zwrócił uwagę na milczenie w tej sprawie minister finansów Teresy Czerwińskiej.


Rada miejska Madrytu przyjęła podczas środowej sesji tak zwany Specjalny Plan Zakwaterowania, ograniczający możliwość wynajmu turystom prywatnych mieszkań. To kolejna część Hiszpanii, która wprowadza tego typu przepisy mające być ""przede wszystkim korzystne dla mieszkańców".


Urząd Ochrony Danych Osobowych nałożył na jedną ze spółek karę w wysokości ponad 943 tysięcy złotych za niespełnienie obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych - poinformowała we wtorek prezes UODO Edyta Bielak-Jomaa. To pierwsza taka kara po wejściu w życie RODO.
Rosja odpowie w praktyce na najnowsze sankcje nałożone na nią przez USA i Kanadę - zapewniło MSZ w Moskwie. Oświadczyło, że zarzuty wobec Rosji o nieuzasadnione użycie przemocy wobec ukraińskich okrętów w rejonie Cieśniny Kerczeńskiej są bezpodstawne.


Jej znakiem rozpoznawczym są nienaturalnie wielkie i zawsze starannie pomalowane usta. Na nich zbudowała swój wizerunek i zarobiła fortunę. To jednak efekt zabiegu - tak plastycznego, jak i strategicznego. I najwyraźniej piekielnie skutecznego, bo 21-letnia Kylie Jenner została niedawno uznana przez magazyn "Forbes" za najmłodszą miliarderkę w historii, która swój majątek zbudowała sama. Niektórzy oszaleli na punkcie najmłodszej z sióstr Kardashian. Dla innych jej sukces jest nadmuchany - tak samo jak jej usta.Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - biznestvn24