Wiadomości - bialystok
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - bialystok

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Bialystok

Eurowybory 2019. Trzy mandaty w okręgu nr 3. Krzysztof Jurgiel jedzie do Brukseli

Krzysztof Jurgiel z PiS - obok swojego kolegi i konkurenta w wyborach z listy Karola Karskiego oraz Tomasza Frankowskiego z Koalicji Europejskiej - będzie reprezentować okręg nr 3 w Parlamencie Europejskim. O tym, że Jurgiel otrzymał mandat, okazało się po skomplikowanym przeliczeniu głosów.
Z Jagiellonii Białystok do reprezentacji. A później?

Arvydas Novikovas z Jagiellonii Białystok otrzymał powołanie do reprezentacji Litwy na spotkania w eliminacjach mistrzostw Europy.
Uniwersytet w Białymstoku. Pierwszy "Centennial Award" dla prof. Haliny Parafianowicz

Jest wybitną specjalistką od politycznej i społecznej historii Stanów Zjednoczonych. Napisała mnóstwo tekstów na ten temat, w tym m.in. książki poświęcone prezydentowi USA Herbertowi C. Hooverowi oraz żonie innego prezydenta Eleanor Roosevelt. A teraz prof. Halina Parafianowicz z Instytutu Historii i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Białymstoku została pierwszym laureatem nagrody "Centennial Award", ustanowionej wspólnie przez Ambasadę USA w Polsce oraz Fundację Kościuszkowską.
Liga Mistrzów na Podlasiu. Będą kopać piłkę w... błocie

Piłkarze z Polski, Rosji, Litwy, Białorusi, Anglii, Ghany, Ukrainy czy Hiszpanii pojawią się na błotnej murawie w Korycinie. Organizatorzy Błotnej Ligi Mistrzów czekają jeszcze na kolejne zespoły.
Electrum Ekiden - Pomóżmy Razem. Są jeszcze wolne miejsca

Bieganie, a przy okazji pomaganie - uczestnicy sztafety maratońskiej Electrum Ekiden - Pomóżmy Razem w weekend będą rywalizować w Białymstoku.
Eurowybory 2019. Tylko siedem głosów w Białymstoku przeważyło o zwycięstwie KE

Zgodnie z danymi PKW ze wszystkich 181 obwodowych komisji wyborczych w Białymstoku Koalicja Europejska wygrała zaledwie siedmioma głosami. W zdecydowanej większości podlaskich powiatów wygrało PiS.
Białystok. Bezpłatne badania. Nie ma nic prostszego niż chodzenie?

Stopa kształtuje się mniej więcej do 7. roku życia i to jest najlepszy czas na profilaktykę. Jeśli widzisz, że dziecko krzywo stawia nogi, czy ma nierównomiernie zdeptane buty, zgłoś się na bezpłatne badanie diagnostyczne.
Eurowybory 2019. Nad ranem wciąż ważą się losy Krzysztofa Jurgiela

Nad ranem w poniedziałek (27 maja) wciąż ważą się losy trzeciego mandatu w wyborach do europarlamentu z okręgu nr 3. Nie wiadomo, czy do nowych eurodeputowanych - Tomasza Frankowskiego z PO - Koalicji Europejskiej i Karola Karskiego z PiS dołączy Krzysztof Jurgiel (PiS).
Eurowybory 2019. O lepszą Polskę w Europie

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami kandydaci KE i PiS będą najprawdopodobniej reprezentować Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie w Parlamencie Europejskim. Będą to Tomasz Frankowski z Koalicji Europejskiej i Karol Karski z PiS.
Eurowybory 2019. Krzysztof Jurgiel: na frekwencję miała wpływ debata o pedofilii w Kościele

- Na wysoką frekwencję miała także wpływ sprawa pedofilii w Kościele - nie krył kandydat do europarlamentu z okręgu nr 3 Krzysztof Jurgiel po ogłoszeniu sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat po głosowaniu w niedzielnych (26 maja) wyborach do europarlamentu.
Eurowybory 2019. "Łowca bramek" ustrzelił mandat. Tomasz Frankowski jedzie do Brukseli

Tomasz Frankowski będzie reprezentantem Koalicji Europejskiej w Europarlamencie. Kiedy ogłoszono sondażowe wyniki wyborów, nie krył wzruszenia. - Bozia pomaga - mówił w rozmowie z "Wyborczą".
Wojciech Nowicki z minimum na mistrzostwa świata

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok podczas zawodów we francuskim Forbach uzyskał minimum uprawniające do występu na mistrzostwach świata.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - bialystok