Wiadomości - 4x4
wiadomości

bramka smsteledyski | Start  | Pogoda | Wyniki Sportowe na żywo | Program tv | Kursy Walut | Wiadomośći 24h

Wiadomości - 4x4

Wiadomości - Motoryzacja

Wiadomości - Dla kobiet

Wiadomości - Polityka

Wiadomości - Styl , Życie

Kultura i sztuka

Biznes , Ekonomia

Edukacja i Nauka

Wiadomości tvn24


4x4

Nowa AutoMapa pokazuje gdzie są korki

Wizualizacja danych o aktualnych utrudnieniach i blokadach na drogach, Asystent Pasa Ruchu dla Polski i Europy oraz nowe funkcjonalności systemu AutoMapa Traffic. AutoMapa 6.6 pokazuje, gdzie są korki i podpowiada, jak je pokonać.
Zdała za 22 razem!

Podchodzisz do egzaminu na prawo jazdy już nie wiadomo ktĂłry raz i wciąż nie udaje Ci się go zakończyć z wynikiem pozytywnym? Ten przykład pokazuje, że warto czasami być upartym do samego końca. 46-letnia kursantka zdała egzamin za 22 podejściem!
Czy będzie Touareg z napędem hybrydowym?

Wszystko wskazuje na to, że gama sportowych modeli Volkswagena zostanie wzbogacona o kolejny model ze znaczkiem „R”.
Hołek wygrał prolog

Kierowca Nissana Navary i Jean-Marc Fortin mieli najlepszy czas na prologu w wyścigu Hungarian Baja, przedostatniej eliminacji rajdowego cyklu.
Błażusiak wygrywa trzecią z rzędu rundę Mistrzostw Ameryki

W Indianapolis Błażusiak zdominował kolejne zawody pewnie wygrywając trzecią z rzędu rundę Mistrzostw Ameryki.
Problemy Outlandera z rozrusznikiem

Ponownie problemy z przecierającą się wiązką elektryczną, a w konsekwencji uruchomieniem rozrusznika są powodem, dla ktĂłrego kolejni właściciele Mitsubishi Outlandera będą musieli się udać do serwisĂłw.
Samochód nie jest narzędziem przestępstwa

SamochĂłd, nawet gdy prowadzi go pijany kierowca, nie może być uznany za narzędzie służące popełnieniu przestępstwa, a tym samym nie można go odebrać sprawcy. Takie stanowisko zajął Rzecznik Praw Obywatelskich i wystąpił o uchylenie tej części wyroku do Sądu Najwyższego.
Szkolenie okresowe - do 10 września

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym - do 10 września 2010 r. wszyscy kierowcy, ktĂłrzy uzyskali prawo jazdy kat. C przed dniem 31 grudnia 1980 r. oraz prawo jazdy kat. D przed dniem 31 grudnia 1990 r. muszą ukończyć pierwsze obowiązkowe szkolenie okresowe potwierdzone wpisem do prawa jazdy potwierdzającym posiadanie kwalifikacji.
5 gwiazdek Euro NCAP dla nowego Citroena C4

Nowy Citroen C4 uzyskał ogĂłlną notę 5 gwiazdek w systemie punktacji organizacji Euro NCAP. Z wynikiem 97% w zakresie systemĂłw wspomagających prowadzenie model otrzymał najlepszą ocenę spośrĂłd wszystkich kompaktowych aut klasy średniej.
Land Rover wspiera Czerwony Krzyż i zerowy Półksiężyc

Land Rover oraz Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego PĂłłksiężyca (IFRC) 25 sierpnia 2010 roku zainaugurowały nową globalną inicjatywę zwaną „Reaching Vulnerable People Around the World” czyli „Docieramy do Najsłabszych na Całym Świecie”.
Volvo rządzi w segmencie premium

Nie samochody luksusowych marek zza naszej zachodniej granicy, czy też te pochodzące z Japonii, a Volvo okazuje się najchętniej kupowaną marką z segmentu premium nad Wisłą.
Nowe auto za 29.950 zł

W salonach Tata Motors można już zamawiać nowy model indyjskiej marki - Indica Vista. W porĂłwnaniu do swojego poprzednika ma być dużo bardziej komfortowo, bezpiecznie, a przy tym oszczędnie.
Wiadomości ze świata , najnowsze informacje , informacje 24/h.

Wiadomości oraz informacje z wielu dziedzin życia aktualizowane 24h.
Codziennie nowe wiadomośći ze świata , kraju , gospodarcze oraz inne.

Kategoria wiadomości :

Wiadomości ze świata -

Najnowsze informacje - informacje 24/h - 4x4