Wiadomości - aktualnosciteatr
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - aktualnosciteatr

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


Aktualnosci teatr

Gdańsk. Polska prapremiera sztuki "Pan Schuster kupuje ulicę" Ulriki Syhy w Teatrze Wybrzeże

Sztukę niemieckiej dramatopisarki Ulriki Syhy "Pan Schuster kupuje ulicę" pokaże w piątek Teatr Wybrzeże w Gdańsku. Będzie ona wystawiona w Polsce po raz pierwszy. Spektakl będący farsą o współczesnej Europie reżyseruje Tomasz Cymerman.
Kraj. "Pavarotti" - film o słynnym śpiewaku od 2 sierpnia w kinach

Śpiewał z Carrerasem, Domingo, Zucchero i Bono, wypełniał stadiony i najważniejsze sale koncertowe; zarzucano mu romans z popkulturą. 2 sierpnia na ekrany kin wejdzie dokumentalny film "Pavarotti" w reżyserii laureata Oscara Rona Howarda.
Łódź. "Szalone nożyczki" od 20 lat na scenie Teatru Powszechnego

W tym roku łódzki Teatr Powszechny świętuje 20-lecie komedii "Szalone nożyczki", która na deskach tej sceny wystawiana jest nieprzerwanie od 1999 roku. Rekordzista wśród widzów obejrzał ją 16 razy. Urodziny tytułu zaplanowano na piątek.
Wrocław. Teatralna premiera na Nowych Horyzontach

Teatr Muzyczny Capitol we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Nowe Horyzonty przygotowuje światową prapremierę spektaklu "Chroma: Księga kolorów" według książki Dereka Jarmana. Spektakl można będzie oglądać na Scenie Restauracja już od 27 lipca.
Kraków. Jubileuszowe, 10. Krakowskie Miniatury Teatralne tuż, tuż

Już tylko kilka dni dzieli nas od inauguracji dziesiątej, jubileuszowej edycji Krakowskich Miniatur Teatralnych, organizowanych przez Krakowskie Forum Kultury.
Gdańsk. Parada Artystów, czyli Korkoro świętuje siedzibę

Teatr Korkoro zacumował w porcie! Mamy siedzibę! Otwieramy okno a korkorowy wicher wieje w wyobraźnię wolnej twórczości! - informuje gdyński teatr. 20 lipca Teatr Korkoro wraz z Teatrem w Oknie zapraszają na Paradę Artystów.
Warszawa. Spotkanie wokół książki "Szaflarska. Grać, aby żyć"

Nakładem wydawnictwa W.A.B. ukazała się właśnie książka poświęcona Danucie Szaflarskiej - wybitnej aktorce teatralnej i filmowej, członkini zespołu TR Warszawa w latach 2010-2017. Autorką książki jest Katarzyna Kubisiowska. Dziś czytanie fragmentów publikacji i spotkanie z autorką.
Chełmno. Perspektywy - 9 Hills Festival w sierpniu

W dniach 9-11 sierpnia w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie) odbędą się IV Perspektywy - 9 Hills Festival. Motywem przewodnim tegorocznej odsłony 9HF będzie sztuka widzenia. Dominujące podczas edycji sztuki wizualne - malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika, street art i video art, prezentowane będą o różnych porach, w różnych przestrzeniach miasta. Nie zabraknie muzyki i teatru.
Wrocław. WTL podsumowuje sezon

Bilans mijającego sezonu przedstawia Wrocławski Teatr Lalek.
Tarnów. Talia we wrześniu

W drugiej połowie września już po raz 23. Tarnów stanie się stolicą komedii. Festiwal, który odbędzie się w dniach od 21 do 29 września, będzie okazją do obejrzenia dziewięciu spektakli, z których osiem powalczy o statuetkę Talii oraz o nagrodę publiczności.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - aktualnosciteatr