Wiadomości - biznestvn24
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - biznestvn24

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


..........:::::::Tvn24 - Biznes::::::.........Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zdymisjonował w sobotę szefa tureckiego banku centralnego. Rząd w Ankarze od tygodni prowadził z bankiem spór, wzywając go do obniżenia stóp procentowych w celu walki z recesją.


Sejmowa komisja śledcza do spraw VAT przesłucha w czwartek byłego ministra spraw wewnętrznych i byłego koordynatora służb specjalnych Bartłomieja Sienkiewicza. Początek posiedzenia zaplanowano na godzinę 9.


Handel, gospodarka, kryzys narkotykowy, nowe możliwości i zagrożenia, problemy związane z Chinami - to tematy poruszone podczas czwartkowych rozmów w Waszyngtonie premiera Kanady Justina Trudeau i prezydenta USA Donalda Trumpa.


Były premier Donald Tusk zeznaje przed sejmową komisją do spraw VAT. Jej wiceszef Kazimierz Smoliński (PiS) mówił, że chce spytać byłego premiera i obecnego szefa Rady Europejskiej między innymi o wyłudzenia podatku VAT, o których miały mieć wiedzę służby przez niego kontrolowane. Podkreślił, że będzie miał "mnóstwo" pytań. Posiedzenie, w czasie którego odbywa się przesłuchanie, rozpoczęło się o godzinie 11.


Prezydent Andrzej Duda otworzył w sobotę w stanie Nevada Polski Tydzień Biznesu i Innowacyjności. Ma się on przyczynić do rozwoju współpracy między innymi w sektorze lotniczym, czy kosmicznym. Prezydent wspomniał o jednej z największych inwestycji w regionie - kopalni KGHM Polska Miedź.


Zatory szkodzą naszej gospodarce. Szczególnie mniejszym firmom, które dostarczają towary lub usługi "dużemu" biznesowi - podkreśliła minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. W środę Sejm ma zacząć prace nad projektem ustawy dotyczącej zatorów płatniczych.


Zadłużenie Polski przekroczyło bilion złotych, a licznik bije dalej. Kwota jest gigantyczna, ale nie tylko liczba powinna robić wrażenie - te pieniądze kiedyś trzeba będzie oddać. Ekonomiści nie szczędzą słów krytyki rządzącym. Mówią wprost o psuciu finansów w stylu greckim. Materiał magazynu "Polska i Świat" w TVN24.


Część eksploatowanych samolotów pasażerskich typu 737, w tym czasowo wycofane z eksploatacji 737 MAX, może mieć wadliwy element skrzydła - ostrzegł linie lotnicze amerykański koncern Boeing. Zdaniem koncernu jest to element szczególnie ważny podczas startu i lądowania.


Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę stanie na czele jury 20. Edycji Effie Awards Poland, najważniejszego konkursu w biznesie reklamowym. - Czeka nas bardzo intensywny okres. Jury jest bardzo szerokie. Wiele wspaniałych osób, wspaniałych specjalistów bierze w tym udział - powiedziała.


Ciała ostatnich czterech górników, którzy zginęli w kopalni w czeskiej Stonawie po wybuchu metanu, zostały wydobyte na powierzchnię. Jak informuje prokuratura, identyfikacja zwłok będzie wymagała badań DNA.


Korea Północna ograniczyła racje żywnościowe dla mieszkańców do 300 gramów dziennie, co o tej porze roku jest najniższym poziomem w historii - ostrzegła w piątek ONZ. Jak pokreślono, w związku z najgorszymi zbiorami od 10 lat możliwe jest dalsze racjonowanie żywności.Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - biznestvn24